Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bugün başıma gelenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün benim için acayip bir gündü
    ışıklarda bekliyordum arkamdan trafik geldi bir şeyler diyormuş bana ama kasktan ben bir şey duymuyorum, beni 2 km boyunca arkamdan kovaladı sonradan aynada farkettim adam çek sağa diyormuş hiç haberim yok, neyse gelelim trafiğin dediğine adam benim motoru sözde geçenlerde trafik içinde plakasız gezerken görmüşte o yüzden durdurmuş, ehliyet ruhsat verdim bu arada trafik geldi hemen benim motorun yanına yamuk bir şekilde kendi motorunu parketti sanki kaçıcaz o kadar ehliyetle ruhsatı verdim, işte olay burada kopuyor 2 tane daha ekip geldi hepsi benim başımda millet bize bakıyor noldu ne etti diye oradan geçen gencin biri geçmiş olsun dedi hatta bende tık yok her şey tamam sigortanın bitmesine 10 gün kaldı her şeyi kontrol ettiler ehliyetle ruhsatı verdi adama aynen bunu dedim bizim gibi efendi motosiklet kullananlara böyle muhatap olacağınız yerde gidin trafikte bir sürü it var onları yakalayın dedim lafımı koydum polise, polis herkese aynı şekilde davranıyoruz kıvırmaya çalışıyordu, geçenlerde bir çevirmede bunlar yanından geçen bir apaçiyi yakalayamadı onun üzerindende buna döşedim sonra bastı gitti
    AWESQME, Ahmet Abi, agrasiwe ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

herkes gücü yetene işte ne yaparsın.

Chikoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX KING - 135 2002, Yamaha YBR 125 2008
    Ybr 125 le plakasız geziyorum hiç bir polis yakalayamadı bu aksiyonun sebebi apartman arka bahçesinde ayna yok diye ceza yazmaları.bende cıkardım kafam cok rahat kırmızı ışık falan durma geç :D

Ayna olmamasının sebebi koso ayna almışdım onlari takıcakdım bi geldim ceza kağadı var motorun üstünde

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı Chikoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr 125 le plakasız geziyorum hiç bir polis yakalayamadı bu aksiyonun sebebi apartman arka bahçesinde ayna yok diye ceza yazmaları.bende cıkardım kafam cok rahat kırmızı ışık falan durma geç :D

Ayna olmamasının sebebi koso ayna almışdım onlari takıcakdım bi geldim ceza kağadı var motorun üstünde
    forumdakı arkadaslara kotu ornek oluyorsun gıbıme geldı :D
    hasanrs ve sSameT bunu beğendiler.

aksiyon aramayanlar yapmaz bak şuan gülüyorum ben dolmuşun yanından geçtim gittim polis arkadan geliyordu şu motorize ekibe ben mi girsem ne adamlara güzelim motorları veriyorlar ama hakkını veremiyor
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumdakı arkadaslara kotu ornek oluyorsun gıbıme geldı :D

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Gerçek şu ki polislerin çoğu verilen yetki yüzünden kendini bir b*k sanıyor. Zaten kişiliksiz bir insana güç verirsen sapıtır yozlaşır.
    kemboo, 2move ve sdirer bunu beğendiler.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    İnsanın kendisine verilen yetkiyi kaldırabilme kapasitesine "olgunluk" denir...
    kemboo bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    söyle bi soz var...... çingeneye yetki vermişler önce babasını kesmiş....
    uyarlamaları : çingeneyi müdür yapmışlar önce babasını kovmuş. çingeneyi devlet başkanı yapmışlar once babasını kesmiş vs vs vs
    kemboo bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    o değilde iki km nasıl becerdin kaçmayı :D

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değilde iki km nasıl becerdin kaçmayı :D
    kaçmadım ki ben yoluma bakıyordum trafik sıkışıktı polis aradan hızlı geçemedi benim tahminime göre adam acemi biriydi gaz kolunu açmak yemiyordu herhalde
    agrasiwe bunu beğendi.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Hiç bir suçun olmasa dahi Kontrol amaçlı durdurulup evrakların falan kontrol edilmesi bence gayet güzel bu kadar hırsızlık v.s oluyor keşke daha çok kontrol yapsalar, zaten herşeyin tamamsa kimse durduk yere sıkıntı yaratmaz sana, hele ki motorlu polisler bence bütün polislerden daha düzgünler özellikle motorlulara karşı daha anlayışlılar,
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    dün ben kavşakta ışıkta durdum trafik polisi de arkama durmuş. Korna çaldı bende baktım aynadan motorlu yürüsene biraz dedi. Ben yürüdüm sanıyom benle uğraşcak. Yanımda Mercedes süren bir adam vardı trafikte uyuz uyuz artis artis geziyordu. Ona yanaştı çay kahve de söyliyeyim mi dedi adam ney dedi şaşırdı. Bak orda bir sinyal kolu var arada kullan lazım olur dedi. Adam da tamam la yürü git işine arası bir başını salladı. Gitti oda
    abeciMotoru bunu beğendi.

pardon 2 km bayağı sallama olmuş bugün aynı yoldan gittim yaklaşık 700m beni kovalamış

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    ulen su turlu polıs bı bana denk gelmıyor hepsı kıbar ınsanlar beyfendı felan tıpımımı begenmıyorlar acaba hanı bı tanesı desekı ver lan ruhsatı rahatlıcaz polısle beraber orada ama yok !!
    www.erkakurye.com

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Motorize polisler daha anlayışlı. Bu güne kadar beni bir tane bile, motorize polis durdurmadı. Onlar motosiklet konusunda daha tecrübeli; kimin ne olduğunu az çok anlıyorlar ama; diğer arabalı polisler için aynısını söyliyemiyecem. Birini yazayım, şimdi şehir içi efendi efendi gidiyorum, arkadan polis siren çalıyor, sellektör yapıyor. Dedim ne oluyo, suç mu işledim. Sağa çektim tabi bizim milletimiz meraklıya gören durdu bakıyor. Polis arabası motosikletin önüne 45 derece pakt etti. Ön sağ kapı motora sıfır olduğundan, sağda oturan polis kapıyı açamayınca, biraz geri gidip kapının önünü açtım. Polis hemen yüksek bi ses tonuyla 'ehliyetin varmı', var dedim. Evraklar tam, kask var, neyse evrakları merkezden sorgulatırken yanımızdan 100 cc bi apaçi geçti, egzoz açık. Dayanamayıp 'Memur bey bunları neden denetlemiyorsunuzda benim gibi bütün kurallara uyan, yolunda da efendi efendi giden birini durduruyorsunuz'. Cevap ilginç 'Aynı anda hepinizi nasıl denetliyelim'. Polisin görevi haklıdan yana olup, çürükleri seçmek değil mi! Emniyetin içinde de çürükleri seçemeyecek çürükler var. Bi arkadaşımın motoru polis almış,Ne ehliyet, ne plaka, ne de kask ... var! daha çekici gelmeden arkadaşın babası birilerini aramış. Sonra arkadaş gitti motoru aldı. Peki bu işler nasıl oldu. Neyse konu dışına çıkmayayım, biz tam teşkilatlı olalım kurallara da uymaya riayet gösterelim, diğerlerine örnek olalım, onlarda iyi olur inşaallah.

bundan bir hafta önce çevirme vardı orada da durdum apaçinin teki arkada kız 100cc cub ayna yok kask yok bastı gitti ee ne yapıcak polisler diye baktım plakayı aldılar ceza yazıcaz dediler onlara yine şunu dedim o plaka sahte çıkıcak siz aldığınızla kalıcaksınız bazı ..... sahte plaka takıyor başkalarına suçsuz yere ceza gidiyor adaletine s*kayım be dünya
    Alıntı alemdar2442 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorize polisler daha anlayışlı. Bu güne kadar beni bir tane bile, motorize polis durdurmadı. Onlar motosiklet konusunda daha tecrübeli; kimin ne olduğunu az çok anlıyorlar ama; diğer arabalı polisler için aynısını söyliyemiyecem. Birini yazayım, şimdi şehir içi efendi efendi gidiyorum, arkadan polis siren çalıyor, sellektör yapıyor. Dedim ne oluyo, suç mu işledim. Sağa çektim tabi bizim milletimiz meraklıya gören durdu bakıyor. Polis arabası motosikletin önüne 45 derece pakt etti. Ön sağ kapı motora sıfır olduğundan, sağda oturan polis kapıyı açamayınca, biraz geri gidip kapının önünü açtım. Polis hemen yüksek bi ses tonuyla 'ehliyetin varmı', var dedim. Evraklar tam, kask var, neyse evrakları merkezden sorgulatırken yanımızdan 100 cc bi apaçi geçti, egzoz açık. Dayanamayıp 'Memur bey bunları neden denetlemiyorsunuzda benim gibi bütün kurallara uyan, yolunda da efendi efendi giden birini durduruyorsunuz'. Cevap ilginç 'Aynı anda hepinizi nasıl denetliyelim'. Polisin görevi haklıdan yana olup, çürükleri seçmek değil mi! Emniyetin içinde de çürükleri seçemeyecek çürükler var. Bi arkadaşımın motoru polis almış,Ne ehliyet, ne plaka, ne de kask ... var! daha çekici gelmeden arkadaşın babası birilerini aramış. Sonra arkadaş gitti motoru aldı. Peki bu işler nasıl oldu. Neyse konu dışına çıkmayayım, biz tam teşkilatlı olalım kurallara da uymaya riayet gösterelim, diğerlerine örnek olalım, onlarda iyi olur inşaallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)