Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

En kolay satılan scooter

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Selam,

Kafam iyice karıştı ilk motosiklet için! En kolay satılır ve ucuz bir scooter ne tavsiye ederdiniz? Biraz da kalıplı olsa iyi olur
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Mondial Asya motoran gibi markalar her ne kadar cinli diye pek tavsiye edilmese de 2 tane kullandim satisi cabuk oldu. Ancak ben hic birine uzun sureler binmedim ondan dolayi ariza gibi konular için yorum yapamam. Sadece hizli satabilirsiniz motorunuz dusuk km ve temiz oldukca.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    Nasıl sattınız? Bir de ne kadar sürede gitti?

valadeut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    takipteyim.. aslında aklımda benimde scooter vardı, hem satışı zor diyorlar, hemde çok yakıyor diyorlar, öneride bulunanlar ne kadar yaktıklarını da söylerlerse sevinirim.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    Superlight düşünürken bir süreliğine scooter ile mi başlasam diye tereddütteyim... Bakalım cevaplar nasıl gelecek? Ona göre karar vereceğim!

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ben kaza yapıp şasesini yamulttuğum sonra tekrar tamir ettirdiğim Mondial scooterimi bile 1 haftada sattım.
    Düzgün fiyat ve güzel bir ilan açıklaması ile herşey satılır.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    @beko12345 sence istanbulda scooter ile mi başlamak mantıklı yoksa superlight ile mi?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ben scooter ile başladım.
    İyiki scooterle başlamışım diyorum.
    Vitesliye geçtiğimde, kafam sadece viteslerdeydi. O yüzden öğrenmek çoook çook basit oldu.

Ama direk vitesli ile başlayan tanıdıklarımda var.
    Gayette sürüyorlar. Nasıl kendini iyi hissedeceksen.
    2 side olur .
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    Son zamanlarda scooter ile başlamak daha mantıklı gelmeye başladı. Nasıl olsa kısa sürede satılacaksa istediğim zaman satıp hemen chopper a geçerim?

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    VESPA her daim çabuk satılır ve kaliteli alıcısı vrdır,
    ilan yayınlanır ve piyasasında ie fiyatı hemen satılır..

Motosikleti
    serkanADH13 Vespa da ucuz değildir ama bir bakayım.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl sattınız? Bir de ne kadar sürede gitti?
    2 defa satis yaptim ikiside 1 hafta icinde satildi. He ama arkadaslar vespa falan demis tabiki onlar tartisilcak markalar degil ama uygun fiyat yazdiginiz icin ben o markalari soyledim.

Yakit konusuna gelince scooter yakiyor arkadaslar bayada iyi yakar ve en kotu ozelligi deposu kucuk 100 150 km bi benzin alirsiniz bu dediklerim kendi saydigim ve kullandigim markalar icin gecerli. Honda pcx var mesela yakiti az ve menzili daha uzun. Fiyati da ona gore tabiki. 3,5 4 lt yakit var cinlilerde.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    Bir ay evvel 4000 e pcx vardı. Ehliyet yok diye almadım şimdi 5000 den aşağı göremedim malum sitede.

boyun çok uzun değilse honda pcx al. hem çok rahat satarsın hemde çok rahat edersin.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Bendd sizin gibiydim hatta vites li alip kullanamadm sattim bir ara burdakiler abiler bana dedi yapma etme daha iyidir vitesli falan dinlemedik tabi o zaman ama simdi 1 seneyi devirdim motor kullanmaya baslayali simdi diyorum scooter olayina hic girmesem daha iyi olurmus. Viteslinin konforu yakiti gidisi bana gore cok cok daha iyi ve keyifli. Kaldiki cinli olup uygun fiyatlara alabiceginiz secenekte cogaliyo vitesli düşününce.

Motosikleti
    boshaft senin yüzünden alacağım bak superlight ı ))

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    İmkanınız varsa eğer alın vitesli motorunuz ve bir kursa gidin eğitimini alın..Yoksa eğer scooter ile zaman kaybetmeyin,vitesliyide gözünüzde büyütmeyin.Vitesli ile başlayanlar sizden zeki yada daha becerikli değiller,sizde yaparsınız.Korumalarınızı giyin ve trafiğin yoğun olmadığı yerlerde bol bol pratik yapın..Şimdi scooter alması,satması falan uğraşmayın..Tabi ki karar sizin,nasıl daha rahat ve güvenli olacağını düşünüyorsanız öyle yapın,kazasız sürüşler dilerim..
    hasanrs bunu beğendi.
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boshaft senin yüzünden alacağım bak superlight ı ))

Hocam bi önceki motorum superlight tarzıydı çok güzel konforluydu ancak commuter tarzı motorların rahatı hiç birinde yokmuş. Çok fazla kullanacaksanız o tarzlardan öneririm superlight ın ikinci elinin çok hızlı olacağını sanmıyorum tabi kullanıcıları daha iyi cevap verecektir. Ama benim 1 senelik tecrubem var çok yetersiz size birşey tavsiye etmek için. Soracak olursanız Commuter tarzı derim
    hasanrs bunu beğendi.
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

mk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben honda pcx ile başladım motor hayatıma yaklaşık 7-8 ay önce. Gerek trafiğe alışma açısından olsun gerek az yakması olsun (100 km de 2.5 litre civarı yakıyordu (+sı yok - si vardır kullanıma bağlı olarak) beni tatmin etti. Scooterler arasında görünüş olarak baya güzel duruyor bana göre. Kullanımı rahat, dengesi gayet güzel, menzili yaklaşık 200 km bir depo ile. Kullandığım 5 ay boyunca tek bir sorun çıkarmadı bana. 4000 bakımın yaptırdım sadece 80 tl ödedim. Satışa koyduktan 4 gün sonra da satıldı. Zamanında 5600 e almıştım satarken 5500 e sattım. Bana hem zarar ettirmedi hemde hızlı satışıyla beni mutlu etti. Scooter öneririm başlangıç olarak. Pcx i sattıktan sonra cbr 250 aldım, gayet rahat alıştım. Sadece viteslere alışmam 1 haftamı aldı onunda dışında bir sıkıntı çekmedim.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mk10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben honda pcx ile başladım motor hayatıma yaklaşık 7-8 ay önce. Gerek trafiğe alışma açısından olsun gerek az yakması olsun (100 km de 2.5 litre civarı yakıyordu (+sı yok - si vardır kullanıma bağlı olarak) beni tatmin etti. Scooterler arasında görünüş olarak baya güzel duruyor bana göre. Kullanımı rahat, dengesi gayet güzel, menzili yaklaşık 200 km bir depo ile. Kullandığım 5 ay boyunca tek bir sorun çıkarmadı bana. 4000 bakımın yaptırdım sadece 80 tl ödedim. Satışa koyduktan 4 gün sonra da satıldı. Zamanında 5600 e almıştım satarken 5500 e sattım. Bana hem zarar ettirmedi hemde hızlı satışıyla beni mutlu etti. Scooter öneririm başlangıç olarak. Pcx i sattıktan sonra cbr 250 aldım, gayet rahat alıştım. Sadece viteslere alışmam 1 haftamı aldı onunda dışında bir sıkıntı çekmedim.
    Tam altın gibiymiş maaşallah Değerini yitirmemiş! 80 tllik bakım yetkili serviste miydi? Bir de kasko yaptırdın mı? Nasıl korudun pcx i?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)