Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GSXR 600 2007' ye ramak kala

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkayözdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dinamik150>Spacy110>Gsxr600K7>Hyena100>Activa
    Sayın tecrübeli abilerim ablalarım 1 2 ay içerisinde gsxr 600 2007 model almayı planlıyorum bi kaç kronik problemi olduğu hakkında haber aldım bunlar sonradan düzeltilebilen sorunlar mı yoksa sürekli tekrarlayan bişey mi örn konjektör, sargı gibi bi kaç şey

bildiğiniz herşeyi benimle paylaşırsanız sevinirim alırken bakılması dikkat edilmesi gereken yerleri vs şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Hayırlı olsun

Üzerine biraz daha ekleyip ybr-cbf almanı tavsiye ederim..
    Blackeagletr ve Wiking bunu beğendiler.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Kronik denilebilecek aman aman bir şey yok aslında. Her motorda olağan problemler meydana geliyor...

Gsx-r600 için; Egzoz takarsan c46 diye bir hata verir ışık yakar.
    TPS sensör hatası verebilir nadir şekilde...
    Benim bildiğim, duyduğum bunlar şuanlık.

Birde arıza ışığı yaktığında her usta sorunu çözemez veya bilgisayara bağladıklarında anlayamazlar. SUZUKİ ustası müdahale etmeli motora. Başkalarına kurcalattırmayın

Bu arada ankaradan kırmızı gsx-r almayın 2006-8 arası

Motosikleti
    Honda
    bende suzuki gsxr 600 de bakıyorum.kullanıcılar (+) (-) yanlarını bizimle paylaşırlar ise iyi olacaktır

Motosikleti
    neden öyle dedin 2006-8 arası almayın diye eğerki bi bildiğin varsa yada plaka bizimle paylaş olduda grenaj falan değiştirmiş olabilirler renk değişmiş olabilir f1 hatası umrumda değil bugun duydugum konjektör arızası varmıs genel olarak 2007 lerde akuyu fazlamı sarj edıyormus neymıs sonra ısınıyormus bozuluyormus

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende suzuki gsxr 600 de bakıyorum.kullanıcılar (+) (-) yanlarını bizimle paylaşırlar ise iyi olacaktır
    evet başka motor önermek yerine sadece bu motorun + ve - yanlarını anlatırsanız cok sevınırım

ben kesınlıkle k7 alıcam ama alırken neye dıkkat edıyım ne arızası var ona gore plan yapmak ıstıyorum motor aldıkdan sonra kronık sorunlarının cok masraf cıkarıp cıkarmıcagını ögrenmek istiyorum yardımlarınız için teşekkür ederim

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı ilkayözdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden öyle dedin 2006-8 arası almayın diye eğerki bi bildiğin varsa yada plaka bizimle paylaş olduda grenaj falan değiştirmiş olabilirler renk değişmiş olabilir f1 hatası umrumda değil bugun duydugum konjektör arızası varmıs genel olarak 2007 lerde akuyu fazlamı sarj edıyormus neymıs sonra ısınıyormus bozuluyormus
    Yerini yurdunu söyledim... Alıcağın motoru servise gösterirsin, için rahat olur. Motor piyasasında aklının, hayalinin alamayacağı çakallıklar dönüyor...
    Bu arada sezon başında temiz gsx-r bulma şansın %10 gibi bir şey.
    Temiz olanlarada 22 istiyorlar
    ENGİN REİS bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    teşekkür ederim tavsiyen aklımda olucak gerçekten sezonun açılışına denk geldik artık bakıcaz son duruma pazarlık edicez bugun düşen ilana k7 25 lira yazmış şaşırdım kaldım

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    İlkay, engin reis arkadaş bir ilan attı... Kuyruk boyalı demiş ama bir kaç hata var. Ona mesaj at, ilanı öğren... Ona yazdıklarımı yollasın sana. Hataydan motor bakıcaksanız soru işareti olsun aklınızda
    ilkayözdemir ve ENGİN REİS bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı babaAkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerine biraz daha ekleyip ybr-cbf almanı tavsiye ederim..
    bunu yazmaya gelmiştim ama çıkıyorum :DDD

Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu yazmaya gelmiştim ama çıkıyorum :DDD
    inceeeee

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    çoğu paçavra motor diye kapıya konmaz en azından benim için öyle....tavsiye istersen ilk modelini 06 modelini alma ufak tefek aksaklıklar genelde ilk çıkna kasalarda olur sonraki kasada düzeltilir o yüzden 07 almaya bak...forumda bi çocuk vardı gsxr600 videoları falan yayınlıyordu kırmızı ne vites atmayı biliyordu ne motor kullanmayı böylelerin olduğu bir memlekette 2.el motor almak çok sakat hele racing motor .....

çoğu motoru geri geri sürer km den söz ediyorum ;) bunun nedenide kendini bilmez oraya buraya foto koyup öten cahil zırtapozların 40.000 de motor biter diye boş konuşmalarının yayılması ile olur sonra orijinal km ye hasret kalınır....90 modelide 10-20.000 de olur 2013 de... yazılacak çok şey var ama şimdilik bu kadar kafi..
    mhmtesk ve krd bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR 2010
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kronik denilebilecek aman aman bir şey yok aslında. Her motorda olağan problemler meydana geliyor...

Gsx-r600 için; Egzoz takarsan c46 diye bir hata verir ışık yakar.
    TPS sensör hatası verebilir nadir şekilde...
    Benim bildiğim, duyduğum bunlar şuanlık.

Birde arıza ışığı yaktığında her usta sorunu çözemez veya bilgisayara bağladıklarında anlayamazlar. SUZUKİ ustası müdahale etmeli motora. Başkalarına kurcalattırmayın

Bu arada ankaradan kırmızı gsx-r almayın 2006-8 arası
    Genel konusmamak lazm

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı sifomehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genel konusmamak lazm
    Neden zoruna gitti ? Bir bildiğim varki konuşuyorum.. Zaten gerekli bilgiyi konu sahibi arkadaş ile patlaşmişim... Sende damdan düser gibi?
    Bak extrem gayet güzel bahsetmiş... Daha ne yani ??
    ilkayözdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    ee bu kadar mı sorunları öğrenemedik gsxr 600 2007 hakkında regulatör problemi varmış kesinlikle bunun çözümü varmıdır yani böyle kronik problemleri sürekli tekrarlıyor mu yoksa önüne geçebiliyormuyuz hiç bilgilendirmediniz

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı ilkayözdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee bu kadar mı sorunları öğrenemedik gsxr 600 2007 hakkında regulatör problemi varmış kesinlikle bunun çözümü varmıdır yani böyle kronik problemleri sürekli tekrarlıyor mu yoksa önüne geçebiliyormuyuz hiç bilgilendirmediniz
    arkadaşım yanlış anlama da benim tecrübem diyor ki bu memlekette ikinci el racing motosiklet almak ..öt ister. Çok iyi tanıdık-bildik değilse işin zor piyango çekiyorsun aman dikkat et. Makinanın kronik sorunlarından çok bizim memleketin sorunlu insanları sıkıntı.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)