Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Çekiliş ile Chooper motosiklet deri çantası

Motovento
    REKLAM ALANI
    altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chooper motoru olmayan herkes talip olmuş, ilginç...

Konuya gelicek olursak, güzel düşünce.. Tebrik ederim.
    Vurun daha ölmedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı altınkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekiliş konularının demirbaşı ben olacağım heralde Mert CANBAKAL/Trabzon çekilişte olurda ben çıkarsam size zahmet çantaların fotosunu atarsınız kötü gözüceğini düşünürsem başka bir arkadaş seçeriz ona gönderirsiniz.
    resımdekı cantanın aynısı sadece ortadakı kucuk deseneı farklı resım cekmeye gerek yok gıbı ? hanı eskımı yenımı eskıyse bosa ograsmayım dıyorsanız eskı degıl .
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel iş ama adı üstünde chopper motosiklet çantası commuter tarzı olanların katılması ayıp
    dedıgınızde cok haklısınız ama yapacak bırsey yok =) hayırlısı ne dıyeyım.

STEWARD26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Eh bizim tigera olursa takariz
    Yinede sagolun
    Serkan Durmuş
    Ankara

primavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder VS 600
    Bende yazayim bari belki sirt cantasindan kurtulurum

Bahar / Istanbul

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Arkadalar Aranızda 2007 veya 2009 YZF R1 çekiliş ile vermeyi düşünen varsa
    KARGO VE YEMEK benden
    muhahha306 bunu beğendi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Tebrikler güzel bir düşünce.....belescilere dikkat....

Motosikleti
    Honda CBR 650f 2016
    Göktürk Ünsal
    İzmir
    Tebrikler örnek davranışınız için bol şanslar

Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resımdekı cantanın aynısı sadece ortadakı kucuk deseneı farklı resım cekmeye gerek yok gıbı ? hanı eskımı yenımı eskıyse bosa uğraşmıyim diyorsanız eski değil.

Yok eski mi anlamında yazmadım. Benim motora uyarmı diye düşündüğümden yazdım. Birçok üyenin tepkisinide anlayamadım zaten, o çantalar comutter'a uygun hale ufak rütuşlarla getirilebilir diye düşündüm. Çünkü comutterlerde semer tarzı çantalar kullanıyor ki chopper çantasındaki kendine has kısımlar kapatıldığında gayet kullanışlı olur aşırı tepk gösterdiniz açıkcası. Zaten çanta aynısıysa şindi baktım hafif yüksek hızda bile çok rüzgar alır o çanta yani. Topcase hoşuma gitmiyor komik duruyor diye takmadım yandan çantalarda pahalı sizde çekiliş deyince katıliyim dedim, ayrıca uygun bir chopper çantasının biraz oynandığı takdirde comutter'da kötü durmayacağına eminim hala. Adımız beleşçi oldu hemen neyse çantalar düşündüğüm gibi değilmiş beni listeye eklemezsiniz. Yaptığınız işde çok güzel birşey tebrk ederim. Ayrıca tekrar belirtiyim ihtiyacım olmayan malı ben beleşde olsa almam zaten biraz düşünüp yazın yazdıklarınızı.

Motosikleti
    Yok eski mi anlamında yazmadım. Benim motora uyarmı diye düşündüğümden yazdım. Birçok üyenin tepkisinide anlayamadım zaten, o çantalar comutter'a uygun hale ufak rütuşlarla getirilebilir diye düşündüm. Çünkü comutterlerde semer tarzı çantalar kullanıyor ki chopper çantasındaki kendine has kısımlar kapatıldığında gayet kullanışlı olur aşırı tepk gösterdiniz açıkcası. Zaten çanta aynısıysa şindi baktım hafif yüksek hızda bile çok rüzgar alır o çanta yani. Topcase hoşuma gitmiyor komik duruyor diye takmadım yandan çantalarda pahalı sizde çekiliş deyince katıliyim dedim, ayrıca uygun bir chopper çantasının biraz oynandığı takdirde comutter'da kötü durmayacağına eminim hala. Adımız beleşçi oldu hemen neyse çantalar düşündüğüm gibi değilmiş beni listeye eklemezsiniz. Yaptığınız işde çok güzel birşey tebrk ederim. Ayrıca tekrar belirtiyim ihtiyacım olmayan malı ben beleşde olsa almam zaten biraz düşünüp yazın yazdıklarınızı.
    yazdıklarımda ne varkı ? ben kotu bır sey dusunerek yazmadım zaten ben o cantayı gozumden cıkardım ıstersenız alın R1'e takın. nıhayetınde benım ısıme yaramıyor yarayan bırısıne gıtsın hayırlı ugurlu olsun. sızınde bu sekılde dusunmenız benı uzdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadalar Aranızda 2007 veya 2009 YZF R1 çekiliş ile vermeyi düşünen varsa
    KARGO VE YEMEK benden
    serkan abi racer 200u sattın 600f i vermeyı dusunursen ankaradan gelır teslım alır yemegınıde ben ısmarlarım :D

yazdıklarımda ne varkı ? ben kotu bır sey dusunerek yazmadım zaten ben o cantayı gozumden cıkardım ıstersenız alın R1'e takın. nıhayetınde benım ısıme yaramıyor yarayan bırısıne gıtsın hayırlı ugurlu olsun. sızınde bu sekılde dusunmenız benı uzdu.
    Sadece sizin mesajınızı alıntıladım , yukarıdaki mesajım kullandığım motosikletin türünün comutter olmasından dolayı bu çekilişe katılmamın dolaylı yoldan görmemişlik olduğunu dile getirmeye çalışanlara binayen yazılmıştır. Kesinlikle bu tarz bir düşünce içerisinde değilseniz yukarıdaki mesaj sizi kapsamaz. Şurad lanet olası iki tane çanta yüzünden düştüğüm hale bak ya. Hayırlı geceler hepinize...

Motosikleti
    Sadece sizin mesajınızı alıntıladım , yukarıdaki mesajım kullandığım motosikletin türünün comutter olmasından dolayı bu çekilişe katılmamın dolaylı yoldan görmemişlik olduğunu dile getirmeye çalışanlara binayen yazılmıştır. Kesinlikle bu tarz bir düşünce içerisinde değilseniz yukarıdaki mesaj sizi kapsamaz. Şurad lanet olası iki tane çanta yüzünden düştüğüm hale bak ya. Hayırlı geceler hepinize...
    kardesım ben dedıgım gıbı o cantayı gozden cıkardım kıme cıkarsa hayırlı ugurlu olsun derım sadece. ınsallah ıhtıyacı olan bırısıne gıder

kardesım ben dedıgım gıbı o cantayı gozden cıkardım kıme cıkarsa hayırlı ugurlu olsun derım sadece. ınsallah ıhtıyacı olan bırısıne gıder
    İnşAllah öyle olur. Yazdıklarımda bir kırıcılık söz konusuysada özür dilerim. Ayrı olarakta yaptığınız olaydan dolayı kendi adıma teşekkür ederim çok güzel birşey. Ancak birçok üyeninde, başka kişilerin içini bilip bilmeden yorum yapmasıda beni üzüyor.

Motosikleti
    neyse ben buraya konuyu tartısma amaclı degılde ıyılık amaclı acdım yapacagım bır ıyılık ıcın kımsenın kalbını kırmayı ıstemem. benımde hatam olduysa affola.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Berkay Yıldız / Eskişehir

Şener Turgut / Bandırma

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS

Avatarımdaki scooterda bu resimdeki çantadan var . Çokta yakışıyor chopper çantası nedir abi tamamen zevk ve ihtiyaç meselesi , adamın ihtiyacı vardır cup motora takıcaktır bunu olamazmı ? gayet te güzel olur. Benim düşüncem bu yönde. Umarım ihtiyacı olana çıkar. İhtiyacım olsaydı katılırdım bende. Çok güzel düşünce tebrik ederim

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    bol sans herkese

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    henüz motorumu alamadığım için çantaya talip değilim sadece arkadaşı bu güzel davranışından dolayı tebrik etmek istiyorum..
    _pLay_06 bunu beğendi.

Motosikleti
    konu gunceldir

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Keşke herkes motorla ilgili kullanmadığı ürünleri çekiliş usulü ihtiyaç sahiplerine verse. Çok güzel hareketler bunlar dostum.
    _pLay_06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)