Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

O kadar hayalden sonra hiç olmadı :/

Motovento
    REKLAM ALANI

chopper mi.? Bööööğ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Matasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Chopperlar da gözüme iyi gelmeye basladı :D

SuperLigter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chopper mi.? Bööööğ
    Motor diyince insanların aklına ya kawasaki yada harley davidson gelir . Yani ss ve chopper. 17 yaşımdayım ölmemek için ss yerine chopper aldım. Chopper motorlar motorların babasıdır , atasıdır . Diğerleri ucuz geliştirilmiş endüstiriyel araçlardır . Bir ruhu heyecanı karizması yoktur .
    ''bana göre''

Model önerisine gelince superlight 150 kullanıcısıyım . 2 aya yakın oldu alalı . Motorda bir sorun çıkarmadı . Hızlanması kötü ama hızlanınca 100 e kadar çıkabiliyor. Görünüşü mükemmel derecede iyi . 2.el düşünürsen 2000 lira civarına bile bulabilrisin temiz.Paran cebinde kalır.
    hasanrs bunu beğendi.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Phantom ve asya major kötü bir tercih olur.Paran çöpe gider.Onları bir kere kafandan çıkart.5 bin bütçen varsa(EKIPLANLARA DA PARA AYIRDIKTAN SONRA) ss seviyorsan git yzf r 125 al..kendimi senin yerine koysam 5in üzerine biraz daha koyarım giderim bajaj pulsar 200 alırım...derim ben.

Yalan olmasın birazda hız istiyorum benim şuanki motorumda 110 falan yapıyor,ekipmandan yana sıkıntım yok ekipmanım var. yzf r125 gidip 9.000 gibi bir para asla vermem.Bajaj pulsarın maliyeti ne kadar ?

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı Matasah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalan olmasın birazda hız istiyorum benim şuanki motorumda 110 falan yapıyor,ekipmandan yana sıkıntım yok ekipmanım var. yzf r125 gidip 9.000 gibi bir para asla vermem.Bajaj pulsarın maliyeti ne kadar ?
    Araştırın..forumda binlerce konu,yüzbinlerce mesaj var..

7900 tl gerek yok bence o kadar vermeye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı Matasah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7900 tl gerek yok bence o kadar vermeye
    Benimde kafam karışık. ama Ybr'ye yakın gibiyim. Cbf'i sokakta gorsem yolumu degistiririm. Tipsiz hantal motor. ben hic begenmiyorum cbf kalitesini bilmem

Cbf ve ybr gibi bi düşüncem olmadı olmaz da. Son zamanlarda chopper diyorum ama o aletlerinde hız konusunda sıkıntısı olucak

forzaferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache rtr 150
    5 bin TL ye alacağın chopperdan hayır bekleme kardeşim. Ben 3 sene chopper kullandım sırf ruhunu sevdiğim için ama inan bana hem sevmiyorsun hem bütcen kısıtlı %90 pişman olursun. 4-5 ay önce 10 bin TL bütçeyle deli gibi chopper bakıyordum bir türlü aradığıı bulamayıp TVS nin 2013 rtr sine yöneldim. YBR dir CBF dir düşünmedim diyosun ama bence bi git gör motorları canlı olarak tabiki TVS yide

Hepsini gidip gördüm ama hoşuma gitmedi tvs ye baktim diğerlerine göre biraz daha iyi geldi Sanırım bütçeden dolayı büyük ihtimalle tvs olucak

Motosikleti
    Honda
    5 bin tl paran varsa.2010 kasa temiz bulursan bir cbr 125 al görünüm bir harika 3 yıl kullandım güzel motordu.4000-4500 e bulursun kalan parayada kask fılan alırsın tamam işte.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)