Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar SRAD'ı boyatıcaz Sizce hangi renk olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bodybuilder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi sradı boyatıcaz. En iyi renk hangisi olur sizce? Şu an için mavi beyaz düşünüyoruz. bu hafta içinde boya için Samsun'a gidicez.
    Motorsiklet orgazma dudak bukturur!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Mavi beyaz o modelle bütünleşmiş bir şey.. Ama biraz değişiklik yap kırmızı siyaha boya.. Çok sert,vahşi duruyor motosiklette...
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Honda dediğin doğru bence ama kırmızı siyah bi srad resmi olsada bi görseydim. Komple boya için 750 milyon fiat çektiler bize biraz çok değil mi?

Motosikleti
    Kymco Agility City
    sarı-siyah olsun çok sexy durur bence yada
    fıstık yeşili-siyah oda güsel olur olmadı
    pempe çingene pepesi o zman da çok göze batar euheue
    :bestmt:

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    siyah ve üstüne kırmızı sexy alev desenleri
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Kymco Agility City
    kawasak yeişil - ducati kırmızısıda olur
    :bestmt:

Bodybuilder, hocam eğer istanbula gelirsen veya istanbulda isen benim burda tanıdıgım fırın boyacılar var taş çatlasa motoru 100 milyona boyarlar istersen misafir ederim boyarlar 1 gün içinde hal olur

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metalik grinin üstüne; lacivert ince ve sexy çizgiler + alümünum alaşımlı 3 kol jant olay budur derim

Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Arkadaşlar tüm görüşler için çok sağolun. Ben bu forumu birde kuzene okutayım. Honda resimler için saol. Sayende somut olarak düşünebilicem. Ve speedrunner teklifin için saol ama Sinopta yaşıyorum ve şu aralar İstanbul'a gelme olayı yaş. ÖSS hazırlık olayı var ve dersane elimi ayağımı bağlıyor. Zaten şu aşamada uzun yola çıkacak tecribemiz yok. Ama teklif için gerçekten çok saol.
    Peki şöyle olurmu? Biz burda motorun tüm boyanacak aksamlarını söktürsek ve kargoyla boyayacak adamın atölyesine göndersek. O da orda parçaları boyayıp aynı şekilde gönderse geri ve burda biz monte ettirsek? Uyarsa bu şekilde yapabiliriz. Bana senin teli versene(özele mesaj at)

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    bence bütün grenajı siyaha boya. ön çatalı gidonu jantları ve ufak tefek ayrıntıları da gümüş kaplat. sonrada grenaja klasik el yazısı tarzıyla suzuki yaz. racing+chopper gibi bişi olur....
    racing racing ve racing.............

Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Eywallah race dediğin güzel görünüyor ama kuzenle fikir birliği yapmamız lazım. Birde ona okutayım bu sayfayı

bana mı diyorsun body builder ?

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle k : ırmızı-siyah...

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    sarı - lacivert

Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Arkadaşlar kırmızı siyah güzel olur olmasınada zaten şimdi motor turuncu siyah onun için pek farklı bi hava vermez fakat Honda'nın gönderdiği bu fotodaki http://www.rcsquared.com/motorcycles.../97srad750.jpg motor çok iyi görünüyor.
    Spedrunner evet sana söyledim sen hangi semtdesin? Ve cebini benim özele yazarsan telefon ile kontakt kurabiliriz. Eğer bizim motor honda'nın gönderdiği yukarıda adresini yazdığım fotodaki motor gibi olursa. Kuzenim İstanbul'a gelebilir. İrtibata geçelim
    Birde bizim motora yeni bi far almayı düşünüyoruz. Çıkma fara 150 milyon fiyat çektiler. Eğer çok maliyetli olmazsa olduğu gibi kafa kısmını değiştiryebiliriz. Kalıba sokturacaktık bi kaç yerinde kırık çıktı onun için olmadı.
    Dostum speed bu dediklerimide İstanbulda uygun bi şekilde yaptırabileceksek 10 gün içinde ya ben ya kuzen gelmeyi düşünüyoruz. Yardımlar için herkese çok teşekkür ediyorum. İlgi alaka için saolun

Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Yalnız bi dk skullhunter'in gönderdiği resimdeki makinada çok iyi. Speedrunner Dostum eğer bana bahsettiğin boya işini bu kalitede yaptırabileceksek gelmeyi düşünüyoruz.
    http://www.sportbikerider.us/Pictures21/Dsc00119%2Ejpg Speed bu resmede bi bak istersen.
    Metalik boya yaptırabilirmiyiz? Birde fosforik boya varmış motor parlıyormuş falan. O boya için 300 milyon dedi Sinop sanayisinde bi adam oke! Fosforik boya için ne düşünürsün?

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    önce bende kırmızı-siyah demiştim ama istersen satılık formundaki srad köprüsünün motor rengine bak daha çekici geldi bana ama genede siz bilirsiniz
    ERASER WİLL COME BACK

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ben dıyorum motoru boyadıktan sonra bırde alaşımlı jant cekın altına super olur valla

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler