Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs apache ilgilileri, bakabilir misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Arkadaşlar merhaba 2011 Ybr kullanıcısıyım. Kendi motorumu satıp yeni kasa apache almayı düşünüyorum. İlandaki motorla takas yapmayı düşünüyorum. Ne dersiniz? Pişman olmam de mi? (yeni kasa apache kullanıcıları bu kısım özellikle size ;-))

Son olarak fark ne vereyim. 1200 istedi arkadaş.

Teşekkürler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58619570/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...57779888/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Uzun ömür, sorunsuzluk, konfor olarak ybr kadar olmasa da performans olarak tvs daha iyidir.
    Öncelik performans ise 5bin civarına cbf250,gt250,ybr250 gibi alternatifler mevcut. Bunlar malzeme kalitesi ve konfor konusunda tvs'den daha iyidir.
    Ybr'den Tvs'ye geçmek performans dışında birşey kazandırmaz.
    dogrusukru bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer700
    yeni kasa muhteşem görünüyor kalite konusunda sıkıntın olmasın ama 125 cc den 150 cc ye ben olsam geçmezdim 250 cc bakardım en azından ama pişman olmasssın bence illada alacam dersen güzel motordur
    dogrusukru bunu beğendi.

Motosikleti
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Eski motora binmek istemiyorum yeni 250lik için de maddi imkanlar şimdilik elvermiyor. O sebeple böyle bir yol izliyorum. İlandaki apachede sargı falan değişti diyor. Neden acaba?

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı dogrusukru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Eski motora binmek istemiyorum yeni 250lik için de maddi imkanlar şimdilik elvermiyor. O sebeple böyle bir yol izliyorum. İlandaki apachede sargı falan değişti diyor. Neden acaba?
    Sargı dediği şey motor bloğunun sol iç kısmında elektrik üretimini sağlayan bi sargı var. Zenonu normal şartlarda kaldırmıyor bu motor, elektrik aksamını güçlendirmek gerekiyor, bu nedenle var olan sargıyı daha fazla elektrik üreten bi sargı ile değiştiriyorlar. Aynısını benim motora da uyguladık zenon için.
    Yeni kasa görünüş olarak gerçekten tatmin edici. Bu sınıfta alternatifler arasından ben de tercihimi apache'den yana kullandım. 2013 modeli var. yaşayacağın tek sorun titreşim olur (ybr ve CBF'ye nazaran) onun dışında, performans, oturuş pozisyonu, serilik, son hız, tork, güç olarak YBR'den daha üstün bir motor. Dayanıklılık konusunda da şüphen olmasın artık kendini kanıtladığını düşünüyorum bu sınıfta :D
    dogrusukru bunu beğendi.

Motosikleti
    Açıklama için çok teşekkürler ;-)

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun ömür, sorunsuzluk, konfor olarak ybr kadar olmasa da performans olarak tvs daha iyidir.
    Öncelik performans ise 5bin civarına cbf250,gt250,ybr250 gibi alternatifler mevcut. Bunlar malzeme kalitesi ve konfor konusunda tvs'den daha iyidir.
    Ybr'den Tvs'ye geçmek performans dışında birşey kazandırmaz.
    5bin civarına alınacak (sözde temiz) saydığınız motorlar, orta-uzun vadede çok daha maliyetli olacaktır. GT250 ise apayrı bir kategori.
    dogrusukru bunu beğendi.

Motosikleti
    cf moto 400
    Tvs apache yıllardır kendini ve kalitesini kanıtlamış bir motordur. Benim de var bir tane ybr satıp almıştım 2011 yılında ybr den sonra canavar gibi gelmişti apache gaza dokunuyorsun uçuyor fena alet bence takasla. Yedek parça ve servisi çok yayıldı türkiyenin çoğu yerinde var. Sıkıntı yaşamazsın.Ama alırsan lastik değiştir.

Düzeltme: Adam sıfır lastik almış + zenon takmış daha ne bekliyorsun :D
    dogrusukru bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    adam 15000 de motor satıyor, sıfırından 600 lira uygun, sende almaya calısıyosun ilginç

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Apache güzel motordur,150 cc kategorisinde en güçlüsüdür..Cbf 150'ye de bakın derim..
    dogrusukru bunu beğendi.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam 15000 de motor satıyor, sıfırından 600 lira uygun, sende almaya calısıyosun ilginç

Sizin gibi sıfır aldığı malın fiyatı üstüne 1000. 2000.tl koymamış ya ondan ilginç gelmiştir sana.
    dogrusukru bunu beğendi.

Motosikleti
    15.000de olması benim için sorun değil. Bakımları zamanında yapılmış sonuçta.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)