Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumu Yolunda Tutamıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese iyi günler. En son bi yan yatmam vardı sonrasında günde 30 km falan yapıyorum ama bu yan yatma hafif virajda döneyim derken eğildim ve düştüm. Sonrasında güvenimi kaybettim biraz. Ama motor düz yolda belli bi hızda hizasında durmuyor. Hele giderken yön değiştirmek tam bir ölüm.

Ktm duke 125 var. Stok lastikler var. Lastiklerden şüpheleniyorum. 3000km ye yaklaştı motor.

Hele rampalarda viraj varsa nerdeyse tamamen durup öyle geçiyorum çünkü gidondan yön veremiyorum eğilmek ne hadde direkt fırlatmaya hazırlanıyor motor...

Lastiklerdense sizce ne marka moeel almalıyım. Motor fuarında indirim var mı ne kadardır?

Yok gidon vs başka yerdeyse napmalıyım?

Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Amartisör ayarı yada arızası olabilir.Yan yatmada gidon darbe aldımı?

Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amartisör ayarı yada arızası olabilir.Yan yatmada gidon darbe aldımı?
    İlk düşüşümde gidon eğilmiş dedi usta. Düzeltmiş ama. Sonrasında olsa farkederdi herhalde

Motosikleti
    cf moto 400
    Buradan anlatarak olmaz motordan anlayan birine rica et bir tur sursun sorun varsa hisseder zaten sorun yoksa arkasina atla virajlara nasil girdigine bak. Ozguven eksikligi var buyuk ihtimalle o yuzden kendin dusuruyorsun motoru bana gore yoksa elinin altinda bir demir var nereye dondursen gidiyor. Hic motor kullanmamis babam bile atliyor suruyor sorunsuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)