Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

deneyimlilere 2 soru; hapşuruk, buğu engelleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertoztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger
    2 sorum var
    1- Kaskın içinde hapşurunca büyük sıkıntı oluşuyormu
    2- buğu önlemek için yöntem varmı? cama dişmacunu sürmenin buğuyu önlediğini duydum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    Buğu oluşabiliyor ama kişinin hapşurma tarzına göre kaza yapılabilir enteresan bir konu diş macunu mu o dişe sürülüyor, buğu önleyici spreylede diş fırçalamayı deneyebiliriz ozaman.camsilde işe yarıyor ben kullanıyorum.ama gerek yok 4 tl

http://www.hepsiburada.com/liste/startime-bugu-onleyici-sprey-200-ml/productDetails.aspx?productId=otbtc21547265&catego ryId=20024784

mertoztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger
    spreyi olduğundan haberim yoktu, varsa böyle bişey dişmacununa girişerek vizörü maffetmeyim,
    Aslında ilk sorumda hapşurup kaza tehlikesi yaşayan varmı desem daha doğru olurmuş, geçen motor sürerken nerdeyse hapşuracaktım ama allahtan engelledim kendimi. Yeniyim korkuyorum

baris21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    tehlıke yasamadım ama tehlıkelı bı durum sonucta hareket halındekı bı tasıt bırden gorus tamamen kesılıyo..dıkkatlı olmakta fayda var kendımce o sorunu ne olursa olsun hemen kaskı yarım acarak atlatıyorum..bugu onleyıcıden zıyade bu sekılde onlem al...:D

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    aman diyim hele benim gibi kendini sıkarak hapşuruyorsan yaşarsın daha dün akşam kız arkadaşımla giderken birden sinyal yakıp sağa yanaşıp hapşurup devam ettim.komik bir konu gibi geliyor ama bazen reflexle ağzını kapatmak bile isteyebilirsin. tehlikeli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)