Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pantolon tavsiyesi-ilk motor-ekipman

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    İyi akşamlar abilerim bende 2 hafta önce aranıza katılmış bulunmaktayım İlk motorumu almadan önce honda gs1-2 eğitimlerine katıldım temeli sağlam atmak için.Kötü örnek olmak gibi olmasın ama ilk motoru r25 aldım boya kilomada uygun olduğu için ve yaşım 19.Tek sıkıntım trafik tecrübemin olmaması ve de şansıma geçen gün ilk kazamı yaptım maalesef.Kavşaktan soldan gelen araç beni görmeden üzerime sürmesi sonucu sağa kontra yaptım ve önümdeki otobüsün yolcu almak için ani fren yapmasıyla bende aynı şekilde karşılık verince kendimi yerde buldum :( (lastikler irc)Birtek pantolonum yoktu kazayıda şansa dizimde hafif sıyrıkla atlattım.Montum revit raceway eldiven revit sand pro kaskım ls2 nin r modeli tam hatırlamıyorum ismini.Üst taraftan hiçbişey hissetmedim dizimi ağır çarptım sağolsun yardımsever esnafımız baya yardımcı oldu.Çok uzun yazmışım sayfayı kapatanlar olacak sizden rahat ve koruma bakımından sağlam pantolon tavsiyesi isteyecektim yaz mevsimine uygun.Kalitesi benim için çok önemli ve ayrıca trafik konusunda tavsiyeleriniz varsa bu konu üzerinden yardımcı olabilir misiniz Hepinize kazasız sürüşler dilerim abilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Pantolon derken nasıl birşey arıyorsun tekstil gibi mi kot pantolon gibi mi şahsen görüntüye önem veriyorsan kotlar benim daha cok hosuma gidiyor kotlara yönelmeni tavsiye ederim fakat aynı şekilde kot yazın seni biraz yakabilir de
    Genellikle forumdaki arkadaşlar tech 90 kullanıyor istersen buradaki ürünlere bir bak kullanan arkadaşlarada bi sor bakalım ne diyecekler tech almak daha nasip olmadı bize
    https://www.google.com.tr/webhp?sour...ch+90+pantolon

Rider denim de alabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Spor,şık görünümlü ve bir o kadarda koruyucu birşey arıyorum yazın deri pantolon pişirir adamı revit gt-r alacaktımda sonbahara kaldı o.Kot da olabilir dediğiniz gibi güzel modeller var bir gidip görmek lazım tavsiye için teşekkürler

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Ben tech90 city kevlar pantolon siparis ettim yarin yada yarindan sonra gelecek bakalim.

Bende de pantolon yok ve almayı düşünüyorum. Koruma açısından tekstil montumla aynı kumaştan yapılan pantolonlar, kota göre daha iyi koruma sağlamaz mı acaba? Bir de yine bu pantolonlarda biraz hava delikleri falan bişeyler varsa daha serin de tutabilir gibi geliyor.

Benim dizliklerim de dainesenin büyük dizlikleri kaval kemiğimi de koruyanlardan. Bu pantolonlardaki dizlikler genelde küçük ve sadece diz kapağını kapatanlardan mı oluyor? Çok bakmadım ama birkaçını mağazada gördüm kalçalarında da sünger gibi bişey vardı toto koruması gibi. Acaba bu iyi bişey mi? Bu pantolonla bir yere gittim 3 saat oturdum ne kadar rahatsız olurum normal pantolona göre sizce?

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    tech90'ın kotu var bende birde revitin tekstili. Açıkcası yazın techi giymek istemezsin

Ben RiderDenim kullanıyorum Gayetde memnunum korumaları felan gün içinde şirkette cıkarmadan cok rahat edebilirsin.. Tavsiye ederim.. 90km hızla arkadas kaza yaptı yerde sürüklendi ve kotta ufak tefek yırtılmalar haricinde hiç bişi yoktu arkadasdada yoktu :D yani test edilip onaylandı ben ve cevremde gecer not aldı... Bizim grup riderdenim ci :D

http://www.motomaxonlineshop.com/sho...ntolon-pmu2042

Gibi bir bir pantolon nasıl olur? Ben böyle bi şey düşünüyorum wr125x için. Hem rahat hem korumalı var(?) Asfalt kullanımı için bu arada.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    arkadaşlarında dediği gibi tech 90 bence
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    LBC ver revit in yandan fermuarlı pantolonları var
    Normal pantolon üzerine giyilen. Bu modeli de düşünebilirsin.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Günlük kullandığım pantolona dainese korumalı knee slider yapıştırsam güzel bir alternatif olabilir mi ? Ne düşünürsünüz ? Kullandığım büyük dizlik boyum uzun olduğu için motorun koruma takozuna çarpıyor ve ne frene basabiliyorum ne de vites değiştirebiliyorum :(

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı egemeny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günlük kullandığım pantolona dainese korumalı knee slider yapıştırsam güzel bir alternatif olabilir mi ? Ne düşünürsünüz ? Kullandığım büyük dizlik boyum uzun olduğu için motorun koruma takozuna çarpıyor ve ne frene basabiliyorum ne de vites değiştirebiliyorum :(
    Herhangi bir sürtünmede günlük pantolonun kelvar olmadığından dolayı eriyecek ve görevini yerine getirmeyecektir. Knee slideri pantolana yapıştırıp dizlik niyetinde kullanmak da işe yaramaz çünkü kaza anında yerinden kayabileceği için koruma görevini görmesi biraz şansına kalacaktır.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)