Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu motor alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Selam motor sevdalısı dostlarım (afilli bi giriş oldu farkındayım )

Elim iyi derecede alet tutmakta. Çok güzel otomobil tamir ederim. Hem elektrik hem mekanik hem de elektronik olarak. Aşağıdaki ilandaki motoru beğendim. Elimden geldiğince eksiklerini tamamlar, güzelleştiririm diye düşünüyorum ama ilerde satarken beni üzer mi? Ya da bu motorda kronik problemler var mı bilemiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-dayun-2006-model-15000-masrafsiz-ilk-sahibinden-vitesli-152482060/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Merhaba,
    Şimdi kardeş neden alınmasın. Tahminim tecrübenin olmadığı yönde, farketmez...
    Elin alet edavatta tutuyor. Çindir, bozulur... Sökersin, toplarsın, dağıtırsın, takla attırır tekrar toplarsın
    Parçası ucuzdur. 100 liraya motoru sıfırlarsın. Koltuğun sıfırı 40-50 lira. Gidon desen 30 lira. Grenaj zaten 2-3 parça var yok....

Yakıt desen 2.5 bilemedin 3 litre... Vergi desen 49 lira yanılmıyorsam. Neyse sonuç olarak alınır. Güzelde lastik takarsın, miss...
    He bu arada unutmadan. Tek kötü yanı sanki vibratöre oturuyormuş gibi oluyorsun. Hele hele üst devirlerde tar tar tar dişlerin bile oynar
    Bunu minimuma indirmek için ise motorun bütün vidalarını iyice sıkman gerekli. 100km altı hızda sorun yok. Ama ben deli gibi gazlarım, apaçi cupların eline veririm dersen o zaman hem titrer hem sorun çıkartır.

Hayırlı olsun şimdiden dostum.
    cenkito ve crxforever bunu beğendiler.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pek bilindik bir model değil. Yedek parçası da kolay bulunur olduğunu hiç sanmıyorum. 7 yaşında çin menşeili bir motosiklet. Ne kadar eliniz iyi anahtar tutsa da yedek parça zorunluluğu olan bir durumda sizi üzebilir. Bence biraz daha bilindik modellere yönelin.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    1250 + uste 250 /500 daha koyun salcano wolf 125 alın bence daha ıyı olur yamaha ybr ' ye es deger bır motor
    dockerengin bunu beğendi.

S.a arkadaşlar k.bakmayın konu açamadığım için burdan yazmak zorunda kaldım arkadaşlar 2 gün önce cbr 125 aldım bugün koltuğun altında ceza buldum 166 tl egzozdan yemiş arkadaşlar diyorki bu borç olsaydı noter devretmezdi doğrumudur
    ilkerabi ve dockerengin bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    500 verenın elınde kalır alınır ama 500 e 500 de sen harcarsın lastık dı yagıdır zıncırı vs vs 100 de ruhasata ahada 1000 tl sonrada 500 e sen satarsın
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    @tr_select hocam cevap için teşekkür ederim. Yaşım 28. Abim yıllarca motosiklet kullandı aldı sattı, tamir etti bende hep heves ettim. Ailem hiç istemedi. Evlendikten sonra A2 aldım. Motosiklet konusunda tecrübem yok. Ben doğma büyüme Karşıyaka'lıyım. Karşıyaka çocuğu apaçilerden hoşlanmaz, zibidilik peşinde koşmaz. Sonra mahallede adımız çıkar Ben şimdi bu motoru bi ustaya göstereyim. Kabaca baksın. Ciddi bir mekanik sorunu yoksa alayım diyorum. Bi de lastik yaparım binderim.

@Blackeagletr hocam, yedek parça olayını araştırdım. Mekanik aksamlar zaten Mondial KN imiş. Özel parçaları ise Rialli'de bol miktarda var. Fiyatda uygun alayım dedim hocam.

@ERROR88 hocam gerçekten bu kadar ölü mü bunun piyasası?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    hocam olu deıl de ıllakı satacaksın bu motoru ogrenınce ne kadar ucuza alırsan kardır sonucta cın malı masrafı bol olacak emın ol
    www.erkakurye.com

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    sene 2006 2007 de bu motor şuanki apache motor kullanıcıları gibi fanatikleri vardı.en hızlı güçlü diye övünüyorlardı.onların yalancısıyım birde çift karburatörlü olanı varmış neyse size şunu soyliyim fiyatına göre işinizi görücek ise alın satarkende 1200 alıcağınız bir motordan ne kadar zarar edebilirsiniz ki olsa olsa tamir parasına verirsiniz

Motosikleti
    tvs apache
    bu motoru alıyorsan satmayı unut kardesim
    parçalamaya odaklan öğrenmeye odaklan düşmeye odaklan ki bir daha o şekilde düşme :D
    parçalamalık motor bunlar canını çıkarıcağın türden motorlar
    he dersinki ben hem öğrenicem hemde kaliteli uzun süre kullanıcam ardıdan satıcam dediğin anda başka markalara bakman gerekir
    ve şunuda söylemek isterim
    bu markayı alma mondial al asya al onların parça bulunabilitesi daha çok

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı sefa0741 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar k.bakmayın konu açamadığım için burdan yazmak zorunda kaldım arkadaşlar 2 gün önce cbr 125 aldım bugün koltuğun altında ceza buldum 166 tl egzozdan yemiş arkadaşlar diyorki bu borç olsaydı noter devretmezdi doğrumudur
    Aleyküm Selam , ceza yediği tarihte ruhsat kime aitse ceza ona aittir... Ödeme yapılmazsa , maliye veri tabanında faiz her gün usul usul işliyor

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Satmasına satarsın onu dert etme. Her malın bir alıcısı vardır sonuçta...
    Fiyatı, o fiyata o motor alınmaz. Pazarlık yapacağını düşünerekten ilk mesajımı attım. 1000tl civarlarına düşürmeye bak bu motoru.
    Yedek parça dersen, şu mondialler vardı zn mi neydi hatırlamıyorum. 2007 ybr çakması gibi yapmışlardı motoru... Yani piyasada her türlü parçasını bulursun. İnternet siteleri zilyon tane parçayla dolu.

Al diyorum çünkü parçası ucuz aga. Parçalandığında üzülmezsin. Verirsin 100 lira sıfırlarsın motoru... Anlıyormuşsunda sökme takmadan. Her türlü öğrenir, yolunu bulursun ama dediğim gibi daha uygun fiyata al bu motoru.
    cenkito bunu beğendi.

SUKRU-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125E
    Hocam bu motoru alırsan lastiği sana ucuzdan veririm

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7572275/detay/
    Bɑzı insɑnlɑr yɑğmuru hisseder, bɑzılɑrı ise sɑdece ıslɑnır.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Dayun çinliler içinde en kalitelilerindendir... 2 gömlek daha üstündür...
    Arkadaşım 80 bin km kullandı...
    motoru yaptırdı bir o kadar daha kullandı....
    Çok sağlam ve yolda bırakmayan bir makinası var...
    Yakıtı da oldukça az... Hızı da gayet iyi...

Parasına göre alınabilecek motor....
    Biraz daha pazarlıkla alabilirsin....

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Aynalarını sökmeyi unutma ;-)

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    küçük nacizane bir fikir kabul edersen tabi, şasiyi kontrol et, sürücü ayaklıklıklarının motorun alt bloguna baglantı yerlerine bak mototr bloğu oradan çatlayabiliyor düştüyse ve motor bloğunun şasiye bağlantı noktalarınıda kontrol etmende fayda vardır

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    @SUKRU-35 hocam bu lastikler iyi mi? IRC mi alsak bunları mı alsak?
    SUKRU-35 bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    gayet diri gözüküyor çürüğü çarığı yoksa alınır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    alınmaz....

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    sahibinden . com da zaten hepi topu 9 tane var...
    türkiye de kaç tane desen tartışılır...

bana sorarsan alma derim..unutmaki üstüne yapacağın masraflar her zaman daha iyisini daha kalitelisini daha markalısını almaya eşdeğer olur...

ve yaptığın masraflar la da istediğini elde edemezsin...o motora 5000 tl de harcasan satacağın zaman en fazla 1500 e satarsın..oda alıcı bulursan tabi...

şimdi edebileceğin masrafları yaklaşık olarak çıkar ve piyasada daha çok olan motorlara bak..illahki yamaha honda demiyorum ama ne bileyim mondial bak,salcano bak TVS bak..v.s v.s...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)