Yaptım 3 kere ilk başladığımda şuanda öle bir sorunumda kalmadı çok şükür geçen yaz bodrumda honda 600f 600rr suziki gsxr600 yamaha r6 kullandım günlük denemek istedim çok keyif aldım tabiki 120 hiç geçmedim sakin sakin kullandım bi 600rr alsam onuda kısa sürede öğrenirim diye düşünüyorum ama r6 dan korktum ve onu kafamdan çıkardım zaten r6 almıycaktım 600rr alıcaktım ama onuda denemek istedim r6 biraz canavar gibi geldi öldürücü hele 1 vitese dikkat edilmesi gerekiyo sizlerin dediği gibi tecrübe olmadan 600cc binilmez az tecrübesi olan biri r6 binerse ölür kısaca 1 vites çok sakat 600rr biraz daha iyi r6 göre kaç km tecrübe edinmem gerek onuda sölerseniz bu kadar uydum milletin sözüne 10.000 yaptım birazdaha tecrübe gerekirse onuda yaparım yoksa geçmek istiyorum honda 600rr

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

siz gördüğüm kadarıyla yamaha xj6 kullanıyosunuz o motoruda çok seviyorum biraz bilgi verebilirmisiniz hiç bilgi alamadım o motor hakkında kullanan birini bulmuşken parçası bolmudur honda gibi sorun çıkarırsa hemen yapılabilirmi ne yakıt yakar çokmudur?