Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi esnaftan almak lazım? Bir bakın bakam

Motovento
    REKLAM ALANI
    dnndbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :((
    Ellerinize sağlık. Her ne kadar motorsuz olsamda yakın zaman işime yaramasını umuyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Şirinevler motomax ve kadıköy motomax oldukça ilgili ve sıcak muhabbette insanlar.
    Ortaköydeki hudsonderi: fuardan aldığım eldivenin 3 ay sonra parmak ucu yırtılmıştı oradaki abi sağolsun hemen yeni bir takım verdi. Eski eldivende bende kaldı.
    Bir dahaki alışverişimi feyizoğlundan düşünüyorum. Motomax, hudsonderi ve motoplus gördüğüm kadarıyla müşteri memnuniyeti odaklı. 3, 5 fazla veririm içim rahat olur.
    dockerengin bunu beğendi.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı hrctbn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avrupa yakasında sirkecidekiler hariç gittiğim çoğu yerden memnun kaldım; feyizoğlu, motomax, hudson, motto(hadisatınal.com), aynı caddede köşe bi mağaza adını unuttum hepsi çok güzel ilgilendiler hepsindende alışveriş yaptım.

Sirkeci ayrı bi dünya adamların mağazalarına girdiğim için dayak yicem falan diye düşündüm, sürekli bi niye geldin havası, o varmı yok bu varmı yok, kaskı deneyebilirmiyim olmaz birazdan kapatıcaz, istisnasız hepsi böyleydi. Bir takım lastik alıp taktırmak için kılı kırk yardım resmen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

Daytona da motosikleti alana kadar mükemmel bir ilgi var satıştaki abinin adını unuttum ama çok yardımcı olmuştu, zaten mağazanın bulunduğu yer apayrı bir dünya.

ama servis rezalet ilgi alaka sıfır.
    Ne yazık ki istanbula uzağım servisleriyle hiç görüşmicem. Sadece motoru alıcam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ümraniye Enduro Market:Latif KORKMAZ,Acerbis Türkiye bayiidir.dürüst ve mütevazı bir adamdır.Tereddütsüz alışveriş yapılır.
    dockerengin, cousinecruis ve Pasali1921 bunu beğendiler.

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümraniye Enduro Market:Latif KORKMAZ,Acerbis Türkiye bayiidir.dürüst ve mütevazı bir adamdır.Tereddütsüz alışveriş yapılır.
    O adama uğramıştık sanki gerçekten her yönden kaliteli bir esnaf.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Yaklasik 1 ay once aldigim revit montu esimin hic begenmemesi nedeniyle bugun Hasanpasada motosupersport.a gidip degisim istedim. Sadece bir kez giymistim ve tertemizdi. Faturasini da kaybetmistim. Hic sorun yapmayip inanilmaz da yardimci oldular. Yeni aldigim mont daha ucuz oldugu icin aradaki farka da canta aldim. Herkese tavsiye ederim. Cok iyi esnaflar.

Motosuperstore 'da Ercan Bey var,hep ufak tefek şeyler aldım ama gayet ilgilidir,alışverişe devam ederim sürekli bundan sonra da..
    Hudson biraz soğuk ama bi yanlışlarını görmedim.
    Motoplus fiyatta bi tık yukarıda oluyor bazen,ama cidden çok ilgililer.
    Motomax'ı bir türlü sevemedim,muhtemelen zorunlu olmadıkça alışveriş yapmam.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    çok gerekli bir paylaşım bence. tebrikler.
    işin gerçeği kızıltopraktaki arkadaşlar pek satış yapmak istemiyorlar sanırım. mototal a iki kez gittim, ikisinde de suratıma bakan olmadı.
    ilk girişte diğerlerine nazaran daha küçük bir mağaza var. tek alışverişimi oradan yaptım.
    hasanpaşa çok daha ilgili geldi bana. apache cycles diye bir harley davidson mağazası var. dışarıdan oldukça pahalı ve lüks gibi görünüyor.
    işin açıkçası biraz çekinerek girdim ama tüm ihtiyaçlarımı alarak çıktım. hem ilgi gösterdiler hem indirim yaptılar. çeşitlilik yeterli.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Hasanpaşa motomax cebinden parayı çıkartana kadar iyi esnaf sonrasında ne halin varsa gör diyen bir esnad
    braveguy bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    HONDA MOTOTAL
    Fırsat reyonu var sitelerinde gerekli bedeni bulursanız benim gibi 1200 tl lik montu 600 tle alabilirsiniz. Kızıltoprak mağazasında gerçekten ilgililer ve 56 beden hasanpaşada oldugunu belirterek orayı arıyıp ayırttılar benim için. Hasanpaşa şubesindeki arkadaşta gerçekten ilgili fakat kasklar hakkında siz araştırırsanız daha iyi olur güvenlik bakımından kaskların dış materyallerini yanlış biliyorlar ve 1 buyuk beden sorun olmaz diyebiliyorlar.

MOTOPLUS HASANPAŞA
    Çalışan elemanlar bayan. Kask konusunda hem bilgili hemde ilgililer. Mağazada birçok ürün var ve kaskta kampanyaları oluyor(BELL). Siteden alıp urunu şubeden teslim alabiliyorsunuz ve sitede tek çekım ve havalede %10 indirim var.

MOTOVENTO HASANPAŞA
    Alpinestars ürünlerinin distribütörü. Eldivenimi buradan aldım siteden fiyatları biraz daha çokmuş ama beni kırmayıp site fiyatından verdiler eldiveni ve sohbetleri güzel arkadaşlar.

3 yeride tavsiye ederim.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evimin biraz altında mağazaları var ancak fiyatları yüksek. her gittiğimde elim boş döndüm. hatta bir iki sene önce sırf daha ucuz diye sakarya pamukovaya gidip oradan malzeme almış hem de gezmiştim. aklıma gelmişken yazayım.

Yıldırım Motosiklet (sakarya, pamukova)acerbis çamurluk, progrip elcik koruma, elcik vs bir çok şey aldım. iyi esnaf, enduro marketin alternatifi. daha çok cross/enduro üzerine satış yapıyor.
    dockerengin ve F54 bunu beğendiler.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

ryan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Yıldız ticaret hasanpaşa Eşime almış olduğum SHARK marka kaskın hareket halindeyken kendi kendine vizörünün kapanması şikayeti ile gittim satıcı yorumu ''sürüş esnasında vizör acık bırakılmaz ''yarış motoru da kullanmıyorum dedim bu kask böyle dedi sahtesimi dir acaba dedim yok asla olmaz burada bende kullanıyorum kaskı dedı cıkartıp getırdı dedım senın kı kapanıyormu hayır ama 10 km lık yolda kullanıyorum dedı ne dersiniz

Motosikleti
    XJ6N
    öyle şey mi olurmuş ayrıetten benım bıldıgım anesmotor shark kask satar istanbulda parasıyla değil mi ayrıetten istern kapatır ister kapatmassın böyle bi sorun varsada değiştirilir kask

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Evet döndüm dolaştım yine motomax hasanpaşaya uğradım. Scorpion exo 410 air modelini sipariş ettim internetten ancak beden uymadı değişime kendim gideyim hemde başka modelleri denerim dedim.. Arkadaşlar ilk sayfada yazdığım olayların aynısı gerçekleşti.. Eleman muhabbetinde, gittim beden değişimi istiyorum bu arada da üst modellerine bakmak istiyorum dedim.. Netten aldığınızın fiyatı farklı değiştiremezsiniz dedi.. Bu sefer 'sorun değil bunu iade yapar karta parayı geri yatırdığınızda yenisini sipariş ederim' deyince tamam abiye döndü olay.. Tabi arkadaş arkasını dönüp sallamadığı için bende çıktım kızıltoprak motomax e geçtim.. Orada denedim ancak kafa yapıma uymadığı için bir üst beden ile eve geri döndüm..

Kıssadan hisse.. Bu adamların huyu suyu değişmiyor, iyi olan iyi şerefsiz olan şerefsiz.. He derseniz ki madem böyle neden alışveriş yapıyorsun? Adamlar doğru ürünleri doğru fiyata satıyor..

Motosiklete yeni başlayacak arkadaşlar bu aylarda araştırmaya giriyor genelde.. Onlar için bu rehberi bir up yapayım dedim..

Motosikleti
    XJ6N
    şirinevlerden alışveriş yaptım geçen haftasonu ben ilgili 2 arkadaş vardı yalan dolan söylemeden ilgilendıler ama her ürün yok orada

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli paylaşımlarınız için teşekkürler, alışveriş yaparken mutlaka bu konuya bakacam

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Yeni ekipman alacak arkadaşlara yardımımız olsun.
    Yazın istanbula gitmiştim eyübe, hazır gelmişken motorumdan önce ekipmanlarımı görüp deneyeyip alayım demiştim.Yol iz bilmezdim foruma yorum açmıştım sağolsunlar çok yardımcı oldular.Ayvansaray metrobüsten atladım tak şirinevlerde indim.Hemen karşıda dizili motorcular var zaten (Böyle dediğime bakmayın görmemişim yarım saat bütün meydandaki sokakları gezdim bulamadım en son girdiğim caddede çıktılar :D :D).
    En çok motomax 'daki abi ve motoplus' daki abi yardımcı oldu.En son motoplus uygun geldi kask, ceket aldım pazarlık yaptık bide üstüne buff hediye etti adaşım Mustafa abi çok sevmiştim okursa selam olsun. :D Hemen yan tarafında bide küçük bi dükkan var ismi meşhur olmayan bi yer ordanda indirimle eldivenimi aldım.Ama motomax daki abinin de hizmeti iyiydi.Şirinevdeki şubeler için bunlar.İyi forumlar herkese.

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Çok teşekkürler 26 şubatta istanbula fuara gideceğim o sırada ekipmanlarımı da alacağım bu konuyu gördüğüm iyi oldu

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Uğur Motorlu Araçlar (Motovento)

Depo üstü çanta almaya çalıştım, sitelerinde bir sıkıntı vardı sanırım. Kredi kartı onaylanıyordu ancak sipariş sonuçlanmıyordu. Telefon ile ulaştım bir beyefendi bayağı yardımcı oldu telefonla siparişimi alıp kargoyu yaptı. İki ay kadar sonra farkettim ki kredi kartımdan denemelerim sırasında fazladan çekilmiş tutarlar vardı; yine telefonla görüştüm ve bana başka bir ürün alabileceğimi belirttiler. Bir kaç haftadır ihtiyacım olan ürünü bulmakta zorlandım ama sonradan eşime güzel bir indirimle (daha önceden ödeme de yapmış olmam dolayısıyla mont aldık. Aydın'daki çalışanları bayağı ilgililer.

İlgi Ve Alaka İstiyorsanız,motosikletim.com.tr'nin Mağazasını Ziyaret Ediniz.İçerenköy Tarafında.Bu Kadar İlgili Satıcı Görmedim.Mağaza Sahibi İle Bağlantım Yoktur.Bir Kere Ürün Aldım Başka Firmaya İhtiyac Duymadım,Devamlı Oradan Alışveriş Yapıyorum.Gerçekten Nakit Alımlarda Güzel İndirimler Yapılıyor.Ersin Bey'e Buradan Çok Teşekkürler.Her Konuda Saatlerce Bilgilendirme Yapabiliyor,Ve Halinden Şikayetçi Olan Biri Değil.Bir Kere Deneyin Ne Demek istediğimi Anlayacaksınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)