Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Çift çıkış karbon egzoz yaptırdım nasıl olmuş

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    uzun zamandır yaptırmak aklımdaydı. 2 adet sipariş ettim egzozlardan samimi oldugum egzozcu ustama sabah bıraktım oglen aldım. motor çok kirli ve resimler net değil. boruları tamamen kesme biçme kaynak ile hallettik işçilikte bir kusur yok. seside çok tatlı oldu öteki motorlardaki gibi ince kulak tırmalayıcı yerine çok tok kulaga hos gelen bir sesi var. tek silindirdende tatlı ses çıkabiliyormuş. bu arada egzozların ikiside aktif buyrun resimler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    gayet güzel ve sportif olmuş
    okan4037 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    gayet güzel olmuş,güle güle kullan.Bunların önüne powerbomb seçeneği var mı ?
    okan4037 bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    teşekkür ederim.

powerbomb ne oluyor abi anlamadım

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    10 nümero 5 yıldız xt 660 gibi olmuş Maşallah.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet güzel olmuş,güle güle kullan.Bunların önüne powerbomb seçeneği var mı ?
    Egzoz bu Savaş abi. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...56453922/detay

Powerbomb seçeneği olduğunu sanmıyorum.
    cenkito bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baya hoş durmuş, güle güle kullan. Ara boruyu da çekme imkanın varsa daha aydınlatıcı olur, kendi adıma konuşayım ben merak ettim

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    100 liraya +5 hp de iyimiş ahaha
    dyavol-77 bunu beğendi.

NECOCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Tigrina Cup 100
    HARİKA

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Gerçekten ayrı bi hava katmış. Rica etsem bir video çeker misiniz,sesini duyalım =))

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Ayni egzozdan bende de var aman susturucusunu kaybetme.. Ben fazla sıkmadan takmisim yolda dustu yenisini 40 liraya anca buldum.. Ne asiri ne de az cikiyor sesi gayet tatmin ediyor 100 liraya.. Ucunu cikartip surdugumde 3 arabanin alarmini caldiriyordum..
    cenkito ve Syanur bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Görüntü mükemmel.
    Birde sesi için video çekerseniz sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim.

powerbomb ne oluyor abi anlamadım
    powerbomb bu,lakin fiyatı oldukça tuzlu,Ha ne işe yarar dersen ben satıcı değil kullanıcıyım(iciciyim abi der gibi )kullanımda belirgin bir güc artışı veriyor.
    bunun bi level ötesi megabomb ,onu ne gördüm,ne kullandım.

http://www.jcmotors.com/fmf-power-bo...102012-18225-p
    cenkito ve M.balibey bunu beğendiler.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Çok şık olmuş güle güle kullan en kısa zamanda bir video da bekliyoruz

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Arkadaslar tesekkur ederim. Cift egzoza boldugu icin ses guzel ara borularin resmini yarin cekerim sizin icin. 5 beygir olayi yalan. Sadece motor biraz rahatladi ve top speed hizina daha kolay ulasiyor gibime geldi hissedilecek duzeyde degil en fazla 1 beygir katmistir oda rahatladigi icin

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    powerbomb bildiğim kadarıyla 2 cm egsoz borusu girişi varsa silindir tüpün çıkışı 2.5 3 cm ve tüpün içince düz boruda 3 4 tane delik var benim bildiğim en basit anlatımı bu egsoz çok hoş bende shark almayı düşünüyorum silincer takılıyken memur ceza yazacak düzeyde ses çıkıyor mu

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır yaptırmak aklımdaydı. 2 adet sipariş ettim egzozlardan samimi oldugum egzozcu ustama sabah bıraktım oglen aldım. motor çok kirli ve resimler net değil. boruları tamamen kesme biçme kaynak ile hallettik işçilikte bir kusur yok. seside çok tatlı oldu öteki motorlardaki gibi ince kulak tırmalayıcı yerine çok tok kulaga hos gelen bir sesi var. tek silindirdende tatlı ses çıkabiliyormuş. bu arada egzozların ikiside aktif buyrun resimler

http://i.hizliresim.com/xYZz72.jpg

http://i.hizliresim.com/x8Rp7n.jpg
    Ben de çok düşündüm bir ara, sonra vazgeçtim, uğraşamadım. O yüzden bu konuyu gördüğüm çok iyi oldu. Maliyetinden de biraz bahsederseniz iyi olur. Mesela 2 tane egzoz alınca indirim yaptılar mı ? İlanlarda 1 egoza 103 TL demiş, komple boru felan dahil. Sadece susturucuyu alacağımız için daha uyguna bulabilir miyiz ?

Bir de tahmini olarak egzozcuya gidsek, çatal boru yaptırsak çift egzoz için, nekadara mal olur??

Videoyu bekliyoruz buarada

Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayni egzozdan bende de var aman susturucusunu kaybetme.. Ben fazla sıkmadan takmisim yolda dustu yenisini 40 liraya anca buldum.. Ne asiri ne de az cikiyor sesi gayet tatmin ediyor 100 liraya.. Ucunu cikartip surdugumde 3 arabanin alarmini caldiriyordum..
    Susturucusuz performansta bir değişiklik oldu mu ? Son hız olmasa da hızlanmada yada çekişte felan değişiklik? Devirlenme felan filan... Ben de gürültülü egzoz istemiyorum ama susturucu çok tıkıyor mu acaba diye de düşünüyorum.

powerbomb bu,lakin fiyatı oldukça tuzlu,Ha ne işe yarar dersen ben satıcı değil kullanıcıyım(iciciyim abi der gibi )kullanımda belirgin bir güc artışı veriyor.
    bunun bi level ötesi megabomb ,onu ne gördüm,ne kullandım.
    http://www.jcmotors.com/fmf-power-bo...102012-18225-p
    Abi bu powerbomb olayı çok iyiymiş. Hem sesi azaltabildiğini söylüyor (1,5 db kadar) ki artırmasın yeter hem de %10'a kadar performans diyor. Bunları sağlayabilmesi için susturucunun da FMF olması mı gerekiyor acaba ?? Yoksa orjinal susturucu ile bunu kullanınca da aynı şekilde görev görüyor mu ??
    cenkito bunu beğendi.
    #sürenadam

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Arkadan bakınca çok şık duruyor.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de çok düşündüm bir ara, sonra vazgeçtim, uğraşamadım. O yüzden bu konuyu gördüğüm çok iyi oldu. Maliyetinden de biraz bahsederseniz iyi olur. Mesela 2 tane egzoz alınca indirim yaptılar mı ? İlanlarda 1 egoza 103 TL demiş, komple boru felan dahil. Sadece susturucuyu alacağımız için daha uyguna bulabilir miyiz ?

Bir de tahmini olarak egzozcuya gidsek, çatal boru yaptırsak çift egzoz için, nekadara mal olur??

Videoyu bekliyoruz buarada

Susturucusuz performansta bir değişiklik oldu mu ? Son hız olmasa da hızlanmada yada çekişte felan değişiklik? Devirlenme felan filan... Ben de gürültülü egzoz istemiyorum ama susturucu çok tıkıyor mu acaba diye de düşünüyorum.

Abi bu powerbomb olayı çok iyiymiş. Hem sesi azaltabildiğini söylüyor (1,5 db kadar) ki artırmasın yeter hem de %10'a kadar performans diyor. Bunları sağlayabilmesi için susturucunun da FMF olması mı gerekiyor acaba ?? Yoksa orjinal susturucu ile bunu kullanınca da aynı şekilde görev görüyor mu ??
    şimdi baştan söyleyeyim , o eksozlar boruyu kes kaynakla olmuyor elbet,hesabı kitabı var bu işlerin ve ben o hesapları anlayabilecek teknik bilgiye sahip değilim.Böyle olunca illa FMF ile FMF megabomb olmalı dersem ukalalık olur.
    Syanur bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    şimdi baştan söyleyeyim , o eksozlar boruyu kes kaynakla olmuyor elbet,hesabı kitabı var bu işlerin ve ben o hesapları anlayabilecek teknik bilgiye sahip değilim.Böyle olunca illa FMF ile FMF megabomb olmalı dersem ukalalık olur.
    Haklısın abi, buradan tahmin etmek yada bilmek güç. Denemiş, tecrübe etmiş olmak gerek. Yani hem susturuculu hem susuturcusuz, megabomblu/suz felan...

En iyisi bunu FMF'e mail atıp sormak lazım. Eminim ki "en iyi performansı susturucu ile birlikte alırsınız" diyeceklerdir ama açık açık sormak lazım, "orjinal susturucu öncesine sadece powerbomb gibi bir boğazı alınca açıklamada yazanlar geçerli mi ?" diye.
    #sürenadam

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)