Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet taşıma?

Motovento
    REKLAM ALANI
    murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    arkadaşlar almayi düşündüğüm 125 cc motosikleti istanbuldan hatay a taşımak istiyorum bu işi en ucuz maliyetle ve en güvenilir şekilde nasıl yaparım? *yakın zamanlarda* bu işlemi gerçekleştiren varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    mototutkum bunu beğendi.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    En güvenlisi kargo olur ama en tuzlusuda o olur. Kargodan sonra tren de güvenlidir ama motorun başında beklemek iyi olur fiyatıda ucuz olur. Ayrıca boş bi otobüs ile anlaşıp bagaj bölümüne iyice sabitleyip (ama yan yatırma dik olmalı) gelebilir. Yada gözü karartıp sürerek gel
    cece89 bunu beğendi.

Matasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bin üstüne yollar benim de :D

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Stabil hızla sürerek gelmek hem motoruna güveniyorsan hem kendine güveniyorsan bakımlıysa korumaları tak yola çık otobüs yada tran alternatifini değerlendirmiştim sürerek gelmek daha mantıklı oldu (izmirden istanbula bahsediyorum.)
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Bos donem kamyon soforleriyle bi gorus hale ugra ;) bence bu daha mantikli genelde antalya anamura cok giderler e ordanda kullanirsin biraz hem en guvenlisi bu

KrioterS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000V Varadero 2011
    Ambarlarla konuşmalısın. İstanbul'a yük getiren tırlar veya kamyonlar geriye boş dönmektense ucuza getirirler.

Yugoslav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs950 Midnight star
    En ucuz nakliye yöntemi Otobüsün bagajında getirmek.Mersedes Travego modellerinin bagajları geniş.Dik olarak iyice sarıp sabitlersen bir sorun yaşamazsın.Aynı otobüslede sen geleceksin zaten.Her molada in bak...İki bilet parası kadar ekstra ücrete anlaşırsın muavinle...Allah yardımcın olsun...Sıkıntılı iş ama başka çare yok;) İlk motorumu böyle getirmiştim.Allaha şükür çizik bile olamadan...

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    otobüsle götür bence ben öyle yaptım 125cc kuba motorumu antepten şırnak'a otobüsle gönderdim ordada dayımın oğlu teslim aldı ona satmıştım (70 tl geçen sene) şimdiki motorum apacheyi adana'dan aldım aslında binip gelecektim ama çok eksiği varda geçen ramazan bayramı arefesinde o kalabalıkta gece 11de adanadan antepe motorum ve ben 100 tl'ye geldik

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nakliye ambarları bu iş için benden 750 km için 400 ile 800 arası istemişlerdi.

Bunun yerine uzun yol otobüslerinin alt kısmına benzini ve yağı boşaltmak şartı ile alırlar. 50-100 lira ver şöföre, ve yolcuların az olduğu bir dönemde kolaylıkla taşınır. Özellikle hataya giden bir dünya firma var ve hiçbiri müşteri tınlamaz olduğu için gerekirse koridora bile alır hatay firmaları

Kargocular motoru senden ahşap ve kapalı bir kabine koymanı istiyorlar, o iş yaş :D

Yada tanıdığın kamyoncu varsa o bedavaya getirtiyor. Ben öyle yapmıştım.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    sehırler arası otobusle tasıyabılırsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...l-tasinir.html tıpkı burdakı gıbı. sadece motorun benzınını bosaltman yeterlı olacaktır.

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Ya da biraz daha para harcarım ama motorum güvenli gelsin diyorsanız motor taşımada tecrübeli nakliyat firmaları var.. Asansörlü ve sabitleyicileri olan.. İsterseniz benim 2 defa kullanmış oldugum bir nakliye firması önerebilirim size.. Sahibi de cok efendi birisidir. Ücret 400 civarı..

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    İstanbul'dan Muğla'ya bindim geldim.900km cik. 150 tl lik kadar benzin aldım,80tl otel parası verdim,30tl kadar yiyecek içecek. Bence tecrüben varsa bin git. Yeni motorun heyecanı ile keyifli oluyor.

Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    çok sağolun arkadaşlar güzel fikirler oldu sanırım en uygunu kamyon kasası inşallah kırık çıkık olmaz
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    Dostum merhaba, aynı sıkıntıyı ben de yaşamıştım. http://www.nakliyecilersitesi.net/nakliye-fiyati.aspx linkteki siteye gerekli bilgileri girdikten sonra nakliyeciler seni arayıp şu fiyata taşırız diye bilgi veriyorlar.

Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı Gökhan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum merhaba, aynı sıkıntıyı ben de yaşamıştım. http://www.nakliyecilersitesi.net/nakliye-fiyati.aspx linkteki siteye gerekli bilgileri girdikten sonra nakliyeciler seni arayıp şu fiyata taşırız diye bilgi veriyorlar.
    Teşekkürler gökhan dostum bunu demeyeceğim inşallah olur. Fakat bir de otobüsle taşımak var genelde arkadaşlar öyle yapmış inşallah maliyeti düşük bi şekilde olur

Motosikleti
    suzuki intruder m800
    Konu hortlatayim biraz., istanbul'dan Marmaris'e m800 getirtmek istiyorum ama benim gidip getirmeye pek vaktim yok gibi görünüyor. Nakliye sitesine ilan biraktim ama belki başka transfer isteyen de olabilir, birden fazla moytor olursa diye buraya da yazayim dedim.

Merhaba, tekne römorkları yapan bir şirketin satış müdürüyüm. Motosiklet römorku isteyen olursa yapabiliriz.
    İlgilenen olursa özel mesajla iletişime geçebilirler.
    beykurt bunu beğendi.

Öncelik ile iyi günler arkadaşlar bizler İstanbul Nakliyat olarak istanbul bölgesinden Türkiyenin tüm bölgelerine günlük nakliyat hizmeti sunmaktayız. Motosiklet, vb. araçlarınız için her gün boş yerimiz oluyor bizleri İstanbul Nakliyat linkine tıklayıp web adresimizdeki numaradan iletişime geçebilirsiniz.

''Dikkatli sürüşler ''
    mototutkum bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cb500f
    Gecen gunlerde ankaradan motor u getirttim.cok arastirdim hava soguk surulmez diye nakliyeyye baktim.en temiz tasiyan motoassist diye bir firmaya tasittm kaskolu tasiyorlar tertemiz geldi.oyle cizilir mi kirilir mi derdi yok.ben aldim makineyi honda efeye ekspertiz yaptirip emanet biraktim orda.bi kac gun sonra motoassist reno master tarzi bi aracla getirdi.600 tutttu istanbula .kamyonla falan 300 lira sorumluluk almiyorlar.cizildi falan sahibinn sorumlulugu.bide sen ugrasicakzin yuklemeye falan uzun is.ben notere gittim ordan da dondum hemen.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Basligi motosikletle tanisma diye algilayip hayat hikayemi yazacakken basima gelene bak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)