Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

laf olsun diye değil... BAJAJ PULSAR 200NS Mİ? HERO KARİZMA ZMR Mİ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    boyum 1,71 kanka hertürlü yeter, duke 200 kadar ebatı ve gayet güzel duruyo aletin çizgileri, ama karizma uzun yolda falan daha rahat ettirir hissi verdi bana (titreşimini denemeden karar vermem elbette), yani bildiğin çekyat kadar motor ama iyi kaçmaz gibi duruyo tarzıda pek streetfighter değil yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

ben mx grumble almadan önce hep bi cb125e düşünüyodum, ama öğrencilik işte imkanlar doğrultusunda hareket ettik, yani artık şöyle gazı açtımmı uzasın istiyorum motorum 6-7 binde 80-90 göreyim istiyorum abi, 90km görmek için 9bin devir yapmayım artık. cbf iyi güzel diri alet ama işte...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı tozlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyum 1,71 kanka hertürlü yeter, duke 200 kadar ebatı ve gayet güzel duruyo aletin çizgileri, ama karizma uzun yolda falan daha rahat ettirir hissi verdi bana (titreşimini denemeden karar vermem elbette), yani bildiğin çekyat kadar motor ama iyi kaçmaz gibi duruyo tarzıda pek streetfighter değil yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

ben mx grumble almadan önce hep bi cb125e düşünüyodum, ama öğrencilik işte imkanlar doğrultusunda hareket ettik, yani artık şöyle gazı açtımmı uzasın istiyorum motorum 6-7 binde 80-90 göreyim istiyorum abi, 90km görmek için 9bin devir yapmayım artık. cbf iyi güzel diri alet ama işte...
    E tamam o zaman,
    Bence al pulsarı müthiş sağ elinlede gazı yapıştır gitsin ^^

hamzarat bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    ahahaha, saol kanka bu yaza yapıştırcam artık

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    fuara honda cb500x almaya diye gittik buna kısmet olacak heralde.pulsar almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak mahiyetinde fuarda çektiğim 1-2 fotografı paylaşıyorum.ebat olarak, canlı görmeyen arkadaşlara şöyle söyleyeyim,motosiklet ufak değil.benim boyum 167cm kilom 67kg.arkadaşım 177cm 72kg.bu belki fikir verir size.performans olarak ise hiç birşey söyleyemiyorum.iyi çıkar kötü çıkar şans.ama yurtdışı forumlarda beğenilmiş bir model.fuarda 7350tl'ye anlaştık.bir de kask hediye edilecek.ben bu motosiklette karar kıldım.

ben

arkadaşım

bu da ex aşkımız :(

mhmtesk bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zmr satılmayaak arkadaşın dediği gibi. + olarak cem ile incelediğimizde pek beğenmedik. Grenaj, plastik aksağım kalitesi hyosung x5 gibi. Pek kaliteli durmuyor. Gidon turu yeterli gelmedi pulsar ile karşılaştırdığımızda. ZZR600 çakması dedim ben motor için ilk başta...
    Gücü yeterli gelmedi kasaya göre şeklinde olumsuzlukları sıraladım.

Pulsara bakınca; Malzeme kalitesini beğendik. Gidon turu çok şaşırttı bizi. (cemin konuda resimler ve bilgiler var). Bir çok 250cc adı altında satılan motordan daha güçlü veya aynı HP değerleri. Teknisyen amcalar veya yabancı basın 2-2.5 litre yaktığından bahsediyor.
    Hintli amcalar bale yaptılar motorla. Hintli amcaların gösterisinden sonra made in turkey bir dayı bindi ve titreşimin olmadığından bahsetti. Bir kaç panik firen yaptı. Gayet tatminkar geldi bana. Made in turkey dayıda beğenmiş (cem duymuş)
    Bla bla bla işte Yalnız fiyat 7.900 filan olmuş diye bir şeyler duydum. Motor gelince ne olur meçhul . . .
    sakin kullanımda şehiriçi 2 litre mümkün mü bu motorla

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

motoru eşek arısına benzetmişler
    zaten sarısı da var

bajaj pulsar 200 ns den bahsediyorum

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    öncelikle fotoğraflar süper dostum, iyi çıkmışsın. paylaşım içinde saol, bende pulsar çok küçük diyemem zaten, ama karizma'yıda gördüysen bundan daha büyük olduğunu farketmişsindir, tasarım olarak elbette pulsar daha yakışıklı ama zmr ile uzun yolda daha az rüzgar yenir gibi bi his var, tabi son hızlarda önemli, 40 video izledim, pulsar 150km görürken karizma 140 göremiyor düzde

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı tozlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle fotoğraflar süper dostum, iyi çıkmışsın. paylaşım içinde saol, bende pulsar çok küçük diyemem zaten, ama karizma'yıda gördüysen bundan daha büyük olduğunu farketmişsindir, tasarım olarak elbette pulsar daha yakışıklı ama zmr ile uzun yolda daha az rüzgar yenir gibi bi his var, tabi son hızlarda önemli, 40 video izledim, pulsar 150km görürken karizma 140 göremiyor düzde
    karizma zmr ye baktım inceledim.açıkçası hiç bir şekilde tarzım değil ama millet forumlar da çok konuştu diyerek inceledim.boyut olarak ben senin gibi düşünmüyorum arada öyle ahım şahım bir fark göremedim.şekil olarak ta dediğim gibi bir gram içimi kıpırdatmadı.bu tarzı sevenler alabilir gelirse.

zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    Bajaj'ın fiyat politikasına çok sinirlendim. Hero al gitsin. Gelmemiş motosiklete zam mı yapılır arkadaş.
    4MevsimMotor bunu beğendi.
    Motosiklet üstünde itlik yapmak çok zevklidir, fakat bu itliğin bütün motosiklet camiasına zarar vereceğini aklınızın köşesinde tutun.

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    Alıntı zizulander adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj'ın fiyat politikasına çok sinirlendim. Hero al gitsin. Gelmemiş motosiklete zam mı yapılır arkadaş.
    o konuyu hiç açma zaten dostum, oda beni çok düşündürüyo, iki gün snra bi fren balatasına ya da nebiliyim bi yağ değişimine 100 tl para istemeye kalkmasınlar bunlar

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Ben karizma derim..aslında bu heronun thriller modeli bana çok iyi gelmeye başladı.Isındım diyebilirim..hoş bir tarzı var..

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben karizma derim..aslında bu heronun thriller modeli bana çok iyi gelmeye başladı.Isındım diyebilirim..hoş bir tarzı var..
    http://heromotosiklet.com/images/thriller.jpg
    fiyatının 5000tl civarında olduğunu duyunca ben soğudum bi anda ondan, tabi söylenti ne kadar doğru bilemicem, ama karizma bu yaza gelirse bi düşünülebilir

Motosikleti
    TVS APACHE RTR150
    APACHE RTR NİN KALİTESİNE BAKACAK OLURSAK PULSAR ONDAN DAHA İYİ GÖZÜKÜYOR.UMUYORUMKİ BU MOTOR KİMSEYİ ÜZMİCEK

Arkadaşlar bu gün bi arkadaşım aldı kısa bi tur attım bajajla.kontrolü güzel.hele eksozu gizlemişler yok gibi.işcilik ve malzeme baya iyi.zamanla daha iyi anlaşılır.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Şu HERO karizmaya bi baktımda bi motor ancak bu kadar tipsiz olabilir özelliğini artısını eksisini bilmem ama 2 si arasında kalındıysa pulsar diyorum. Ya bu hintlilerin sattığı motorlara adam gibi isim bulamıyolarmı yok apaçi yok karizma bu ne yaw.

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu HERO karizmaya bi baktımda bi motor ancak bu kadar tipsiz olabilir özelliğini artısını eksisini bilmem ama 2 si arasında kalındıysa pulsar diyorum. Ya bu hintlilerin sattığı motorlara adam gibi isim bulamıyolarmı yok apaçi yok karizma bu ne yaw.
    fotoğraflarda bende öyle düşünüyodum, ama üstüne binince inan bana fikrin değişir

CBFMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Selamlar dun aksam ustu sultangazide bulunan bajaj bayisine ugradim. Facebook bajaj sayfasinda 200 Ns in tanitim amacli bayilere geldigini duydum. Bayiye geldigimde pulsar 200 NS kapidaydi motordan indim hemen yanina gittim. Icerden bir yetkili geldi bayii kalabalikti kurye arkadaslar iceriyi doldurmustu 200 NS icin gelmisler sasirdim ellerindeki cbfleri, ybreleri, apacheleri verip pulsar 200NS almak icin gelmisler. 125 lik bajaj kullanan bit kurye arkadasla konusma firsatim oldu motordan memnunum dedi, birde 200 NS alacagim dedi. Bu arada yetkili geldi 200 ns i calistirdi enjeksiyonlu motorun sesi guzel, koltugu cok rahat. Rengi maviydi. Bakalim ilerde nasil olut bence biraz beklemek lazim. Eve gelirken cbfim bana cok yabanci geldi
    ronnytechno bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Konu hortlayacak ama Karizma geliyor ama zmr değil R !

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Bu tartışmanın sonu yok galiba!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ya da cbf.Uzun zamandan beri bu ikiliyi kimse tavsiye etmiyor yaw
    Honda kaliteli fakat aynı fiyata çok daha özellikli motosikletler alınabiliyor artık tek lider yok eskiden honda tekti herkes mahkum sayılırdı bajaj o bu şu geldi alternatifler çoğaldı ve şuan bnm gözümde en hızlı ilerleyen benelli bakalım önümüzdeki yıllarda neler olacak

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Hala cibif ile yibir alanalr var maalesef, dinozor cagindan kalma bu fosilleri tercih etmek zorunda kalnlar ve isteyerek alanlar sebebiyle alternatif motor getirmiyorlar ama gel de anlat millete. Sene 2016 da olsa 2099 da olsa biz hala az daha koyup yibir aldirtcaz millete...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)