Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Bu Akşam Haberlerdeydi

Motovento
    REKLAM ALANI
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Merhaba arkadaşlar, işyerinde TV devamlı açık ancak ses hep kısık olduğundan sadece görüntüleri izledim.
    Bir muhabir elinde mikrofon bir motosiklet fabrikasını geziyordu. Alttaki yazıda da Hindistan'ı görünce koşup sesini açtım ama haberin sonuna yetiştim.
    Ben sesi açtığım sırada Saffet (Saffetin Garajı programını yapan motorlu taşıt uzmanı) bir şeyler söylüyordu. Sonra bir de ne göreyim, pulsar modelini test ettiler, muhabir nasıl diye sordu, yanlış anlamadıysam o da ''çok güzel'' gibisinden bir yanıt verdi. 130-140km/h hızlara çıktığını da ekledi muhabirin sorusu üzerine.

Haberi izleyen ve detayları hakkında bilgiye sahip olanlar var mı?
    Acaba Saffet, motorun detaylı bir incelemesini yaptı mı ya da yapacak mı?
    Haberin linki varsa tekrar izlemek de hoş olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    o adamın bir araç hakkında yorum yaparken ben daha hiç olumsuz yorumunu duymadım hep iyi hep güzel ....
    esc, Aykut009, Uway ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o adamın bir araç hakkında yorum yaparken ben daha hiç olumsuz yorumunu duymadım hep iyi hep güzel ....
    kesinlikle katılıyorum dostum daha bişeyede kötü dediğini duymadım
    kemboo ve gursus bunu beğendiler.

Show Tv'de İzledim.Trafiğe Çözüm Başlığı Altında Sunuluyordu.Bajaj Genel Müdürü Motosiklet Sayısının Artması İle Trafik Rahatlıyacaktır,Gibsinden Birşeyler Söylüyordu.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj Türkiyeden gazetecileri götürdü.
    PR için çalışmalara başladı..

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    valla bana bu motor mondialden farklı gibi gelmiyor ama insallah yanıltır.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Muhtemelen saffetin garajında da çıkacak.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ucuz yapsınlarda çözüm olsun
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    http://www.youtube.com/watch?v=aAeE2XBfLh4&feature=youtu.be

NTV

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Bajaj pazarı iyi araştırmış.. motosiklet işine mi girsek nedir... baksanıza öve öve bitiremedi Türkiye pazarındaki avantajları

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Şurada konuşulan tartışılan ümit ile beklenen tek şey motosikletin fiyatı.Kaldıki onunda satış fiyatı 7000 lira olacak yani bazılarımız umut ediyor daha ucuz olurmu diye olmayacak. motosikleti merak eden belki 100 kişi var ,10000 kişide fiyatı hala muallakda kalırmı ucuza verirlermi diye umut eden kitleden oluşmakda.Türkiyede 200 cc klasmanında zaten az motosiklet var ve hepside 7000 üzerinde,Kuralkan, bajaj bizden dahamı salak affedersiniz .O motosikletin zaten edeceği 7000 civarıydı.Hindistanda ucuz diye 3000 3 vereceklerini felanmı sandınız.Buna örnekleme yapalım ,üretildiği yere rağmen iphone en pahalı alan ülkeler arasındayız mesela.Yada benzini en pahalı kullanan yine en pahalı ülkelerden biriyiz.Bunun bajaj la yada kuralkanla ilgisi olduğunumu sanıyorsunuz.Böyle garip garip yorumlar atıyoruz bazen ,bajaj hindistanda 3000e üretiyor ama kuralkan bize ittirip 7000 veriyor.Hayır kuralkanda abartı koymuyor abartıyı koyan hükümet .Devlet meselesi gibi oldu artık.200 ns gelecekmi geldide, gidecekmi ,iyimidir, kötümüdür fiyatı ne olacak.

Fiyatı 7000 tl ve motosiklet o fiyata alınabilecek bir motosiklet .Bajajda köklü firma senede milyon tane üretiyor.Daha gelmeden oldumu bittimi ekşidimi muhabbetinden şahsım adına cidden tiksindim .

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Saffet'in patronlardan birisi Bajaj alacaksa veya aldıysa test etmiştir.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saffet'in patronlardan birisi Bajaj alacaksa veya aldıysa test etmiştir.
    Barço'nun yurtdışı seyahatlerinin parasını ödeyen firmalar hakkında hiç kötü söz söylediği görüldü mü ?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hyosung dan iyiyse saygı duyarım.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende sponsorlarından tomar tomar yeşil alırsan asla kötüleme yapamazdın.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Saffet'in tüm programları yıkama yağlama üzerine kurulu. Motorun gereksiz teknik özellikleri dışında birşey bulamazsınız. Ne gidişinden bahseder, ne yol tutuşundan, ne titreşiminden... Yalnız bir olumlu tarafı vardır bu şahsın, o da teknik olarak verdiği bilgilerde hemen hiç saçmalamamasıdır. Dersine iyi çalışıp gelir ve ne konuştuğunu da bilir. Yani TRT'de F1 yarışları öncesi konuşan ve neden bahsettiğini kendi bile bilmeyen yorumcular gibi saçma sapan teknik yorumlar yapmaz.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bajaj Saffetin garajından girmiş memlekete ee bizede b...kk yemek düşer afedersin. O değilde bu adam neye binse övüyor belliki ekmeğine bakıyor o.. Ah ah

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şurada konuşulan tartışılan ümit ile beklenen tek şey motosikletin fiyatı.Kaldıki onunda satış fiyatı 7000 lira olacak yani bazılarımız umut ediyor daha ucuz olurmu diye olmayacak. motosikleti merak eden belki 100 kişi var ,10000 kişide fiyatı hala muallakda kalırmı ucuza verirlermi diye umut eden kitleden oluşmakda.Türkiyede 200 cc klasmanında zaten az motosiklet var ve hepside 7000 üzerinde,Kuralkan, bajaj bizden dahamı salak affedersiniz .O motosikletin zaten edeceği 7000 civarıydı.Hindistanda ucuz diye 3000 3 vereceklerini felanmı sandınız.Buna örnekleme yapalım ,üretildiği yere rağmen iphone en pahalı alan ülkeler arasındayız mesela.Yada benzini en pahalı kullanan yine en pahalı ülkelerden biriyiz.Bunun bajaj la yada kuralkanla ilgisi olduğunumu sanıyorsunuz.Böyle garip garip yorumlar atıyoruz bazen ,bajaj hindistanda 3000e üretiyor ama kuralkan bize ittirip 7000 veriyor.Hayır kuralkanda abartı koymuyor abartıyı koyan hükümet .Devlet meselesi gibi oldu artık.200 ns gelecekmi geldide, gidecekmi ,iyimidir, kötümüdür fiyatı ne olacak.

Fiyatı 7000 tl ve motosiklet o fiyata alınabilecek bir motosiklet .Bajajda köklü firma senede milyon tane üretiyor.Daha gelmeden oldumu bittimi ekşidimi muhabbetinden şahsım adına cidden tiksindim .
    İyi de diğer gelecek olan iki modele neden abartı fiyat koymamış hükümet???Unutmuş mu?Burada 4bin lira fiyat farkından bahsediyoruz.Hiçbir vergi o fiyata ulaşmasını sağlayamaz.Sonuçta Yapılan şey muadili şu fiyat bizde ona göre fiyat koyduk muhabbeti.Ayrıca 3binlira hindistandaki vergi dahil fiyatı.Yapılan her zaman ve her şeyde olduğu gibi Türk açgözlülük politikası.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)