Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayallerin gerçek olması...

Motovento
    REKLAM ALANI
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    4 yıl önce hayallerime giren ve başka bir şey düşünemediğim Motosiklet Aşkı kısa bir süre önce gerçek oldu. 4 yıl ertelememin nedeni; kimi zaman maddi olanaklar, kimi zaman forumdan sohbet ettiğimin arkadaşlarımdan vefat edenlerin olması. Önce motosikletimi aldım kısa bir süre önce ve ardından ekipmanları temin ettim. Gel gör ki sağlık problemlerim gün yüzüne çıktı. Hem sağlık problemlerimden hemde uzun zaman geçmesi motosiklet öğreneli ve pratik eksikliği motosiklete binmeme engel oluyor. Ve sağlam bir eğitimden geçmeden de binmeyi düşünmüyorum. İnşaallah yaza kadar eğitim işini hallederim ve gönül rahatlığıyla motosikletime binebilirim. Sizlerden ricam Ankara da uygun eğitim alabileceğim kişi ya da varsa kursları bana iletmeniz. Sağlığıma kavuşur kavuşmaz hemen başlamayı düşünüyorum. Sabırla yazımı okuyan ve yardımcı olan ya da en azından yardımcı olmak için çaba gösteren herkese çok teşekkürler.
    Bir garip yolcu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çok geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz ve eğitiminizi alıp yollara çıkarsınız.
    dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz ve eğitiminizi alıp yollara çıkarsınız.
    İnşaallah. Çok teşekkürler.
    Bir garip yolcu...

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Öncelikle geçmiş olsun kardeşim,en kısa sürede sağlığına kavuşmanı dilerim.Ankara'da Adventure Motosiklet Eğitim Okulu kaliteli olduğu söylenir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

http://www.motorokulu.com/
    dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun kardeşim,en kısa sürede sağlığına kavuşmanı dilerim.Ankara'da Adventure Motosiklet Eğitim Okulu kaliteli olduğu söylenir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

http://www.motorokulu.com/

Hocam güzel dileklerin için teşekkür ediyorum. Motorokulunu aradım yüksek meblağlar istiyorlar. Yinede alternatifler bulamazsam son çare başvuracağım oraya.
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    İmkanınız olsaydı İstanbul'a gitseydiniz Honda çok kaliteli bir eğitim veriyor..

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    İmkanınız olsaydı İstanbul'a gitseydiniz Honda çok kaliteli bir eğitim veriyor..
    Hondanın eğitim videolarını izledim. Gerçekten faydalı eğitim verdikleri bi gerçek. Ama malesef gitme şansım yok... Bu yüzden Ankaradaki alternatifleri düşünmek zorundayım.
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Bir ara bahsediliyordu Ankara'da Atom Karınca Soner hoca diye bir abimiz vardı.Motosiklet eğitimi veriyordu.Hala veriyor mu bilmiyorum ama..Ankara İncek'teydi galiba..
    dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Bir ara bahsediliyordu Ankara'da Atom Karınca Soner hoca diye bir abimiz vardı.Motosiklet eğitimi veriyordu.Hala veriyor mu bilmiyorum ama..Ankara İncek'teydi galiba..
    Araştırayım internetten. Çok teşekkürler ilginizden ötürü.
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Rica ederim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)