Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yazın ceket kullanıyor musunuz ? Kullanıyorsanız hangisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,

Yazın ceket kullanım oranı muhakkak düşüyordur. Fakat herhangi bir düşme sürüklenme riskine karşın muhakkak kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Kendim İzmir'de oturuyorum. Ve yazların ne denli sıcak geçtiğini söylememe gerek yoktur. Yazın muhakkak üste giyilen herşey terletecektir.

Ben sizden yazın kullandığınız ceketleri yazmanızı rica ediyorum. Benim için en az terleme ve maksimum koruma ilk kıstaslarım. Aklımda Dainese'in G Super Speed Tex modeli var. Önerilerinizi bekliyorum.

Edit : Yaz mevsimi dışında kullandığım ceket deri revit tarmac.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Montunda bi havalandırması var havalandırmaları duruma göre açarsan çok faydası oluyor

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Prohell file mont kullanıyorum çok memnunum. Yazın içliğini de çıkarınca muhteşem oluyor. Antalya'da yaşadığım için sıcaktan bunaltmıyor. Fiyatı da uygun. Mersin taraflarında düşme anında sapasağlam ayağa kalktım, yerde 4-5 metre sürüklenmeme rağmen Prohell sayesinde çizik bile almadım. Saygılar...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Dane Strandby alt üst takım kullanıyorum. Gayet iyi.. Nefes alıyor resmen
    "CaRPe DieM"

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Ben Bering Aero yazlık ceket kullanıyorum fakat güneşte rengi atıyor koyu gri siyah bir kumaş boyasıyla boyamayı düşünüyorum.

moukijin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Dostum mevsimlik montlar var. Bende de Venom un var kışın içini takıosun sıcacık yazın çıkarıosun efil efil esio

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı moukijin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum mevsimlik montlar var. Bende de Venom un var kışın içini takıosun sıcacık yazın çıkarıosun efil efil esio

bende de venom un 4 mevsimlik olanı var. yazın baya terlemiştim. kışında baya üşüdüm. aslında 4 mevsim olanlar ilkbahar ve sonbahar için gibi :D

ben yazın bunu giyiyorum,hiç terletmiyor.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    revit tarmac zaten benim bildiğim yaz içindir öyle değil mi?

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Chopper için şunu düşünüyorum. Ne dersiniz? http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-neo-deri-ceket-pmu2205
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

40 derece sıcakta t-shirtle bile ter akarken mont giymek büyük imtihan oluyor,kabir azabına eşdeğer

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    yeni aldım motovento dan alpinestars, gayet hoş ... http://www.motovento.com/?p=product&gl=ceket&cl=montlar&i=301&c=17

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    O zaman yazlık tekstil alayım?
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Montun diğer özelliğide rüzgar geçirmemesidir montsuz bi yere gitmeyin rüzgar yersiniz normal tişörtle nede olsa motosiklet tepesinde rüzgarı yarıp gidiyoruz o kadarda değil yani montsuz gezecem ve rüzgarı yiyecem he yok öyle bir dünya
    Osırıs bunu beğendi.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kışın aldım motoru sonra bu ceketi aldım. sıcaklarda havalandırma bölümlerini açınca serin oluyor,birde termal içliği çıkarıyorum canavar öteki türlü küçük kaza yapsak bile hastanelik oluruz allah muhafaza..
    Birde arkadaşın dediği gibi,hava 40 derece de olsa o rüzgarı yediğimizde hemen hasta oluruz. sürekli hareket halindeyiz icabında süratli gidiyoruz hissedilen sıcaklık düşüyor,rüzgar yemeyen birşey kullan

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün yediğiniz rüzgarlar, 40'ından sonra tırmalar unutmayın.

dizlikte takın.

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    [/COLOR]
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chopper için şunu düşünüyorum. Ne dersiniz? http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu2205
    bende aynısından var. bir kaza atlattım ve beni gayet iyi korudu. derisi çok sağlam ve çok kalın. dolayısıyla biraz ağır bir mont. yazın öyle aman aman terletmiyor hava kanallarını açınca. fakat işte niye ucuz mont olduğuna geleyim. beden ve kalıp olarak biraz kötü. ben spor yaptığım için atletik bir vücuda sahibim o yüzden mesela sırt omuz ve beli yeterince iyi oturuyor ama kollarında çok bolluklar oluyor. bundan sonra ceket alacak olsam kesinlikle dirsek ve kol taraflarında ayarlanabilir bantı olanlardan alırım. çünkü dirsek korumaları kollarımı tam yapışmıyor. arada boşluklar kalıyor.kollarını çok bol tutmuşlar rahat giyilsin diye.
    Rock&Roll

moukijin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de venom un 4 mevsimlik olanı var. yazın baya terlemiştim. kışında baya üşüdüm. aslında 4 mevsim olanlar ilkbahar ve sonbahar için gibi :D
    dostum bende 2 aydır kullanıyorum içime sadece t-shirt giyip çıkıyorum dışarı bu soğukta ceketi çıkardığımda t-shirt sırılsıklam oluo hoş izmirde kullanıyorum çok soğuk olmuyor ama 10 derece fln çıktığımda çok iyi koruyor.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    bering aero gri renk

Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    bende bunu yeni aldım.(Richa Airstrike) 3 katlı ve kışın oldukça sıcak tutuyor. 2 katını çıkarabiliyorsunuz. Adam baya bi övdü ceketi satarken. Bakalım yazın nasıl olacak.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)