Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Trafik sigorta fiyatları (uçuk rakamlar 2014)

Motovento
    REKLAM ALANI

22 yaşındayım 34 plaka 150cc apache ilk motorum.dünden beri sigorta şirketlerini arıyorum 20den fazla şirketi aradım yok ilk motorummuş,istanbul riskliymiş fln deyip saçma sapan 2 yılda motorun değerinden fazla ödeyeceğim fiyatlar çıkardılar sakın karşılaştırma yapan sitelere kanmayın onlar sadece yüksek fiyatlı olan şirketlerle çalışıyorlar.ismi ünlü olan sigorta şirketleri çok fena bindiriyor mesela sorduklarım :aksigorta 375,axa 385,anadolu 880,halk 900,alianz 416,japan 320,forbey 580.bir kaç tane adını duymak istemediğim ünlü sigorta şirketi 900,1000 tl fiyat çıkardı ümidimi kesmiştim 300tlyi gözden çıkarmıştım artık.sonra bu sabah uyandım dün gece mesaj yazdığım şirketler sırayla aramaya başladı demir sigorta aradı 190tl,ardından HDI sigorta 165,ışık sigorta 170 teklif ediyor.kesinlikle bu ünlü şirketlerin reklamlarına kanmayın arkadaşlar hepsinin yaptığı iş aynı ödediği tazminat aynı tek farkı fiyatları,sormanız gereken 3 şirket var : Hdı,ışık,demir sigorta
    DRagon38 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bu sigorta isini napicaz bilmiyorum. Gecen sene 94 TL'ye yaptirdigim sigorta icin bu sene 162 TL para istiyor acente. Bu da %80 zam gelmis demek oluyor. Motor 34 plaka 2005 FZ6, ben 36 yasindayim ve hic kazam falan yok. Zorunlu olan bir seye neredeyse %80 zam yapmak ne demek oluyor. Ben kime ne zarar vermisim de her yil %80 arttirarak para istiyorlar.

MrNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Benimde 16 plaka daha 15 gün önce 145 liradan allianz a yaptırdım

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    bugün konu açmıştım 210 tl ye yaptırdım sigortayı ama bu sefer de sigortadan gelen poliçede motorun markası ve modeli yanlış görünüyor.. fakat motor ve şasi no doğru... sigortacıyı aradım önemli olan sigorta ve şasi no dedi sıkıntı olmaz. sizce bu durum sorun yaratır mı bana?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Ergo sigortayı deneyin. Geçen hafta 66 TL'ye yaptırdım.

slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    Bana 420 tl çıktı bi kuruşta aşağı olmadı baya zoruma gitti ama ne yaparsın adı üstünde zorunlu sigorta.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fikir verme açısından bişey paylaşayım,
    Yıllardır motosiklet kullanırım, çok motosiklet değiştiririm, herhangi bi kaza da yaşamadım çok şükür, 150 liranın altında sigorta ödemedim.
    Yazın aldığım cbr500'ü annemin üzerine yapmıştım, zorunlu trafik sigortası 54 lira çıktı :D
    ugurbahceli bunu beğendi.

lisbeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok teşekkürler, ben de üzülüyordum elde avuçta kalmadı diye, sürücü kursu ve ehliyet masraflarından çok ödeyeceğim diye ödüm kopmuştu, öyle 80 ile 160 lira arasında ise iyiymiş

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bana 420 tl çıktı bi kuruşta aşağı olmadı baya zoruma gitti ama ne yaparsın adı üstünde zorunlu sigorta.
    Bu fiyatlari ödemek cok sacma degil mi. Bir şeyler yapmalı. Bu sigorta isi bundan 4-5 sene once cok ucuzdu simdi ne oldu da bu hale geldi. Insanlar sigorta sirketlerini kazikliyor olabilirler ama bunun bedelini durust insanlardan alamazlar.
    Bu durum ayni kacak elektrik meselesine benziyor bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

Sigortayi sonunda 99TL'ye Ergo sigortadan Şair sigorta vasitasiyla yaptirdim.
    Forumdan "umutt" nickli arkadasa da tesekkur ederim yardimlari icin.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu sene vergi 10 tl artmış sigortadan ne kadar kaçacak acaba

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    2 gün önce ergo 112TL ye yaptırdım KLE500 için,geçen sene daha pahalıydı

yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    ilk motorum 2013 ybr 125 esd model 34 plaka motoruma dün trafik sigortası için sigortam.nete baktım en düşük verdikleri fiyat 466 lira adına bakmadığım bi acentadan da 426 lira teklif aldım bu iki fiyatta axa sigorta için ilk motorum oluşu ve henüz ehliyet almamış olmam fiyatı etkilermi acaba 426 lira bile bana fazla geldi bazı arkadaslar ergo filan demiş ergo sigortada yanlış bakmadıysam sigortam.netle anlaşmalı o zman sigortam.net nie bana uygn fiyat vermedi bi yardım edin arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Sair Sigorta'dan fiyat almanizi oneririm. Ben onlara yaptirdim. Guvenilirler.

http://www.sairsigorta.com/

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2011 cbf 150 yi gecen yil aldim. Uzerime kayitli ilk motor. 86 dogumluyum. Arac 35 plaka.
    Gecen yil en ucuz axa da buldum 203 tl ye yaptirmistim. Simdi martin 23 unde bitiyor. Bir yildir kazaya falan karismadim cok sukur.
    Gecen gun sigortaciya gittim anadolu 207 axa 227 tl fiyat cekti. Bazilari da 400 kusur fata 600 kusur ceken vardi
    En ucuz ergo sigorta 190 tl idi.z neyse sigortaciyla muhabbet ediyoz fiyatlar cok degisken. Ay basi ay sonu bile ayni araca fiyatlar cok oynuyor dedi. Pek inanmadim.
    Aksam aradim sigortaciyi fiyat teklifi alali 1 hafta gecmisti.
    Dedim sigorta yaptiralim ergo 190 vermisti en az. Tamam dedi. Kapadi.
    Sonra aradi beni fiyatlar degismis 220 kusur olmus dedi.
    Tamam o zaman anadolu 207 vermisti ondan yaptiralim bi de sampoya bakarmisin 197 vermisti baska yere sormustum dedim.
    Kapadi telefo. Sonra aradi. Sampoya su anda bakamiyommgec oldu anlasmali acentam kapatmis dedi. Yarin sabah bakayim dedi.
    Sabah beni ariyor en ucuz demir sigortadan buldum 126 tl dedi. Ok yaptiralim o zaman dedim.
    Yani kisacasi neye niyet neye kismet. Bi demir sigortadan da fiyat almanizi tavsiye ederim arkadaslar.
    Kazasiz belasiz...
    overspeed bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    2015 Honda Spacy Alfa geçmişte 1 kazam var karşı tarafta 1200 TL hasar vardı 208 TL'ye yaptırdım demir sigortadan. 1988 doğumluyum.

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    beyler geçen sene 200 tl ye yaptırdığım sigortamı dün 89tl ye yaptırdım (HALK SİGORTA). Geçen hafta yine 190 tl demişlerdi. sigorta bitmeden 1 ay önce soruşturmaya başlayın. 2011 hyosung gv 250

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    ben de bu sene yıl sebebi yaş 30 olunca deli gibi düştü sigorta ücreti geçen yaz 175 tl ye yaptırdığım sigorta için bu yıl 58 tl istediler zil takıp oynayasım geldi 30 yaşına girdiğime bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Valla her yere sorun arkadaşlar bana geçen sene yaptırdığım sigorta şirketi 160 tl derken başka bir sigorta şirketi 53 TL dedi.

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar geçen sene axa'dan 216tl ye yaptırdığım trafik sigortası için bu sene aldığım en düşük fiyatlar şöyle:
    Axa: 239tl
    Sompo japan:230tl
    Demir sigorta: 143tl

06 plaka
    İkamet Ankara

Sormak istediğim trafik sigortasında firmanın önemi var mı, herhangi bir kaza durumunda tanıdık acente ve büyük bir sigorta şirketi olmasının bir avantajı olur mu. Biliyorum bu zorunlu sigorta tamamen karşı tarafın hasarını tazmin etmek üzere teminatlı ama yine de emin olamadım.
    Eğer hiçbir önemi yoksa demir sigortadan yapıp geçiyorum.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)