Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Beklenen Oldu,,BAJAJ PULSAR satışa sunuldu,,,AMAAAA....!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı _PhOeNiX_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi Facebook kanalında enjeksiyonlu olduğu belirtilmiş. Çok ilgililer. Ciddi ciddi düşünüyorum benim Intruder'ı satıp.
    intrude dan inip 200 cc lik bir commuter ha ejderhadan inip eşşeğe binmek gibi olmaz inş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Kalitenin kokusunu aldım bile,hadi siz başka commuter'lara doğru yürüyün! Pulsar'cıların ayrıcalığı olsun

https://www.youtube.com/watch?v=zxykmDPoawA

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Fuara gidip bu motoru yakından görüp inceleyen kimse yok mu ? Malzeme kalitesi işçilik falan nasıldır acep ? biraz anlatsana

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuara gidip bu motoru yakından görüp inceleyen kimse yok mu ? Malzeme kalitesi işçilik falan nasıldır acep ? biraz anlatsana
    Az sonra fuarda olacagim.bajaj pulsari cok merak eden var.ben de ayni sekilde.honda cb500x alacaktim hesapta olmadi.en fazla bakarim elimi surtup depoya dokunurum bu halde:(
    Ama fotograf makinam yanimda pulsarin fotograf,video ve yorumlarini kendimce aksam kisaca burada paylasirim.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Ulan arkadaş sabah sitesine baktım. Fuardaki yetkiliyle tlf da görüştüm 7000 dediler. Tamam dedik alacağız. Yaptıklarına bak.
    http://www.bajaj.com.tr/pulsar/44/pulsar-200-ns
    Sabah 6999 TL yazıyordu. Şimdi 7371 TL yapmışlar.

Bu ne uyanıklık anlamadım. Almıyorum arkadaş. Alın motoru .....

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan arkadaş sabah sitesine baktım. Fuardaki yetkiliyle tlf da görüştüm 7000 dediler. Tamam dedik alacağız. Yaptıklarına bak.
    http://www.bajaj.com.tr/pulsar/44/pulsar-200-ns
    Sabah 6999 TL yazıyordu. Şimdi 7371 TL yapmışlar.

Bu ne uyanıklık anlamadım. Almıyorum arkadaş. Alın motoru .....

Normal normal fiyat.Hatta 10 binlira eder.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    O sondaki 1 TL var ya... işte o çok önemli

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    7300'ü geçtim şimdi bayiyi aradım Mayıs ortası gelecek ön sipariş ile şu anki fiyatı 7900 dediler.
    Şaka gibisiniz maşallah yarın sabah kaç para yapmayı düşünüyorsunuz diye sordum yok abi bu son fiyat dediler :(
    dyavol-77 bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    motoru gördüm hoş güzel bir tasarımı var.. 3 buji neyime lazım bilemiyorum ama iyi birşeye benziyor.. İşçilik vasatın üstünde ama finishing zayıf.. Albenisi olan bir motor.. 3 tane hintli arkadaş dün motorlar ile stuntumsu bir gösteride yaptılar üstelik arka dişlileri bile orjinaldi yani oynanmamıştı. Demekki motorun gücü de yerinde..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende boxer'a bakıyordum, 2800 kusurdan 3300 kusura geldi. bu başlıkta çok geçirniştim kuralkana, beni tekrar haklı çıkardılar.

bir başka konuda bu hintlilerin ingilizce aksanı, ingilizler anlayabiliyor mu acaba bunları?

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    traktör gaza basıyor fordun sesi kulağıma aşina olmuştur
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içlerinde fiyatına göre alınabilecek tek motosiklet var, boxer, ama kimse ondan bahsetmemiş, tipten kaybediyor galiba
    http://www.youtube.com/watch?v=hpLPHKPGMx0

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    traktör gaza basıyor fordun sesi kulağıma aşina olmuştur
    yapma ya, ben de traktörü vurduruyorlar sanmıştım
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7300'ü geçtim şimdi bayiyi aradım Mayıs ortası gelecek ön sipariş ile şu anki fiyatı 7900 dediler.
    Şaka gibisiniz maşallah yarın sabah kaç para yapmayı düşünüyorsunuz diye sordum yok abi bu son fiyat dediler :(
    7000 TL normal deyince millet coştu şoparlar tey tey tey
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mayıs ortasında gelicek fiyat 7300 ama ön siparişle 7900, şimdi gel ana avrat sövme de ne yap arkadaş, tutarsızlığa bak, yarın bir gün serviste yedek parça beklerken "parça fiyatı 500tl ama ön sipariş olduğu için 700 yok yok 800 tl

Mt07 nin fiyatı konusunda düne kadar 17900tl ye ihtimal vermiyordum ama helal olsun
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    dün fuarda gördüm, performansını bilemem ama malzeme kalitesi ucuz etin yahnisi!

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende boxer'a bakıyordum, 2800 kusurdan 3300 kusura geldi. bu başlıkta çok geçirniştim kuralkana, beni tekrar haklı çıkardılar.

bir başka konuda bu hintlilerin ingilizce aksanı, ingilizler anlayabiliyor mu acaba bunları?
    Geçen yaz 8-10 kadar hintli ile çalıştım şahsen ben anlayamıyordum kağıda yazıyordu eleman :D

R lerle ilgili bir sorunları var adamların ve çok hızlı konusuyorlar, ama doğma buyume ıngılız olan bırısı mutlaka anlar. Nasıl bizim kekoları doğma büyüme Türk olanlar anlıyor ama sonradan Türkçe öğrenenler anlamıyor ise :D
    arslan26 bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Oh be iyice arttırsınlar fiyatı iyi olmuş ,satış rekorları kırarlar bu gidişle haha

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Eskiden şark kurnazlığı vardı, şimdi hint. Zamanında deseydiniz fiyat 7371 mayısa kadar gelmeyecek diye. Ama o zaman kim bekler pulsarı değil mi? Yeni kasa apaçi için yarın pazarlığa gidiyorum burdaki bayii ye. Sırf tepki için vazgeçmek gerek. Hatta şuan itibarı ile pulsar başlıklarına yazmama kararı alıyorum. Dağın haberi olsun. Kesin alacak bir müşterisini kaybetti.
    sbr ve arslan26 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Sankim bu motosikleti satmak istemiyorlar ya da millet 7000 normal fiyat zaten dediği için arttırmış olabilirler.İlginç olmakla beraber tiksinç bi durum...
    rebel_punto ve cool113 bunu beğendiler.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden şark kurnazlığı vardı, şimdi hint. Zamanında deseydiniz fiyat 7371 mayısa kadar gelmeyecek diye. Ama o zaman kim bekler pulsarı değil mi? Yeni kasa apaçi için yarın pazarlığa gidiyorum burdaki bayii ye. Sırf tepki için vazgeçmek gerek. Hatta şuan itibarı ile pulsar başlıklarına yazmama kararı alıyorum. Dağın haberi olsun. Kesin alacak bir müşterisini kaybetti.
    Bu üçkağıtçı politikayı devam ettirirse beni de kaybedecek ve benim gibi kısıtlı bütçe ile almayı düşünen bir çok müşteriyide kaybeder, 7-8 bin tl yi kasıla kasıla bir motora vercek adamda zaten dönüp bajaja bakmaz, yinede zaman belli edicek ama bu tutarsız fiyat artışı devam ederse alırım peşin bir cbf150 daha da arkama bakmam
    rebel_punto bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)