Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

laf olsun diye değil... BAJAJ PULSAR 200NS Mİ? HERO KARİZMA ZMR Mİ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Pulsarın su soğutmalı olması karizma karşısındaki en iyi özelliği sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsarın su soğutmalı olması karizma karşısındaki en iyi özelliği sanırım
    Arka tek amortisör / enjeksiyon sistemi/ su soğutma / +4 beygir bu artılar ayrı bir motor parası iken fiyatlar karşılaştırıldığında pek fark yok. Şekil olarak ta ismi karizma kendi değil malesef bence çok çirkin :D

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka tek amortisör / enjeksiyon sistemi/ su soğutma / +4 beygir bu artılar ayrı bir motor parası iken fiyatlar karşılaştırıldığında pek fark yok. Şekil olarak ta ismi karizma kendi değil malesef bence çok çirkin :D
    Arka tek amortisör var da o amortisör çalışıyo mu bi sor 13 jant scooter'a binmekten farkı yok konfor olarak.

Motosikleti
    Hero / Karizma R
    Tam 1 sene sonra konuyu hortlatacağım ama, bugün sözleşmeyi yaptım ve yarın kısmetse HERO KARİZMA motorumu alacağım. Daha önce Bajaj Boxer kullanmış birisi olarak Pulsar almamamın sebebinide açıklamak isterim. Öncelikle Benim gittiğim servis hiçbirşeyi garantiye sokmuyor ve söyledikleri sözün arkasında durmuyordu. Allahtan büyük masraf çıkaracak bir sorun yaşamadım. Ufak tefek şeylerinde parasını verip yaptırdım. İkincisi yedek parça fiyatları artık isyan ettirdi. Hondanın Yamahanın parçalarından çok daha pahalı tüm parçaları. Motoru ilk başta ucuzdu ve tuttu, o zaman servisten çakıyordu. Şimdi hem motor muadillerinden yüksek fiyat, hem yedek parçası çok çok pahalı,hemde servis 5 para etmez. Heroyu henüz bilmiyorum ama motoru alırken çok güzl ilgilendiler, 5 senede garanti veriyorlarki bu çok iyi bir durum. Inşaallah Bajaj gibi her boka kullanıcı hatası demezler. Asıl sorum ise, Hero Karizma kullanıcılarının yaşadığı kronik sorunlar nelerdir? Nelere dikkat edeyim. Özellkle rodaj konusunda yardım istiyorum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)