Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acemiye fikir

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Ihtarkadaslar ben pazarlama isi ile ilgilenen 40 yasina basmis ticari darbeler yemis ve teselliyi motor surmekte bulmus 1,85 boyunda 115 kilo agirliginda olmama ragmen 1 sene 125 lik kucuk bir scooter kullandiktan sonra suan ybr surmekteyim. Sizlerden ricsm biraz ehli keyf olan zatima endro motor mu alsam chopet tarzina mi yonelsem fikir vermenizdir. Saygilarimla iyi aksamlar dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ihtarkadaslar ben pazarlama isi ile ilgilenen 40 yasina basmis ticari darbeler yemis ve teselliyi motor surmekte bulmus 1,85 boyunda 115 kilo agirliginda olmama ragmen 1 sene 125 lik kucuk bir scooter kullandiktan sonra suan ybr surmekteyim. Sizlerden ricsm biraz ehli keyf olan zatima endro motor mu alsam chopet tarzina mi yonelsem fikir vermenizdir. Saygilarimla iyi aksamlar dilerim
    Sorunuzun cevabı, sorunuzda saklı.

Ve motor türlerinin doğru yazılışları; "TOURING-ENDURO-SCOOTER-RACING-CHOPPER/CRUISER-CROSS" Şeklindedir. Hayırlı olsun şimdiden.

1 yıldır mı motor kullanıyorsunuz hocam ?

zakirhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 2013 , Honda Fizy 125 2012
    Hocam iyi akşamlar öncelikle. Yaşınızla orantılı olarak düşünülünce siz artık tehlike oluşturacak hareketler yapmayacak olgunluğa gelmiş birisinizdir ki bi lakis konuşma tarzınıza bakıldığında da bu gayet ortada Enduro motorlar için biraz erken gibi duruyor olsa da kullanıcıdan kullanıcıya göre değişir fakat YBR 125'ten sonra birden o serilikte bir motora bindiğiniz zaman baya bir ürkütebilir sizi alışmanız zaman alabilir ve bu serilik de sizi biraz yorabilir hele ki şehir içinde daha bir sıkıntı olabilir çünkü geniş bir motosiklet olduğu için aralara girmek sıkıntı olabilir. Fakat bir chopper ile çok daha rahat sürüşler yapabilir istediğiniz yere çok rahat ve ekonomik şekilde gidebilirsiniz. Hyosung GV-250 araştırmanızı tavsiye ederim. Tarzınıza biraz hitap ediyorsa eğer çok keyifli yolculuklar yapmanızı sağlayabilir Tekeriniz düz bassın...
    4 teker Bedeninizi, 2 teker ruhunuzu taşır...

Motosikleti
    dealim daystar 250
    2 yildir kullaniyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Cevabiniz icin tesekkurler dokunmatik ekrandan yazarken kocaman parmaklarimla anca bukadar basarabiliyorum sikinti yssatti isem kusuruma bakmayiniz lutfen

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Cok tesekkurler yazdiklarinizi ehemmiyet ile dikate alacagim herdaim zevk ile yolda surmenizi dilerim kazasiz belasiz ins.
    zakirhasan bunu beğendi.

Meraba abilerim , 18 yaşındayım 1.72 boyunda 55 kiloyum 125 lik motorları rahatça sürebiliyorum şimdi 250 lik motor almak istiyorum güzel görünümlü çok kararsızım yamaha yzf125 de düşünüyorum , kawasaki ninjada , sizce napmalıyım bilmiyorum ?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    cruiser-chopper yakışır size önerim gv 250
    memer bunu beğendi.

zakirhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 2013 , Honda Fizy 125 2012
    Alıntı km5151 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraba abilerim , 18 yaşındayım 1.72 boyunda 55 kiloyum 125 lik motorları rahatça sürebiliyorum şimdi 250 lik motor almak istiyorum güzel görünümlü çok kararsızım yamaha yzf125 de düşünüyorum , kawasaki ninjada , sizce napmalıyım bilmiyorum ?
    YZF R-125'i kafanızdan atmanızı öneririm sizin boyunuzda biri için pek rahat olmayacağını garanti edebilirim zira ben 1.75 boyundayım biraz da kalıplı sayılabilecek biriyim ben bile bindiğim zaman oldukça rahatsızlık çekmiştim. Kawasaki ninjaya gelince ; ninja çok güzel bir motor fakat 250cc için kendinizi hazır hissediyor musunuz ? Daha önce en azından scooter ile trafik tecrübeniz var mı ? Bu trafik tecrübesi en az 2.000 km ise sıkıntı yok 250 cc'ye zamanla alışırsınız. Fakat hiç tecrübeniz yoksa gidip bir CBR 125R alıp koruma takozları taktırıp kullanmanızı tavsiye ederim. Ben de CBR 125R kullanıcısıyım ve motordan gayet memnunum. Gayet doyurucu bir motosiklet her anlamda. Tekeriniz düz bassın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yildir kullaniyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Cevabiniz icin tesekkurler dokunmatik ekrandan yazarken kocaman parmaklarimla anca bukadar basarabiliyorum sikinti yssatti isem kusuruma bakmayiniz lutfen

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Cok tesekkurler yazdiklarinizi ehemmiyet ile dikate alacagim herdaim zevk ile yolda surmenizi dilerim kazasiz belasiz ins.
    Estağfurullah burası bir forum ve burada herkes deneyimlerini en doğru biçimde başkalarına aktarabilmek için burada
    memer bunu beğendi.
    4 teker Bedeninizi, 2 teker ruhunuzu taşır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)