Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr 125 cc bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur musunuz

Motovento
    REKLAM ALANI

byum 183cm kilom 90kg ve tecrüben de yok ne dersiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Boy ve kilo ile altında ufacık kalır derim. Neden çıplak bir motor bakmıyorsunuz ? İlla ufak yatırmalar yaşıyacaksınız... Çiziklere bakıp üzüleceğinize çıplak bir motor alın, birde koruma demiri takın... Mis gibi öğrenirsiniz işte.

Ayriyetten onlarca bilgisi olup, bilgilerini paylaşmış insanlar var forumda. Biraz arama yaparsanız yüzlerce konu görürsünüz. Boy,kilo konusu bile tartışıldı Ben hayır diyorum...

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Kardeşim bende niyetlendim 125 için ama hantal kalıyor biraz yokuşta boğuluyordu denediğimde 250sini al rahat rahat kullan boyun kilonda var çok yorulur 2 kişi baya sıkıntı yapar ama kullanırsın yani honda iyi motor ama 250 derim uzun yolda yaparsın 2 kişide gezersin üzmez seni çoğu konuda.

baktım ama emin ol bulamadım bilgiye ulaşamadım.
    250cc alsam cc fazla gelir mi bilmiyorum.
    ve çevremde anlayan olmadığı için buradayım ( ve ben de)

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/62721-arkadaslar-cbr-125-dik-yokus-cikarmi.html

Şu linke biraz bak kardeşim.

Çıkar ama zorlar biraz kilonda var 2 kişi ise çok eziyet olur. Ben Honda satıcısı değilim yanlış anlama sakın Bence kilo ve boyuna bakılarak çok gelmez diye düşünüyorum hatta boy açısından belki ufak bile gelebilir denemen lazım ve 1 2 gün boş bir yerde denersen alışırsın zaten Honda bu motoru acemi sürücüler için tasarladı gitmeye gider ama bastın mı kopup gitmez yani Benim alet 5-6 bin devir ile 1 vites 25-30 arası gidiyor bu da çok ürkütecek bir hız değil yani hem ona alış hemen 250 geçmek istersin.

Ben daha önce Hyosung kullandım o çok deli bir aletti bastın mı tutana aşk olsun (250cc arasında tabi) Honda onlara göre güvenli sürüş için böyle bastın mı deli gibi kopan alet yapmaz.

ok kardeş mteşekkür ederim bilgiler ve sayfa için

Motosikleti
    Hornet 650
    Motosikleti boy ve kilo sürmüyor.

Üstünde nasıl gözüktüğün önemli değil, önemli olan; her gördüğünde seni heyecanlandırması, her binişinde zevk alma duygusu ve sorunsuz bir motosiklet al ve keyfine var.

250 lik alabiliyorsan 250 liğini tavsiye ederim ama 125 likte seni kesinlikle tatmin edicektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)