Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ölüme Gidiyor .. !

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Bir tane servis yapan bir scotter ortalığı birbirine kattı resmen . Hani ben bile utandım kendimden neden mi ? Beşiktaştan levent'e çıkarken anes motor'da durdum bir kaç şey baktım . ( bayağı pahalı geldi ufaktan yürüdüm ) Trafiğe çıkmamla yanımda bitmesi bir oldu altında ki 125 cc bir motor allahtan . Tamam bazen bizde deli sürüyoruz inanılmaz makaslar atıyoruz ama böyle değil adam 3 saniye içinde 3 şerit değiştiriyor her arabın önüne atlayıp arkadakine frene bastırıyor . Kurye bir abi vardı metrobüs'e gelmeden ışıklarda kaldı arkasına gelince biraz öne aldı yer verdi. Diğer motoru söyledim
    - Abi ne yapıcaz bunları ölüme gidiyor sanki lavuk dedim.
    - Yapcak bir şey yok yeni nesil dedi. (30-35 yaşlarında )
    Hiç bir şey demedim kafamı salladım sadece ..

Burdan bilmeyenlere duyrulur yaşımda benim 19 Bende gencim kanım kaynıyor da kazaya sebebiyet başkalarının canını tehlikeye atmanın manası yok hele ki bu şekilde göz göre göre !! Kullanan da benim yaşlarda bir çocuktu belki ehliyeti bile yoktu . kırmızı ışık yanarken basıp geçti yakalasam lafımı yapıcaktım ama devam etti arkasından sadece ara gazı ve korna çalmakla kaldım. Böyleleri karşıma çıkınca ayar oluyorum. Aceleniz varsa bile çalışmayın lan ! 3 lira para için yapmayın canınızla da iddaalaşmayın. Diyoruz ki istanbul trafiği tehlikeli gerçekten bazı motorlar ve bayan sürücülerden korktuğum kadar hiç bir şeyden korkmuyorm yani motor üstündeyken.

Paylaşmak istedim iyi haftalar dilerim sağlıcakla kalın.
    hasanrs, kemboo ve hrctbn bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Ölmek için değil gülmek için sür!
    yusufozugenc, cenkito ve DusenAdam bunu beğendiler.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayan sürücülerden korktuğum kadar hiç bir şeyden korkmuyorm yani motor üstündeyken.
    Cip süren bir kadından korktuğumun 10 da biri kadar Allah'tan korksaydım evliya olurdum
    ceyceypad ve fabrisio bunu beğendiler.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cip süren bir kadından korktuğumun 10 da biri kadar Allah'tan korksaydım evliya olurdum
    O senden korksun usta.

Bu konuyuda dine bağlama arkadaş..
    Sinan Aksu bunu beğendi.

Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O senden korksun usta.

Bu konuyuda dine bağlama arkadaş..
    Bir yazıyı da trolleme be, git wot oyna sen. 24 saatlik pre vermişler bak herkese.

Motosikleti
    Subaru Xv
    Başlatan sensin. Seni adam yerine koyup açıklama bekledim ancak sen aynı tutumu sergilemeye devam ettin.

Yaptığın trollüğün açıklamasını yapamayacak isen git kumda oyna.

Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlatan sensin. Seni adam yerine koyup açıklama bekledim ancak sen aynı tutumu sergilemeye devam ettin.

http://i4.minus.com/iNF9lFTLaEyKv.png

Yaptığın trollüğün açıklamasını yapamayacak isen git kumda oyna.

Ne kadar ekmek o kadar köfte.
    Başka bir sayfaya yazacak iken senin yazdığın sayfaya yazmışım. 120 saniye tantanası yüzünden cevap yazacağım sayfaların bazıları açıkta bekliyor. Ama don lastiği gibi 2 gündür çeke sündüre bitiremedin. Her mesajın altına trolleme yaparak devam et. Azıcık kafayı kullansan, yazdıklarımın seninle uzaktan yakından alakası olmadığını anlardın. Sana başka bir cevap vermek için sayfayı açık tutuyormuşum yani.

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Pizzacılarda en çok gördüğüm diğer bir konu ise kaskları kaşlarının üstüne kadar takıyorlar.

Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bir sayfaya yazacak iken senin yazdığın sayfaya yazmışım. 120 saniye tantanası yüzünden cevap yazacağım sayfaların bazıları açıkta bekliyor. Ama don lastiği gibi 2 gündür çeke sündüre bitiremedin. Her mesajın altına trolleme yaparak devam et. Azıcık kafayı kullansan, yazdıklarımın seninle uzaktan yakından alakası olmadığını anlardın. Sana başka bir cevap vermek için sayfayı açık tutuyormuşum yani.
    Yanlış sayfaya yazman benim sorunum değil. Mesajda kimin adı geçiyorsa o yazı o kişiye hitaben yazılmış demektir, kıvırmaya gerek yok.

Trollemeye devam edip, suçu karşı tarafa yüklemek ve başak geçmek kafayı kullanmaksa ben almayayım o kafadan.

Müneccim varsa bu mesajı kime hitaben yazdığımı belirtirse sevaba girer.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Geçen de lavukk kuryenin bitanesi de 50 cm lik genislikte cizgi -refüj arasında benden yol istiyor mal. Bide arkadan böğürüyor " yol ver, yol ver"...

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    tarif ettiğniz yerin bir alt sokağında çalışıyorum. Türkiye çapında satış yapan bir ÇİĞ KÖFTECİ zinciri EHLİYETSİZ ÇOCUKLARLA sipariş gönderiyor...
    desem nee demesem ne? kutular,saatler havada uçuşuyor millet alkışlıyor. böyle başa böyle tarak...

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Çok şanslı biri değilse yada kutsanmamışsa sonu belli o çocuğun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)