Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor ve otomobil

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrialem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar önce hepinize merhaba

kullanmasını bilmediği halde otomobile binip deneyenler olduğunu
    hepimiz görmüşüzdür.
    ama motosiklet kullanmasını bilmeyeni motosikletin üzerinde gördüğümüz söylenemez.
    binen veya gören varsa ve hala sağlam olarak duruyorsa açıklaması için rica ederim.

hepinize hayırlı günler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferjovi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125
    bi otomobil servisinde çalışıyorum öğleleyin motorumla bi kaç tur attım ve diğer arkadaşların yanında durdum
    1) ...t abi hayatında motora binmemiş nası yürüdüğünü anlattım. trafige kapalı bi yerde 100 metre kadar kullandı hatta 2 ye bile atmış
    2) ...k abi atıp tutar şu motoru aldım şunu sattım gençken şöyle yaptım motoru 5 dakika da yerinden zor kaldırdı (10 kere stop ettirdi) o güç bela döndü geldi
    3) ...r abi motoru yerinden bile kaldıramadı sonunda vaz geçti
    baktım millet sıraya giriyo bizim motor ortalık malı oluyoo kendi motorumu kaçırdım )

motor ve otomobil

Alıntı ferjovi adlı üyeden alıntı
    bi otomobil servisinde çalışıyorum öğleleyin motorumla bi kaç tur attım ve diğer arkadaşların yanında durdum
    1) ...t abi hayatında motora binmemiş nası yürüdüğünü anlattım. trafige kapalı bi yerde 100 metre kadar kullandı hatta 2 ye bile atmış
    2) ...k abi atıp tutar şu motoru aldım şunu sattım gençken şöyle yaptım motoru 5 dakika da yerinden zor kaldırdı (10 kere stop ettirdi) o güç bela döndü geldi
    3) ...r abi motoru yerinden bile kaldıramadı sonunda vaz geçti
    baktım millet sıraya giriyo bizim motor ortalık malı oluyoo kendi motorumu kaçırdım )
    iyi yaptın yiğienim,malımız yakınlarımıza ve sevdiklerimize feda olsun ama motorumuzda bize kalsın deyilmi ama,
    sevgiler

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    benim patronum hayatında motorun üzerine binmiş insan deildir (artçı olarak bile) ama hayatının yarısı arabaların üzerinde geçmiş bigün ben onu kıs mesafe turu için ikna ettim. şimdi akşamları beni eve kadar atarmısın çok güzel oluyo sakin bi şekilde motorla gitmak çok güzel oluyo diyo. Yakın bi zamanda bi motor alır böle devam ederse
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    16 yaşından bu tarafa araba kullanıyorum (35)...
    motora daha önce hiç binmedim (fuarlar daki motorlar hariç)..
    motor almaya karar verdim anlaşmayı yaptık parasını ödedim..ruhsatı üzerime aldım..
    adam ''gel motoru al dedi'' ( 2. el CBR 600 F)...
    haydaaa o nasıl olacak dedim gittim..
    adam bir iki gaz debriyaj gösterdi
    ona birici vitese tak dedim gerisi ben hallederim..
    sabah erken saatte 1. viteste bildiğim bütün duaları okuyarak yaklaşık 12 km. yapıp eve getirdim motoru..
    şimdi 4000 km. küsür oldu ama halaa biraz korku var...

motor ve otomobil

Evet Arkadaşlar sizlere teşekkür ederim çünkü böyle giderse yurdum insanının motora ilgisi ve sevgisi artacak Motorcuların Trafikte varlığını kabulleneceklerdir diye düşünüyorum.Çalışmaya ve Motosiklet sevgisini göstermeye devamını diliyorum.
    Saygılar.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @vedat kaya
    adam ''gel motoru al dedi'' ( 2. el CBR 600 F)...
    haydaaa o nasıl olacak dedim gittim..
    İlk motor olarak pek olmamış ama madem kullanabileceğine emin olarak almışsın ve hala hayattasın sorun yok. Zamanla korkun geçecektir ve alete hakim oldukça daha çok zevk almaya başlayacaksın. Veee motosikletin verdiği zevki hiçbir zaman bir arabanın veremediğini de göreceksin
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Ben yılbaşında kendime hediye olarak motor aldım
    Bisiklet sürmeyi bildiğim için çıktım tepesine sürdüm ve şu anda 2500 km deyim mayısta ehliyeti alınca vay vay vay
    insan istesin yeterki

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    BOY..arabanın yüzüne bile bakmıyorum..kışa kadar yatar herhalde..kışın bi bakım yapar kullanırım...üzerinde bir karış toz var..eskiden her ay cilası bakımı vardı hepsi motora kaydı..

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @vedat kaya
    BOY..arabanın yüzüne bile bakmıyorum..kışa kadar yatar herhalde..kışın bi bakım yapar kullanırım...üzerinde bir karış toz var..eskiden her ay cilası bakımı vardı hepsi motora kaydı..
    Bak aynen dediğim gibi olmuş. Sen yakında arabayı da satarsın
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler