Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motorsiklet İçin Kasko

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Arkadaşlar merhaba, buraya da bir danışın derim motorsikletim kasko yapılacak değerde birşey değil ama motosikletimin sigortasını ve arabamın kasko + sigortasını piyasada en uygun yapan sigorta acentasıydı... Danışmanızda fayda var.

Safranbolu/KARABÜK 0 370 712 28 38 http://www.pozitifsigorta.com.tr/default.asp#onel

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende uzun zamandir kasko icin arastirma yapiyordum. Bu konu sayesinde sonuca vardim artik icim cok rahat.
    Full kasko 1600 tl 9 taksitle
    Xj6 f 2013 model icin 21000 tl motosikldtin fiyati
    Sair sigorta araciligiyla aviva ya yaptirdim
    Anahtar ustunde unutulup calinsa bile tek tarafli kaza olsa bile
    2000 tl ye kadarda ekipmana kasko veriyor
    Benzin bittiginde yolda kaldigindada ariyorsunuz yol cekim hizmeti dahil
    Bu kaskoya.
    Ayrica muafiyet yok yuzde yuz motorun degeri neyse o sekilde yararlaniyorsun motor calindiginda pert oldugunda vs..
    Tabi kisiden kisiye degisiyor kasko fiyatlari
    Indirim olarak 30 yas uzeri olmak
    Egitim sertifikasinin olmasi
    Ehliyet alis tarihi a2 icin
    Vs..
    Ayrica kaskoya bisey olmassa yuzde 30 luk indirim olucak diger 1 senelik sozlesme icin.artik gonul rahatlugu ile huzur icinde surus yapacagim.
    İyiymiş ya bende CBR250R alıyorum yakında sıfır bayiye hala gelmedi 2 hafta oldu :/ Kaç para çıkar acaba yaklaşık 700 civarı çıkar inşallah
    Fiyatı gerçekten uygunmuş bu arada.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Aynen uygun seneye dahada dusucek insallah

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    kaskolara hayatta vermem o paraları kaç depo benzin yapar bence kapalı garaj ,güvenlikli site içi veya evin içinde olmayan her motor eninde sonunda çalınmaya mahkumdur bence ben 10 tane kilitle bile motorumu dışarda bırakmam (evimde apartman bize ait merdiven altında duruyor rampa koyup beş basamağı ittirerek içeri alıyorum yinede kulağım kapıda yakında disk kilidi ve zincir takviyesi yapacağım zaten çıkarmak 5 dakika falan sürüyor bineceğim zaman içeriden çalamazlar herhalde )

Şair Sigorta'nın sunduğu şartlar çok güzel fakat, biraz fazla güzel gibi geldi bana.

Hiç kaza geçirmiş ve Şair Sigorta'dan hasar ödemesi almış birileri var mı?

Yanlış anlaşılma olmasın, bunu sormamın sebebi web sitelerinin bana fazlasıyla amatör gelmesi, email destek hattinin sahin@sairsigorta.com falan olması gibi pek kurumsal görünmeyen detaylar...
    Bu detaylara para harcamayıp yatırımı sigorta hizmetine yapmışlar diyorsanız ne güzel... Ama yine de bazı mutlu müşterilerin olumlu referanslarını okursak sanki olay daha da netlik kazanabilir diye düşünüyorum.
    penguenumut bunu beğendi.

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    ben ya kasko yapacağım ya da komşulardan birinin kapalı garajını parası karşılığında kullanma teklifinde bulunacağım. Yoksa kilit milit beni korkutuyor ne olursa olsun.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı noisywan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şair Sigorta'nın sunduğu şartlar çok güzel fakat, biraz fazla güzel gibi geldi bana.

Yanlış anlaşılma olmasın, bunu sormamın sebebi web sitelerinin bana fazlasıyla amatör gelmesi, email destek hattinin sahin@sairsigorta.com falan olması gibi pek kurumsal görünmeyen detaylar...
    Bu detaylara para harcamayıp yatırımı sigorta hizmetine yapmışlar diyorsanız ne güzel... Ama yine de bazı mutlu müşterilerin olumlu referanslarını okursak sanki olay daha da netlik kazanabilir diye düşünüyorum.
    Şair sigorta acentenin adı. Sigortayı Aviva yapıyor. Acentelerin genelde pek internet sitesi olmaz. Şair sigortanın sitesini buna göre değerlendirmekte fayda var.
    dockerengin bunu beğendi.

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008

türkiye de 5 tane büyük sigorta şirketi var bunun haricinde şirketler hiç bir zaman bu şirketleden daha hızlı ödeme yada işlem yapmaz çünkü küçük şeylerle uğraşmayı severler. büyük firmalar da ise müşteri mennuniyeti daha ön plandadır..Anadolu , ERGO Güneş ve Grupama acenteliyim var bunların içinde kasko da en hızlı öedemeyi Anadolu yapar çünkü ilk 5 firma içersindeki firmalardan biri.. Sigortacılar size sadece bir A4 kağıdı veriyor ve parayı alır, mühim olan hasar yaşandığında nasıl davrandığı.. Bizim insanımız buna pek dikkat etmez.. O ucuza kasko yaptırmanın derdinde..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Şair sigorta
    2008 600rr için genişletilmiş kasko 2765TL 9 taksit

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şair sigorta
    2008 600rr için genişletilmiş kasko 2765TL 9 taksit
    Bütün Süpersport, superbike, sport touring ler için kasko bedeli diğer motorların yaklaşık 3 katıdır. Patlama ihtimalleri daha yüksek olduğu için

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Şair sigortanın sigorta firması değilde sigorta acentesi olduğunu " siteyi incelemenize rağmen" anlamamış olmanız cidden çok ilginç...
    dockerengin bunu beğendi.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Şair sigorta ile hiç işim olmadı ama bir çok forum sitesinde kendilerine rastladım. Bu camiada bilinen nadir sigortacılardan biridir.

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı fofer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sistemde X-MAX 400 tanımlı olmadığı için Majest 400 olarak girilecekmiş, notlar kısmına da YAMAHA X-MAX 400 yazılacakmış. Bu sıkıntı yaratır mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:48 ----------

Şair Sigorta'ya 980 TL. ye 9 taksitle yaptırmış bulunmaktayım. Kutlay bey çok yardımcı oldu, teşekkür ediyorum kendisine.
    Hocam motorun bedeli ne kadar ? Ben cbr250r için istedim teklif 1800tl gibi abuk bir fiyat çektiler başka acentalara sormadım ama fiyat bir hayli yüksek geldi bana.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskolara hayatta vermem o paraları kaç depo benzin yapar bence kapalı garaj ,güvenlikli site içi veya evin içinde olmayan her motor eninde sonunda çalınmaya mahkumdur bence ben 10 tane kilitle bile motorumu dışarda bırakmam (evimde apartman bize ait merdiven altında duruyor rampa koyup beş basamağı ittirerek içeri alıyorum yinede kulağım kapıda yakında disk kilidi ve zincir takviyesi yapacağım zaten çıkarmak 5 dakika falan sürüyor bineceğim zaman içeriden çalamazlar herhalde )
    Bende 1200tl kadar masraf yaptım kapalı garaj alarm sistemi var. Dışarda da gözümün önünden ayırmıyorum motoru. Kasko 1800tl 1 senede benim yaptığım masrafı amorti ediyor şimdilerde gps sistemi düşünüyorum uzaktan kumandalı alarmlı onada 500 tl masraf etsem kasko parası çıktı.
    Alarm sistemi tek seferde odedim aylık ödemesi yok. Düşünen varsa özelden bana yazabilir deneyimlerimi paylaşırım

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bazı arkadaşlar motorlarına yüksek fiyat çıkmasına şaşırmış. Bunun nedeni yukarıda da yine bazı arkadaşların da açıkladığı gibi, riski yüksek olan motosikletlerin primlerinin de yüksek olmasıdır. Kişisel bişey değil elbette sen çok güvenli kullanıyor olabilirsin ama o motorun genel riski diğerlerine göre fazla olunca, haliyle primi de fazla oluyor. Ayrıca, spor/spor görünümlü motosikletlerin muhtemelen çalınma oranları da diğerlerinden yüksektir. yani misal benim X-Max 250 ve bir CBR-125 yan yana dursa kesin CBR'yi çalarlar daha ucuz bi motor olmasına rağmen.

ben de MRT Sigorta aracılığıyla Anadolu Sigortadan yaptırmışım, 982 TL vermişim 2013 X-Max 250 ABS için.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Tamamen meraktan 2005 GV 250 için teklif istedim.

Chopper,düşük risk bir motor,

Aksesuarlar 500 lira falan

Bedeli 5-6 bin arası

Ehliyetim 7 yıllık.

Motor 31 hatay plaka oldukça düşük risk grubunda.

Lehime faktörler belli.Bakalım ne rakam gelecek

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    700 tl 9 taksit dediler,motorun bedeli belli,biraz fazla göründü bana,başkası yaptırır belki bilmiyorum.

Kasko bedeli 5000 falan çünkü.

koalay.com aracılığı ile alianz sigortaya 550.63TL ye 2014 Yamaha xmax 250 motoruma kasko yaptırdım aldığım en uygun fiyattı ve 9 eşit taksit yaptılar muafiyet te yok çalınma, deprem, sel vs vs hepsini karşılıyor tavsiye ederim.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Sizler gerçekten iyi fiyatlara yaptırmışsınız.ağustos ayında 2014XMAX 250 için şair sigortadan aksesuarlar dahil cam sisybar) 1.250 tl ödedim.tabi yaş 26 trafik sicili kötü eskiden kalma çok kaza var(kuryeden)..

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Suzuki inazuma antalya plakalı yaşım 19 , a2 ehliyetim 2 yıllık, kapalı garaj şartı yok full kasko 740 lira çıktı .Seni seviyorum allianz.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı wintercold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koalay.com aracılığı ile alianz sigortaya 550.63TL ye 2014 Yamaha xmax 250 motoruma kasko yaptırdım aldığım en uygun fiyattı ve 9 eşit taksit yaptılar muafiyet te yok çalınma, deprem, sel vs vs hepsini karşılıyor tavsiye ederim.
    Koalay benim motora teklif vermiyor, daha doğrusu trafik sigortanız bitmesine 3 ay var o zaman teklif alın diyor kasko fiyatlarını göremiyorum.
    www.capitalcitychoppers.org

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    konu biraz hortlamış ama farketmeyip yazmış bulunduk:

X-Max 250 için 2 yıldır yaptırıyorum, MRT Sigorta Acentesinden, Anadolu Sigorta yaptırmışım en son. Birleşik Kasko Poliçesi -Genişletilmiş Kasko- yazıyor, çalınma durumunda kapalı garaj şartı vb yok. Geçen sene Mart ayında 982 TL ödemişim, 1 kademe hasarsızlık indirimi ile.

Muafiyeti ise şu şekilde: "Her türlü hırsızlık hasarları ile park halindeki devrilme, çarpılma hasarlarında, her durumda, meydana gelen hasarın %25’i oranında tenzili muafiyet uygulanır." Ancak 250 cc üstünde bu geçerli değil, 250cc altında da "Ferdi Kaza Sigrota Poliçesi" yaptırılması durumunda geçerli değil buna da 81 TL almışlar benden geçen sene.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)