Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2007 Model Burgman 400 ama kronik problem düşündürüyor yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    profilimde halen gözüküyor ancak daha önce 2004 model bir burgman 400 üm vardı sattım , şimdi eşimle binebileceğim bir scooter ararken tekrar 2007 model burgmanları araştırmaya başladım ki kronik debriyaj balatası problem vibrasyon gibi birkaç kronik problemi olduğunu okudum...muadili olan yamaha majesty , honda silverwing bir türlü görüntü ve kasa olarak tatmin etmedi....kısacas 10 bin tl ye kadar kronik problemsiz ve modeli 2007 den eski olmayan hangi marka modeli tavsiye edersiniz

şimdiden teşekkürler....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Peugeot satelis 500ABS si olan bi abimiz var kullanan. Öve Öve bitiremiyor. Yaz oldumu yerinde durmaz. Batuma festivale falan gidiyor. Düşünürmüsün bilmem.

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    tavsiye için teşekkür ederim az önce inceledim motoru ancak çok az var motordan çok fazla tutulan bir model değil sanırım burgmanla kıyaslayınca....K7 lerdeki şu sıkıntılar olmasa çok iyi olucaktı direk BURGMAN 400 alıcaktım
    search16 bunu beğendi.

waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    benım bir arkadaştada burgman 400 var burnu b..ktan cıkmıyor en kısa zamanda satıcak onun kı 2003 model..
    sym 250 evo al benim arkadaş benimle birlikte istanbuldan marmarise eşşek yükü ile gitti ki bendede dragstar 650 vardı hiç arkamda kalmadı hatta bazen bazen solladı gitti ben çok begendım o motoru büyük cc eski scooter alma sorun çıkarsa süründürür adamı

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    debriyajı 5 kollu ile değiştiyse sıkıntı yaşamazsın burgmanda.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    2007 burgman 400 var bende. sürekli okuyorum bende bu kronik debriyaj sorununu ama nedir ne değildir bilmiyorum. araştırdığım kadarıyla bu burgmanlar ilk geldiğinde (2007de) debriyajdan garip sesler filan geliyormuş. sorun 3 tırnaklı olan debriyaj balatası imiş ve bunlar garantiden değişmiş. yani şu ankilerde 5 tırnaklı olması lazım.
    ben yaklaşık 23bin kmdir burgman kullanıyorum. belli bir süre sonra debriyaj temizliği gerekiyor, temizlenmediğinde titreşim oluyor ki her scooterda olur varyatör sistemi yüzünden. bunun dışında birşey farketmedim varyatörden. hakkaten neymiş bu sorun merak ediyorum ciddi şekilde
    ayrıca bu kadar yazı yazdım, reklamımı da yapayım motorum satılıktır. sahibinden ilan no : 157284618

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 burgman 400 var bende. sürekli okuyorum bende bu kronik debriyaj sorununu ama nedir ne değildir bilmiyorum. araştırdığım kadarıyla bu burgmanlar ilk geldiğinde (2007de) debriyajdan garip sesler filan geliyormuş. sorun 3 tırnaklı olan debriyaj balatası imiş ve bunlar garantiden değişmiş. yani şu ankilerde 5 tırnaklı olması lazım.
    ben yaklaşık 23bin kmdir burgman kullanıyorum. belli bir süre sonra debriyaj temizliği gerekiyor, temizlenmediğinde titreşim oluyor ki her scooterda olur varyatör sistemi yüzünden. bunun dışında birşey farketmedim varyatörden. hakkaten neymiş bu sorun merak ediyorum ciddi şekilde
    ayrıca bu kadar yazı yazdım, reklamımı da yapayım motorum satılıktır. sahibinden ilan no : 157284618

sizin motora da bakmistim ogretmenden diye gorunce hatirladimpeki sizdekine baktirdiniz mi 5 tirnakli mi sizin balata yoksa 3 mu bende bunu cok merak ediyorum simdiden tesekkur ederim

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    5 tabiki. daha dün bahar temizliği yaptım varyatöre
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)