Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yzf r125 İçin Desen Önerirmisiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R6 2005
    Herkese selamlar arkadaşlar Yamaha yzf r125 için desen önerisi istiyorum ben görünüme çok önem veririm. Motoru komple boyatacam ve hem desenlerde çizdirmek istiyorum bana boya ve desen önerisinde bulunur musunuz yanliz dediğim gibi görünüme çok önem veririm böyle yoldan geçerken herkesin gözü üstümde olsun isterim o tarzda desen ve boya önerisinde bulunur musunuz şimdiden teşekkürler. [ birde varsa bu motora daha ek olarak ne yaptirabilirim o konuda da öneri verirseniz sevinirim ]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Yok mu kimseler ????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Herkesin gözü üstünüzde olsun istiyorsunuz madem çıplak binin ozaman.
    Ozaman desene de gerek kalmaz.

Sırf hava atmak için motora binenlere deli oluyorum.
    Pangea, fearlesboyy, enesbingl ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03

Şu yeşil renk çok iyi durmuş

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Metalik gri ye boyat uzaydan gelmiş gibi ilgi çekersin mesela .

Mercannn ve kemboo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha R6 2005
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin gözü üstünüzde olsun istiyorsunuz madem çıplak binin ozaman.
    Ozaman desene de gerek kalmaz.

Sırf hava atmak için motora binenlere deli oluyorum.
    Kardeşim seni çok geriyorsa yorum yapma öyle bak konuşma...

öl la metin cok ksa

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    motorcu olmanın anlamını kavrayamamışsın arkadaşım boş işler bunlar..

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Eskiden kamyonların aynalarına michelin içi ışıklı adamlarından takarlardı onlardan ıkı tane bul ve ayna üstü tak. Karenajlara saçları ucusan sarısın kız sticker yaptr. bide yanlara yanlız kurt vs. gibi şeyler yazdır müthiş ilgi çeker urfa da tek olursun .

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Dostum merhaba. Öncelikle tebrik ederim güzel fikir. Ülkemizde tek tip insan yetiştiği ve yetiştirilmeye çalışıldığı için bazı arkadaşlar farklı görüşleri beğenmeseler de saygı duymakta zorlanabilirler, aldırma.
    Şu linkteki gibi (TIKLA) çılgın birşey yapmak istersen renk / desen fikirlerini benimle paylaş photoshoptan bir çalışma çıkarayım senin için.
    Buda benim projemdi(link)
    Sevgiler.
    ronnytechno, kurufasulye ve Dellendim bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha R6 2005
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden kamyonların aynalarına michelin içi ışıklı adamlarından takarlardı onlardan ıkı tane bul ve ayna üstü tak. Karenajlara saçları ucusan sarısın kız sticker yaptr. bide yanlara yanlız kurt vs. gibi şeyler yazdır müthiş ilgi çeker urfa da tek olursun .
    Urfa memleketim ama marmariste yasiorum be asagilamana gerek yok zevkler ve renkler tartisilmaz adam akilli öneri yapacaksan basim gözüm üstüne yok yapmicaksan....

Motosikleti
    Scooter çok psychedelic olmuş bunu alıcan doğru GOA partye yada takıcan kulaklıkları açıcan infected mushroom adam havaya girer walla. çok basarılı tebrikler.

Motosikleti
    Yamaha R6 2005
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum merhaba. Öncelikle tebrik ederim güzel fikir. Ülkemizde tek tip insan yetiştiği ve yetiştirilmeye çalışıldığı için bazı arkadaşlar farklı görüşleri beğenmeseler de saygı duymakta zorlanabilirler, aldırma.
    Şu linkteki gibi (TIKLA) çılgın birşey yapmak istersen renk / desen fikirlerini benimle paylaş photoshoptan bir çalışma çıkarayım senin için.
    Buda benim projemdi(link)
    Sevgiler.
    Sevgili kardeşim merhaba çok teşekkürler eğer bana bu konuda yardimci olursan sevinirim benim motor yzfr125 alaçam bu ay sonu fakat farklilik olsun diyorum desenler ledler falan takmayi düşünüyorum aklimda şöyle bir fikir var asiri Fenerbahçe taraftariyim. Sari lacivert renkleri ve fenerbahcenin amblemlerini kapsayan bir yzfr125 projesi yaparsan bana sana dua ederim kardeşim haber bekliyorum senden eğer boyle bir iyilik yaparsan sevinirim gerçekten birde photoshopla yapacaksan motorun onu arkasifalan onlarida projeye dahil etsen sevinirim maksat utasina gittiğimde senin bana yapacagin projeyle gideyim

Motosikleti
    Alıntı Dellendim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Urfa memleketim ama marmariste yasiorum be asagilamana gerek yok zevkler ve renkler tartisilmaz adam akilli öneri yapacaksan basim gözüm üstüne yok yapmicaksan....
    Hocam öyle bi sormuşsunki yanı yukarda kamyon örneğinde söylediğim şeylerden istiyormuşsun gibi bi hava vardı . r125 gercekten çok güzel bi motor zaten gözler üzerinde olucaktır. bence motoru kişiselleştirmek adına kendini yada yaşam tarzını yada bi şekilde senden bi parca olan bişeyler düşünebilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

dnndbs bunu beğendi.
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

Motosikleti
    Yamaha R6 2005
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öyle bi sormuşsunki yanı yukarda kamyon örneğinde söylediğim şeylerden istiyormuşsun gibi bi hava vardı . r125 gercekten çok güzel bi motor zaten gözler üzerinde olucaktır. bence motoru kişiselleştirmek adına kendini yada yaşam tarzını yada bi şekilde senden bi parca olan bişeyler düşünebilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

http://i.hizliresim.com/Kl6zXB.jpg
    Benin amacim motor güzel tamam ama iki kati göz kamaştırıcı olmasi millet bakinca ooooo desin (:

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili kardeşim merhaba çok teşekkürler eğer bana bu konuda yardimci olursan sevinirim benim motor yzfr125 alaçam bu ay sonu fakat farklilik olsun diyorum desenler ledler falan takmayi düşünüyorum aklimda şöyle bir fikir var asiri Fenerbahçe taraftariyim. Sari lacivert renkleri ve fenerbahcenin amblemlerini kapsayan bir yzfr125 projesi yaparsan bana sana dua ederim kardeşim haber bekliyorum senden eğer boyle bir iyilik yaparsan sevinirim gerçekten birde photoshopla yapacaksan motorun onu arkasifalan onlarida projeye dahil etsen sevinirim maksat utasina gittiğimde senin bana yapacagin projeyle gideyim
    Takım ağırlıklı bi tasarım yapmanızı pek önermem. Arkadaşımın motoru bir derbiden sonra karşı takımın holigan kendini bilmez taraftarları tarafından düşürülmüş ve üzerinde çeşitli fanteziler yapmışlar... Olay Fb-gs veya belli bir takım olayı değil. Hangi takım olursan ol karşı takımdan kendini bilmezler oluyor. Motoru boş görünce dadanabilirler. Yazık olmasın sonra..

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu nasıl? Ducatiye bin demiyorum ama ss motor alırsam ciddi ciddi düşündüğüm bir çalışma,reklam giydirme yapan bi arkadaşım var onunla beraber 1 günde harikalar yaratırız
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R6 2005
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takım ağırlıklı bi tasarım yapmanızı pek önermem. Arkadaşımın motoru bir derbiden sonra karşı takımın holigan kendini bilmez taraftarları tarafından düşürülmüş ve üzerinde çeşitli fanteziler yapmışlar... Olay Fb-gs veya belli bir takım olayı değil. Hangi takım olursan ol karşı takımdan kendini bilmezler oluyor. Motoru boş görünce dadanabilirler. Yazık olmasın sonra..
    Ben motora gözüm gibi bakacağım için holigan moligan o konuda skintim olmaz sadece neler katabilirim bu motora daha iyi gözükmesi için

zakirhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 2013 , Honda Fizy 125 2012
    Ben motora gözüm gibi bakacağım için holigan moligan o konuda skintim olmaz sadece neler katabilirim bu motora daha iyi gözükmesi için
    Yahu benim anlamadığım daha ne katacaksın ki ? Motor zaten kendini kanıtlamış bir motor. Senin yaptığın dereyi görmeden paçaları sıvamanın da ötesinde dereyi görmeden balıklama atlamışsın. Bir al motoru önce. Ne renk alacaksın onu seç. Ekipmanını düşün. Sen o motora boya vs. bir şey yaptırırsan elinden nasıl çıkarabilirsin ileride onu düşün. Sonuçta 125 cc bir motosiklet elbet bir süre sonra yetmeyecek. Bir şunları düşün de sonra zaten desen filan hiç dert olmayacak. Onun için harcayacağın para ile git iyi bir ekipman al.
    4 teker Bedeninizi, 2 teker ruhunuzu taşır...

dnndbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :((
    Bence de yaşam tarzına uyan bi şekil yaptırabilirsin.. kaskında da olmalı tabi şeklin ufağı @ronnytechno arkadaşında paylaştığı fotoğraftaki gibi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)