Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni motorsikletim kanuni leopard

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar ns200
    215 km deyim iyi yönleri titreşim hissedilmiyor oturuş pozisyonu dolayısıyla yormuyor far aydınlatması güzel zenona gerek yok vites geçişlerinde sorun yok fırenler güzel gösterge paneli saat dahil hersey var gelelim eksi lerine rodajda ama çalışma özürlü 5dk da ısınıyor yoksa stop ediyor 2007 model cbf gibi arkadaşta vardı onunla kıyasladım rodajdan sonra nasıl olur bakıcaz atik bir motor değil rodajda olduğu için sıkıştırmıyorum ama 200mt için performansı iç açıcı değil 150cc değilde 125cc kadar gücü var yakıtı az nasılmı kontırol ediyorum depo kapağını açıp bakıyorum eksiltmiyor .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuni hiç iyi bir marka değil. çinden ucuzunda ucuzu motosikletleri getiriyor, burda rakiplerinden daha pahalıya satıyor. yedek parça kısmı daha berbat. 4000tl'lik motosikleti, yedek parçadan 10000tl'ye topluyorsun. ben motosikletimi 3300tl'ye almıştım. tamam tl değer kaybetti ama, şu an motosikletin "sadece motoru" yani silindir ve vites kutusu kısmı 3700 civarı satılıyor. karbüratör 180tl. daha kaliteli yan sanayisi 90tl. yapmışsınız bir hata size tavsiyem, kesinlikle orijinal parça diye tutturmayın, yan sanayi parçaları daha kaliteli. 7 yıllık kanuni tecrübesi.

Dedeloy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 250
    Kanuni Leopardı bir arkadaşım aldı ve benimde test etme imkanım oldu. Son derece atak, sessiz ve konforlu bir motor. Bence cbf biraz hantal kalıyor. Üstelik o da artık Çin'de üretiliyor. Bu sebeple 2000 TL. fazla vermek yerine denemenizde fayda var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    güle güle kullan,Allah kaza bela vermesin.

bu arada"çinliye verilen paraya acıyorum" deyip de yeni alınan mal kötülenmez,bazı konulardaki fikirlerimizi kendimize saklamak zorundayız.

Dedeloy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 250
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan,Allah kaza bela vermesin.

bu arada"çinliye verilen paraya acıyorum" deyip de yeni alınan mal kötülenmez,bazı konulardaki fikirlerimizi kendimize saklamak zorundayız.
    Tamamen katılıyorum. Unutulmasın ki bir çok ünlü marka da artık Çin'de üretiliyor. Buna cbf 150 de dahil oldu. Denemeden, kullanmadan ezbere yorumlar yapılması büyük haksızlık.

Alan arkadaşım yerinde bir seçim yapmış. güle güle kullansın.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Hayaırlı Olsun Allah Kaza Bela Vermesin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)