Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik Kontrol - Özelliklede ANKARA -

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Arkadaşlar merhaba .

Dün Ankara / Mamak ilçesinde bulunan Nata vega avm 'den çıkıp 300/500 metre ilerdeki ( fatih sultan polis karakolu önünde ) evime giderken trafik polisleri çevirme yapıyorlardı. Ben ve artçımın kafasında kask mevcuttu. Zaten trafik poliside tanıdık çıktı. ehliyet ve ruhsatı verdik kontrol etti sorun yokdu. biraz muhabbet ettik bu aralar hırsızlıkların çoğaldığını ve ehliyetsiz sürücülerin çoğaldığını belirtti. Ankara ve diğer illerde sürekli olarak çevirme yapılacağını sakın ama sakın kasksız çıkmamamı belirtti. 2 gündür aynı noktada sürekli çevirme yapıyorlar . Dün megelli marka bir motosiklet ( beyaz renk ) ve birde sccoter almışlardı ve çekiciye yüklüyorlardı. Aman arkadaşlar dikkat edelim kasksız asla çıkmayalım. İnşşallah bu çevirmelerin sonucunda motosikleti çalınan arkadaşlarımızın motosikletleri bulunur.
    fabrisio bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Hocam ankara çok kalabalık birşehir belli noktalar da belli saatler dışında çevirme yapmak gerçekten çok zor ama her zaman dikkatli olmak lazım tabiki

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ankara çok kalabalık birşehir belli noktalar da belli saatler dışında çevirme yapmak gerçekten çok zor ama her zaman dikkatli olmak lazım tabiki
    ben zaten hıc bır zaman kasksız cıkmıyorum motosıkletım tse ' ye uygun ve ruhsat sıgortamda tam. cevırmelerın yapılması benım hosuma gıdıyor. zaten eksık evragım yok . ınsallah su ybr ye bınıp cakallık yapanlar motosıkletı calıp utanmadan bınıp gezenler yakalanırlarda ceza alırlar.

mk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bende bugün konya yolundan giderken aşti taraflarında çevirme ekipleri gördüm. Arkadaşıma yeni motor almıştık plaka işlemlerini bugün halledemedik yarın gelin alın dediler bizde motoru alalım madem bu kadar geldik diye aldık, plakasız getirdik. Çevirme ekipleri de sanıyorum gördüler ama hem artık önlerinden geçmiştik hemde trafiğin sıkışık olması dolayısıyla hiç bir şey yapmadılar.

Bu trafikte özellikle eshişehir ve konya yollarında çevirmelerin fazla olacağını sanmıyorum fakat çevirme ekibi sayısında cidden bir artış var.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    arkadaşlar hazır konusu açılmışken sorayım,benim bi arkadaşım yeni motor almıştı daha plaka taktırmamıştı ve çevirmeden kaçmış ehliyet yok , motor babasının üstüne ve kaçtıktan sonra yakalayıp motoru bağlamışlar,aşağı yukarı nekadar bi ceza ödemek lazım motoru geri alabilmek için?

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Evet tekirdağ da özellikle yaz aylarında trafik polisleri çok fazla uygulama yapıyolar. Kışın da bu durum yaz kadar olmasada az sayılmaz. Herkes bundan şikayetçi olurken ben tam aksine seviniyorum çünkü yaz aylarında bisisklet parasını bırıktıren motor alıyo ve haydi caddeye sidik yarıştırmaya, bunların önune geçilemesede bi nebze engellenmiş oluyo. sonra kaza haberini duyup üzülmektense motorlarının bağlanması daha iyi bence. zaten motorlu polisler göz actırmıyor bu gibi uygulamaların çoğalmasıyla eminimki motor sürücüleride eksik evrakla gezemeyecek ve zorlada olsa ekıpman bılıncı kazandırılıcaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)