Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar, Bajaj Discover ve Bajaj Boxer test ettik.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    altın elbiseli adamın test etmesi ve beğenmesi durumunda henüz çıkmamış motora zam yapan zihniyetin gözlerinde dolar işareti belirir kanımca.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bajaj boxeri test eden yokmu
    satoyama ve jackonbir bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kuralkanın bu davranışına şaşırmış değilim. Hyosungu eline yüzüne bulaştırıp bitirdiği gibi bunada aynı sinyalleri veriyor.

Hoş marka buna mani olmak adına kendini korumaya almış ayrı bir şirket olarak hareket ediyor olsada şu fabrika içi kontak açma olayı içler acısı. Bozulacak diye çok mu korkuyorlar yada kötü yönlerinin ortaya çıkmasındanmı endişe ediyorlar anlamış değilim. Fiyat konusuna hiç girmiyorum.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motur testmi etmek istiyonuz,bahçede iki tur atın gelin bakem
    Shrieker bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı babaAkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj boxeri test eden yokmu
    ben test ettim onunla ilgili de yazacağım ama kısaca şunu diyim

tipi herkesi açmaya bilir ama kalite ve problemsiz bir motor olduğunu her açıdan beli ediyor. herşeyini basit sağlam ama tipsiz yapmışlar. kocamana bir farı var ve cbf150 den daha güçlü.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben test ettim onunla ilgili de yazacağım ama kısaca şunu diyim

tipi herkesi açmaya bilir ama kalite ve problemsiz bir motor olduğunu her açıdan beli ediyor. herşeyini basit sağlam ama tipsiz yapmışlar. kocamana bir farı var ve cbf150 den daha güçlü.
    Sağolasın bilgiler için Tipi evet kötü ama cafe racer için uygun
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tipi çok hoş gelmeye başladı bana. Titreşim nasıl Boxer'da ?
    jackonbir bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    ben de boxer ı merak ediyorum...

Motosikleti
    Hornet 650
    Şu Pulsarı adam gibi teste açsınlarda bizde Cbr 250 yerine pulsar düsünebiliriz. Bu arada sezonda açılmak üzere.

Duy sesimi bajaj konyaya bayilik gelsin
    KoreliVlog bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Şu mesajı hangi pulsar konusuna yazacağımı bilemedim. En güncel olanı buydu madem buraya yazalım.

Youtube'da bir video izledim. Sizin de göreceğiniz gibi eleman marşa basıyor ve motor çalışmaya başlıyor. Fakat...

Bu motor enjeksiyonlu değil mi? Enjeksiyonlu motorlarda jigle otomatik değil mi? Otomatik jiglesi olan motor bu şekilde çalışır mı?
    Motorun soğuk olduğu her halinden belli yalnız neden böyle tekleye tekleye çalışıyor, neden jigle devreye girmiyor?
    Aynı benim cb125e'yi de soğukken jiglesiz çalıştırırsam böyle aksak ritmler veriyor. Isınınca geçiyor. Aynı sinyalleri aldım.
    Sebep nedir?

bogusbill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yurtdışındaki bazı modelleri karbüratörlü pulsar'ın. tr ye enjeksiyonlusu gelecek ama.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Yalnız videodaki de enjeksiyonlu. Marşa basmadan önce kontağı çevirdiğinde göstergelere bakın.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız videodaki de enjeksiyonlu. Marşa basmadan önce kontağı çevirdiğinde göstergelere bakın.
    Enjeksiyon ışığı nerede
    Km okuyucusu dijital ise kontak açıldığında ibreler sona vurabiliyor
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göstergelerin ^^chek'' yapması(ibrelerin; dijital ve/veya iğneli olup sona dayanıp-geri dönmesi), enjeksiyonlu old. göstermez....Örnek Suzuki Bandit gsf 1200s'te göstergeler ''check'' yapmasına rağmen-motor karbüratörlü...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Enjeksiyonlu model ilk olarak bizde satılacak, başka ülkelerde enjeksiyonlu yok henüz.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Şu motorsuz kaldık sabırla bekliyoruz pulsarı mayıs 5-7 deniyor, iki üç gündür yürümek beni mahfetti başka motor alayım dedim ama sym alsam arada 3500 lira inazuma alsam 5000 lira fark var ,3000 ne boxer 3800 e discover 5000 lirayada cbf veya apache alınıyor çok büyük para o yüzde sonuna kadar pulsarı bekleyeceğim, ayrıca örneğin sym wolf alsam ikinci eli zaten yavaş pulsar çıkınca kimse yüzüne bakmayabilir 11000 liraya ikinci elide temelli biter diye aklıma geldi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motorsuz kaldık sabırla bekliyoruz pulsarı mayıs 5-7 deniyor, iki üç gündür yürümek beni mahfetti başka motor alayım dedim ama sym alsam arada 3500 lira inazuma alsam 5000 lira fark var ,3000 ne boxer 3800 e discover 5000 lirayada cbf veya apache alınıyor çok büyük para o yüzde sonuna kadar pulsarı bekleyeceğim, ayrıca örneğin sym wolf alsam ikinci eli zaten yavaş pulsar çıkınca kimse yüzüne bakmayabilir 11000 liraya ikinci elide temelli biter diye aklıma geldi.
    hocam siz apache yi kaça sattınız ? bayada aksesuar vardı üstünde. kolay oldumu satışı ?
    saygılar
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Sayenizde bir cahilliğimi daha örtmüş oldum. Nedense göstergeler check yapınca motor enjeksiyonludur algısı oluşmuş bende.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam siz apache yi kaça sattınız ? bayada aksesuar vardı üstünde. kolay oldumu satışı ?
    saygılar
    Ben biraz aceleciyimdir , hemen satayım diye 3450 liraya sattım 7000km deydi yanında arka çanta demiri , çanta, ses eksozu, alarm, yedek lastikleri, sis ve çakar lambalarıda hediye ettim.Tabi çıkardığım yan koruma demiri, arka boynuzları, yedek anahtar , servis kitapçığı, tamir anahtar takımı ve 13dişliyide yanında verdim, olması gerekende buydu . Bence markası ne olursa olsun ikinci el motora sıfırına yakın para vermek enayilikten başka bir şey değildir, şu anda bir çok uyanık enayilerini bekliyor ama ben asla o şekilde alacak kadar salak değilim gider paramın yettiği sıfırını alırım ama uygun fiyata olursa alırım ancak ikinci el kendi sattığım gibi.Birde şöyle bir martaval var plaka masrafı yokmuş, güleyim bari, zaten notere 100 lira veriyorsun ve sigorta yapacaksın mecburi.Bu arada motoru alan arkadaş eksozu 150 liraya satmış motor 3300 liraya geldi ona.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler