Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung RX 125'i nasıl bilirsiniz ? [ACİL]

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    hyosung RX 125 nasıldır ? Buldum bir tane 2000 TL ye verebilirmiş.Bunun hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim ?

Tıkla Motora Bak.

Acil biraz ona gore motorumu satıp bunu alacağım bekliyor iki tarafta kararımı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Bir ara ben de düşündüm ama sonra parçasını bulabilir miyim bulursam ucuza bulabilir miyim diyip vazgeçtim. İş motoru almayla bitmyor. Parça konusu çok önemli.
    berkaye bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Peki motoru bilirmisiniz önerirmisiniz ? Bide aynı motorun diğerleri daha pahalı bu onlara gore cok ucuz nedense kafamı karıstırdı biraz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

Yok mu bilen bunu hiç ?

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    kendi başlığı var motorun...

Motosikleti
    KLX
    Evet baktım sadece küçük felan yazmıslar biriside alğını yazmıs 2000 model oda taa eski tarihte yazmıs simdi bu farklı modelya ondan ayrı konu açtım

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    forumdan bir arkadaşta vardı süpermoto olarak kullanıyordu hala burdaysa yardımcı olucaktır konuyu gördüğü zaman.. ben bişeyler söylemek isterdim ama çok bilinen bir motor değil bende bilmiyorum o yüzden yorum yapamıycam
    berkaye bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hyonun bu modelleri sağlamdır. Ben bunu bilirim.
    berkaye bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Saol bekliyelim bakalım o arkadaşı konuyu görür

@Syanur saol bilgilendirmen için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Yeşilyurt motor'a girip yedek parça fiyatlarına bakmanı öneririm.
    berkaye bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    cok serı bı motor ve rahat tıtresım yok o kadar sadece 3 km felan kullandım alınır benım tarzım degıl sadece ama zevklı motor
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    KLX
    Sağolun.İnternetten bakayım bir parçalarına @tinerci

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

Şurda var. @tinerci : Fakat ben şimdi normal fiyatları ne kadar bilmediğim için .. :D anladınız yani iyi mi bu fiyatlar kotu mu ?

http://satis.kanuni.com.tr/ypproduct.aspx

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun.İnternetten bakayım bir parçalarına @tinerci

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

Şurda var. @tinerci : Fakat ben şimdi normal fiyatları ne kadar bilmediğim için .. :D anladınız yani iyi mi bu fiyatlar kotu mu ?

http://satis.kanuni.com.tr/ypproduct.aspx
    kanuninin fiyatları yüksektir googleden hyosungsource diye aratın o sitede çok daha ucuz, 1 haftaya geliyor parçalar. hyosung parçası satan 1-2 site daha var.
    berkaye bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Tamam ya ozaman ben motorumu satabilirsem ki satılır gibi geliyor.Bunu alayım çok heycanlıyım cross için Dua edin hayırlı olmayacaksa satılmasın motorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Ve buyrun mondial mr vulture 150CC düşünenler için : http://www.motosiklet.net/forum/sati...aha-karli.html

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam ya ozaman ben motorumu satabilirsem ki satılır gibi geliyor.Bunu alayım çok heycanlıyım cross için Dua edin hayırlı olmayacaksa satılmasın motorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Ve buyrun mondial mr vulture 150CC düşünenler için : http://www.motosiklet.net/forum/sati...aha-karli.html
    ben yakından gördüm bu motoru pek beğnmedim dış görünüşünü.. ama yüzeysel baktım detayını bilmem bu bana göre daha güzel
    ://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-rx-125-hyosung-cross-tertemiz-147506779/
    berkaye bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yakından gördüm bu motoru pek beğnmedim dış görünüşünü.. ama yüzeysel baktım detayını bilmem bu bana göre daha güzel
    ://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-rx-125-hyosung-cross-tertemiz-147506779/
    Verdiğin linkle ilan yok abicim sanırım şunu yollayacaktın http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...54753058/detay

Bunları bende gorum ama baksana onların fiyatına birde şunun fiyatına :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Aslında şu alttaki 2.500'e verirmi acaba diye düşünüyorum biz istanbuldayız.Babam 2.000 Tl olanını gordu o varken bunun için para verirmi diyede düşünüyorum :D Kendin çalışıp kendin paranla bişey alabilmek çok güzel cidden babaya bakınca iş çekiniyor sormaktan istemekten insan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...47506779/detay

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    zaten benim söylediğimde alttaki ilandı daha temiz ötekinden.. baş ağrıtmıyacak makine al..
    berkaye bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Evet anladım babama göstereyim ben bir.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    la olm benim motor ne baktın mı? bunun sm versiyonu. selim var bi de forumda sürekli yazarız kendi başlığımıza. sen enduro modeline baktın ondan bulamadın sanırım. motor gövde aynı...

parça ucuz, elin anahtar tutuyorsa kendin de bir çok şeyini yapabiliyorsun. dolar yükselmeseydi yurtdışından parçalar daha da ucuzdu. her neyse ben kötü baktım motoruma ama bahsettiğim selim yıllardır kullanıyor ufak tefek şeyler hariç sorun çıkarmadı.

125 cc den beklentilerini veriyor. titreşim yok demiş de bir arkadaş nasıl yok be yeri titretiyor maşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)