Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 200 ns bekleyen arkadaşlar !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 den beri bu motoru takip eden biri olarak ben de almıyorum bu motoru.Fuarda da 1 saatimi harcadım yetkililerle.Cevaplar hep kaçamak ve mantıksız.6999 TL fiyatı sahibinden.coma kafasına göre koymuşlar deniyor,peki bajaj.com.tr resmi sitesinedemi kafasına göre koymuşlar 6999tl fiyat.Neyin kafasını yaşıyorlar ya da taşbeyazmı geçiyorlar veya ortak çok olduğundan kimin ne yaptığı belli değil.Benim tek öğrenmek istediğim diğer iki modelle pulsarın fiyat farklarıydı.Aldığım cevaplardan çıkardığım tek sonuç pulsarın tipinin iyi olmasından dolayı doğan fiyat farkı.Yoksa ne vergi sistemi ne gümrük ne de başka bişey o uçurumu açıklamalarına yetmedi...
    Biz almak istemiyor değiliz, satıcı satmak istemiyor. Len adam demez mi yolla kaporayı hallederiz felan diye.

Satıcı her zaman haklıdır. Müşterinin değil satıcının gönlü edilir. Dünya tersine döner olmuş.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    200cc motor 8000 lira? Yürü be güzel Türkiyem, 9000 lere, 10000 lere yürü.
    loop ve hamzarat bunu beğendiler.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Fuarda gördüm ve tamamen hayal kırıklığı... Buram buram Hindistan kokuyor...

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200cc motor 8000 lira? Yürü be güzel Türkiyem, 9000 lere, 10000 lere yürü.
    250 cc motora 12.500 lira ? Yürü be güzel türkiyem. Since 2011. Durmak yok...

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    7.371 TL

KDV ve ÖTV dahil tavsiye edilen satış fiyatıdır.

sitesinde bu yazıyor ahan da bakın

8000 nerden çıktı? ??

bajaj.com.tr/pulsar/44/pulsar-200-ns

Motosikleti
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7.371 TL

KDV ve ÖTV dahil tavsiye edilen satış fiyatıdır.

sitesinde bu yazıyor ahan da bakın

8000 nerden çıktı? ??

bajaj.com.tr/pulsar/44/pulsar-200-ns
    yetkili hiçbir kişi fiyatı sabit söyleyemiyor zaten, Mayısta motorlar gelince fiyatlar belli olacakmış. Fiyatı sabit söyleyebilselerdi şimdi garanti iki müşterisi daha olurdu

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu hesabınızda hemen hemen herşey yanlış.Fuarda gözle gören bir insan bu motorları canlı yan-yana mukayese bile etmez.Malzeme kalitesi,beygir güçleri,yapısı,tasarımları daha bir çok şeyin birbirleriyle alakası yok.Sadece ikisininde 2 tekerleği ve selesi var benzer olarak.Motosiklete ihtiyacı olan adam temel ihtiyaç olarak görür ve bütçesi ne ise onu alır.Eğer değilse sizin dediğiniz ve anlattığınız şeyler geçerli değil malesef.Pulsarı videolarda ktm duke ,honda cb gibi serilerle karşılaştırıyorlar öyle söyleyeyim size yani düşük cc ve ihtiyaç için üretilen çin motorları kıstas olamıyor.
    şimdi ben ikisini kıyasladım zaten, illaki beygir farkı tasarım farkı olacak, zaten aynısı değil, tasarım farkı var diyede mükemmel bir tasarımı var diyemem, mondialden daha mükemmel tasarıma da sahip diyemem, arkadaşın temel ihtiyacını karşılıyor mu karşılıyor ben ona bakarım... 120 yapıyor mu yapıyor, sorunsuz mu sorunsuz. tamm gerisi pek önemli değil... 20 km fazla yapmış yapmamış aradaki fiyat farkı kapatır zaten onu... benim kıyasım da senin bahsettiklerinin hiçbirinden bahsetmedim zaten, şöyledir böyledir demedim hocam, sadece temel ihtiycı vurguladım hızı vurguladım... ergonomiye girmeye gerek yok ikisi zaten bambaşka motorlar.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Doğrudur arkadaşlar doğrudur hak veriyorum size..Fiyatındaki saçmalık kişiden,bayiden kaynaklı mesela ben rks 150 alırken sitesinde 3400 yazıyordu gittim 3200 e aldım.Şuan yanılmıyorsam 3800 yazıyor (Hayır şimdi baktım 3905 yapmışlar :D ) OHA diyorum YAZIKLAR OLSUN DİYORUM.. haklısınız haklı... ;)

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bundan önceki mesajında da yazmışsın aynı şeyi: pulsar almaya niyetlenen adam drift almaz diye.

İyi bak nasıl oluyor da alıyor. Aldık işte. Yok hala ısrar ediyorsan beni yalancılıkla itham ediyorsun demek ki buda hoş değil.

Az bi araştır bajaj hakkında özellikle pulsar hakkında hep olumlu şeyler yazdım çizdim. Alınır hatta 7000 bine alırım dedim. 6999TL fiyat olarak kimse kafasından sallamadı, fuarın ilk günü www.bajaj.com.tr sayfası aktif oldu fiyatı orda yazdılar: 6999 TL olarak. öğleden sonra fiyatı 7371 TL yazdılar. Bakın sonra olanları yazıyorum:

Burdaki Antalya da ki lansmana gider servis abimizi aradım. 7371 oldu dedi ki fiyat belli olmadan önce 6900 TL ye hallederiz demişti. Tamam dedim abi hesap numarana 7371 TL eft yapıyorum bana ayır bitana. Ne zaman geleceği belli değil Nisan gibi gelebilir dedi, parayı kabul etmedi. Adamın hesap numarasını Vstrom a Lastik siparişi verirken aldığım için biliyorum. Bayi Siparişimi kabul etmediği için Bajajın http://www.bajaj.com.tr/iletisim- adresinden bilgileri kısmından 0800 261 33 43 numarasını aradım yaklaşık 1 saat açan olmadı. Sonra 0216 581 21 21 numarasını aradım. Durumu anlattım, sipariş vermek istediğimi söyledim. Sizi şuanda fuarda olan arkadaşa aktarmam gerek burda yetkili kimse yok dediler. Bir cep numarası verdiler ve falanca ile görüş dediler. Aradım yok ben Urfa tarafına bakmıyorum filanca arkadaş bakıyor dedi numarasını verdi aradım açmadı. Yaklaşık 3 saat sonra dönüş yaptı ön siparişi alalım ama motorlar mayıs ortası gelecek fiyat dolara endeksli olduğu için değişir. Tahmini 7900 civarı olur dedi.

Anlayacağınız iyice midem bulandı. Zaten pulsar ı da alsam en fazla 2 sene kullanacaktım. Durumu anlattığım EKONOMİ arkadaşım madem öyle Mondial alalım Driftte adamlar kampanya yapmış son 3 motor kaçırma, bayi arkadaş 2013 kendine geliş fiyatına verecek dedi. fiyatı duyunca dedim zaten 1 sene kullanır kar eder satarım.

Durumu buradaki samimi bir arkadaşıma aktardım. O da Pulsar bekleyenlerden. Fiyatı duyunca kargosu benden bana da sipariş verelim dedi. Pazartesi eft yi yaptık, salı 15:00 gibi motorlar geldi.

Uway arkadaşım umarım sırf senin için yazdığım an be an gelişmeleri dikkate alırsın. Bir birimizi kırmayalım lütfen.

arkadaşlar pulsarı driftten 4 gömlek üstün görüyor galiba, ona istinaden ikide bir pulsar alacak adam drift almaz diyorlar.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    rebel_punto abim yeni motorun hayirli olsun kazasiz belasiz surusler, ben hala bekleyis icindeyim benim icin pulsar guzel bir alternetif performans 250cc lik bir motor ayarinda, diger bir cok 200 lukle karsilastirilamz bile kastettigim 200cc 17 18 bg hava sogutmali olanlar,
    rebel_punto bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rebel_punto abim yeni motorun hayirli olsun kazasiz belasiz surusler, ben hala bekleyis icindeyim benim icin pulsar guzel bir alternetif performans 250cc lik bir motor ayarinda, diger bir cok 200 lukle karsilastirilamz bile kastettigim 200cc 17 18 bg hava sogutmali olanlar,
    Daha öncede dile getirdim pulsarı canlı görmememe rağmen güzel motor dedim. Ama adamın midesini bulandirdilar.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Abi öncelikle hayırlı olsun paraya acımadan direk lastikleri değiştir diyorum driftin lastikleri çok kötü aşırı kötü hiç ustundekileri eskitiyim deme ben öle yaptım şimdi acısını çekiyorum....
    rebel_punto bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi öncelikle hayırlı olsun paraya acımadan direk lastikleri değiştir diyorum driftin lastikleri çok kötü aşırı kötü hiç ustundekileri eskitiyim deme ben öle yaptım şimdi acısını çekiyorum....

Lastikler isminin hakkını veriyor. CeSeT

yuuuh 7900 tl mondiale vermem anca bi 600cc lik motor yapsa belki

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    Alıntı gradyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1559

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    son kalan drifti de EKONOMİ ve rebel_punto isimli arkadaşlarımın sayesinde ben aldım. kendilerine çok teşekkür ediyorum burdan da
    rebel_punto ve EKONOMİ bunu beğendiler.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    obareeey, birde kuralkan getirecekmiş bu motoru. kuralkan som altın getirip satsa almadan önce iki kere düşünürüm.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gradyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten kimsede sana 600 lük makinayı 7900 e vermez. Kıps

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hala son hıza göre kıyaslama mı yapıyorsunuz? Pulsar'ın Drift'ten neredeyse 2 kat fazla torku, buna bağlı acayip hızlanması, enjeksiyonu, 6 vitesi, su soğutması ne olacak ? O fiyat farkını bunlara veriyorsunuz 140 km hızla gidebilmesine değil.
    volkanocak bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son kalan drifti de EKONOMİ ve rebel_punto isimli arkadaşlarımın sayesinde ben aldım. kendilerine çok teşekkür ediyorum burdan da
    Hayırlı olsun hocam. Siyah rengi kalmıştı sanırım. Fiyat performans açısından tork değeri 30 nm yapıyor bu arada

Seko seni kizdirmalarina izin verme. Ben şimdiden 400 cc lik leri beklemeye başladım bile :D

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)