Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motoru çalıştıramıyorum Acil

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj manetindeki switch bozulmuş.motor boşta olmayınca güvenlik açısından marşı devre dışı bırakıyor..
    kablolarını kısa devre edip deneyin,düzelirse switch değişecek..
    Aklıma çok yattı hocam nasıl yapabilirim bu kısa devreyi? Artçı selesi altında falan mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    debriyaj manetine bak.. oraya giren 2 kablo olacak.o kablolar içerde switch e bağlıdır...ha bazı modellerde switch içine fiş gibi girer,bazılarında switch den kablo sabit çıkar bir karış sonra tesisata bağlanır..her halukarda o iki kabloyu birbirine değdirerek marşa basmayı dene...
    tabi yinede (vitesi boşa alamıyorum dediğin için) debriyaja basılı tutmayı unutma...
    yakın olsan bakayım diyeceğim ama......

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-honda-cbr-600rr-debriyaj-switch-svich-144022592/detay bu bir modeli..
    birde kablonun sabit olarak içinden çıkanı var...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    1 le 2 arasına 65 lira sıkışmış olabilir yağ tapasını söküp alttan el feneriyle bakmak lazım..

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 le 2 arasına 65 lira sıkışmış olabilir yağ tapasını söküp alttan el feneriyle bakmak lazım..
    Zar zor çalıştı marş geldi eve getirdim bakalım nelrr olacak

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    debryajı sıkınca çıt diye ses geliyosa ordaki müşür çalııyo ama genelde yan ayaktaki müşür gevşer ve yolda giderken stop eder ve çalışimaz ayaklık açık diye algılıyo bi bak ona derim.
    vites boşa geçmiyosa debryajda sorun var bildiğim kadarıyla duke ler çok rahat vites değişir senin debryaj telin ayarlanması gerekiyodur büyük ihtimal.
    yerin nerde bilmiyom ama istanbulda olsan yardımcı olurdum sana KTM güzel makina bende 200 lüğünü almaya düşünüyom.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)