Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

DİKKAT! Dolandırıcılık içerir ! -600RR-

Motovento
    REKLAM ALANI
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ve benim gibi azinliktaki bazi don kisotlar hala direniyorda ne oluyorki.
    55 binde diye cicek gibi motora bahane buluyorlar .
    Bu isin muayenede halledilebilmesi ve bir onceki muayenesinden dusuk km gorunen motorlarin agir kusurlu olarak reddedilmesi icin bir calisma yapilmasi lazim.
    Karanliga kufretmekle geciyor zaman .
    Bu konuda fikir paylasmak icin 3 kere Barkin Bayoglunun atolyesine gittim , 3 undede kimse yoktu .
    Bugun birdaha sansimi denicem .
    Eminim bir sekilde halledilir ama bu seferde konudan dert yananlar aglamaya baslar. Klasik vatandasim tepkisi .
    Du bakalim ugrasicam biraz bu isle.
    O zaman da şöyle bir problem olur. Adam km düşürüldüğünü bilmeden motosikleti alacak. Daha sonra muayene zamanı gelince, motosiklet muayeneden geçemeyecek ve km nin düşürüldüğünü öğrenecek.
    Bunun hiçbir faydası olmayacak. Bunun için başka bir yol bulmak lazım. Devrinin yapılamamasını sağlayacak bir şey olmalı. Ancak o zaman işe yarayabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman da şöyle bir problem olur. Adam km düşürüldüğünü bilmeden motosikleti alacak. Daha sonra muayene zamanı gelince, motosiklet muayeneden geçemeyecek ve km nin düşürüldüğünü öğrenecek.
    Bunun hiçbir faydası olmayacak. Bunun için başka bir yol bulmak lazım. Devrinin yapılamamasını sağlayacak bir şey olmalı. Ancak o zaman işe yarayabilir.
    Motoru alıyorsun sonra öğreniyorsunki motor geçmişinde kazalı , motor kitlemiş toplanmış vs vs .
    Ne yapıyorsun ... hiçbirşey.
    Burada da paşa paşa motorunu olması gereken km ye aldırırsın olur biter.
    Bu kadar km sevici kullanıcıda biryerden bu işten gıdıklanıcakki bitsin bu işler.
    Ohh ne güzel kimseye birşey dokunmasın ama herşey yoluna girsin.
    Yok öyle dünya.
    tr_select bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Dendiği gibi; biz kullanıcıların da düşük km takıntısından kurtulması gerek. Temiz kullanılmış bir motor 200.000 belki daha fazla bile gidebilir (kalitesine göre)

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Satamamış halen adam. Başka bir sitede bilgilendirme konusu açtık... Oraya geldi bu zaatı muhterem. Ahkam kesti motor camiasını tanıdığıyla ilgili... Şanzımanı değiştirdiğinden bahsetti. Klasik satıcı işte, bok attırmadı kendisine. Cevap veremeden mod arkadaş konuyu kilitledi ve ısrarlara rağmende açmadı... Neyse,

Oraya yazamadım ama şu husus var;

Biz bu arkadaşı ilan ilk verildiğinde, aradığımızda lokal boyalardan bahsetti.. Yan yattığından, km orjinal olduğundan filan fıstık. Kaza muhabbeti veya diğer sorunların bahsi geçmedi.
    Bu arada kilometrenin düşürüldüğünü honda servis bakım kayıtlarından öğrenebilirsiniz anca...

Sezon geldi çattı, RR alacaklar görsün-bilsin-duysun...

Bu arada birisi gelir kafanı kopartır yazmıştı diğer sitede... Eğer gelip okursan bu yazıyı, ahanda buyur gel kopart
    Hakkımda öğreneceğin her kelime senin zararına olur sahil kardeş. . .

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    fotoğraflardan anlaşılıyor zaten hurda olduğu gidip bakmaya bile gerek yok
    şaside çizikler var
    üzerindeki grenaj çin grenajı
    zinciri sıfır yazmış gergi sonuna dayanmış neredeyse :D
    ön kaliperler kostikten nasibini almış renk falan kalmamış km'nin düşürüldüğü oradanda anlaşılabilir çok gezmiş çok yıkanmış ;)
    disklerde kazınma izi var
    ön amortisörün uçları ne badireler atlattığını söylüyor
    alternatör ve debriyaj kapağı boyalı gibi duruyor

başka özel tekniklerimde var ama hepsini yazmayayım... bu devirde herşeyden anlamak gerekiyor.

fotoğrafadan görünenler şimdilik bunlar arkadaşlar motor almaya giderken mutlaka işten anlayan birisini yanınızda götürün yoksa sonuçlar çok fena olabilir sadece paranız gitmez aynı zamanda canınızdanda olabilirsiniz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:40 ----------

Oğuzhan konunun altında fena saydırıyorlar yakında küfür edecekler yaz numarınıda anlatsınlar bakalım ne diyecekler hem konuşmalarınıda kayıt edersin.

http://www.motordelisi.com/forum/mot...rir-600rr.html
    tr_select bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ferhat, cevap yazamadan admin konuyu kilitledi. Rica ettik kavga çıkacağından dolayı açtıramadım tekrar.

Konuşmaları aynen yazıcaktım oraya ama işte iyi yırttı adam

Onca referans vs vermiş birde bunun üzerine rezil olucaktı koca siteye.

Bir numara bıraktık fakat geri dönen olmadı. Salih isimli satıcı giriş yapmamış bir daha siteye.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Sayfanın en altında facebook profilinden cevap yazılıyor orayı diyorum ne diyecekler bakalım merak ettim sesini kayıt etmeyi unutma ;)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)