Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motosiklet hevesi neden kaçtı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Havanın soğukluğundan mı, yeni öğrenmeye başlamamdan dolayı korkmamdan mı, ehliyetin daha çıkmamış olmamasından mı bilmiyorum ama yıllardır hayali kurduğum araç birden normal bir şey gibi gelmeye başladı sizde de ilk zamanlar böyle oldu mu acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Otv mtv itv utv htv atv amv amk yuzunden de kacmis olabilir
    Mamba09 bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    köyde vitesli öğrenirken yol kenrından bayır aşağı set halinde bi rampa vardı debriyaj fren gaz falan elim karıştı aşağı yuvarladnım 10 m kafamı kaldırdığımda motor sırtımdaydı ama hiç bi zaman soğumadım halbuki kazaları izleyince midem bulanır...
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERDUKER
    Madde madde sıralayalım ;)
    1)Hayal ettiklerinle gerçekler örtüşmediği için yani evdeki hesap çarşıya uymadığı için hayal kırıklılığı yaşıyor olabilirsinher zevk alınan ve güzel şeyleri yaşamak için veya uygulamak için belli şeylerden vazgeçmemiz gerekiyor.Zorluklar seni yıldırmasın.Zorluklar olmazsa bu işler zevkli hale gelmez .
    2)Al ver dünyası.
    3)ben hariç ailemde herkez motora karşıydı.yaptığın şeyden zevk alıyorsan onay aramamaya bak yoksa hevesin kursağında kalır.
    4)insanoğlunun aç gözlü yapısında var tabi elinde olmadığında çenesini yorar elinde olduğunda ise sahip olduğu için kıymetlı gelmez ona
    Sonuç olarak elinde bulunan imkanlardan "mutlu olmayı" öğreneceksin
    Zevkli sürüşlerrr

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Süper ya

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Korumalarınız tam değil ise üşüyorsunuzdur keyif alamıyorsunuzdur..

Acemilikten dolayı korku olabilir daha motosikletinize alışamamış olabilirsiniz..

Ve yine korumalarınız tam değil ise kendinizi trafikte güvende ve rahat hissetmiyor olabilirsiniz..(korumalar tamamlandığında ne demek istediğim tam olarak anlaşılır)

Ehliyet daha çıkmadığı için onun tedirginliğide etken oluyordur..

Bunların hepsinden ufak ufak olsa bu durumu yaratır..
    porlanoche bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Evet ehliyet büyük eksiklik ama her ehliyet sahibide onun hakkını vererek almış olmuyor ne kurslar var iki tur attırıp hadi al bu A2 artık sürücüsün sonra o adam gidip 600 lük bi motor alıyor ee sonra bi bakmışın kolu başka bi yerde kafası başka hadi kendini düşünmüyosun aileni düşün...

Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumalarınız tam değil ise üşüyorsunuzdur keyif alamıyorsunuzdur..

Acemilikten dolayı korku olabilir daha motosikletinize alışamamış olabilirsiniz..

Ve yine korumalarınız tam değil ise kendinizi trafikte güvende ve rahat hissetmiyor olabilirsiniz..(korumalar tamamlandığında ne demek istediğim tam olarak anlaşılır)

Ehliyet daha çıkmadığı için onun tedirginliğide etken oluyordur..

Bunların hepsinden ufak ufak olsa bu durumu yaratır..
    var eldivenden pantolona kadar herşeyi giyiyorum ama üşüyorum, üzerine sanki millet giyinmiş bende çıplak geziyor gibiyim sokakta.

Alıntı porlanoche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var eldivenden pantolona kadar herşeyi giyiyorum ama üşüyorum, üzerine sanki millet giyinmiş bende çıplak geziyor gibiyim sokakta.
    O halde tulum edinme vaktiniz gelmiş
    porlanoche bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya hava almayıp terliyorsunuz ,terleme olursa zaten hiç ısınamazsınız ya da belli yerlerden hava çok giriyor ondan üşüyorsunuz ben ceket+eldiven giyiyorum üstüne maske de giydin mi soğuk falan etkilemiyor dizlik konusuna gelince pek alışamadım koyucak yerimde olmuyor kullanamıyorum
    Alıntı porlanoche adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    olabılır yas kac mumkun oldukca soguk havalarda motora bınme hatta ben telden bakarım derece 12 yı gosterırse motor havası derım hep bı dunya koruma oldugu halde ıster ıstemez usuyor ınsan ısın espırısı kacıyor o vakıt cevremdekı motorcular dada durum aynı bulundugum sıtede su an 5 motor varkı en ufakları benımkı bıde cbf 150 var hepsı branda altında ama hava ısındıgı gun hıcbırı yok yerınde bu olaya da bayılırım sankı sozlesmıs gıbı herkez o gun ıse motorla gıdıyor
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)