Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

kamp malzemeleri almak isteyenlere yardımcı olurmusunuz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Merhaba iki teker dostlarım. Ben burdur dan Mesut..
    250 cc gv 250 sahibi oldum yaklaşık 5 ay önce..
    artık biraz daha uzun soluklu gezilerin zamanı geldi..
    sırasıyla kamp malzemelerimi almaya başlıyorum artık..
    çadırdan tutun mangalına kadar..
    kamp konusunda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum..
    öncelikle çadırdan başlayıp sırayla diğer malzemeleri alacağım..
    bu arada katlanabilir mangalım hazır
    arada eşimle de kaçamaklar yapacağım içi 2 kişilik tercihim ama arabayla çocuğumla da gideceğim
    o yüzden 3 kişilik de olabilir kullanışlı çadır önerilerinizi bekliyorum..
    bütün malzemelere ayırdığım bütçe 1000 lira civarı..
    bunun 300-400 arası çadır olarak düşünüyorum..
    hertürlü önerinize ve olmazsa olmaz denilen malzemelerle beni ve diğer alacak arkadaşlar için de
    yardımlarınızı bekliyorum..
    yolunuz açık tekeriniz düz km niz çok olsun..
    saygılar
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    çadırı zaten 3 kişilik alın.. 2 kişilik çadır ancak 1 kişiye yeter

Alpay Demira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    http://www.hepsiburada.com/liste/squ...fview%3dlister

Çadır olarak önerebilirim .
    Rahatına düşkün biriysen
    Ayrıca içıne mat yerine şişme iç yatak lı bişeyler bak derim
    Daha uygun bişeyler bakıyorsan www.dechatlon.com adresinden bakabilirsin .

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çadırı zaten 3 kişilik alın.. 2 kişilik çadır ancak 1 kişiye yeter
    haklısın öyle yapalım..
    tavsiye 1- kabul edilmiştir. arkadaşlar 3 kişilik olması kesinleşti

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı Alpay Demira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hepsiburada.com/liste/squ...fview%3dlister

Çadır olarak önerebilirim .
    Rahatına düşkün biriysen
    Ayrıca içıne mat yerine şişme iç yatak lı bişeyler bak derim
    Daha uygun bişeyler bakıyorsan www.dechatlon.com adresinden bakabilirsin .
    şişme yatağı düşünmüyor değilim. olabilme ihtimali yüksek.. çadırı seçelim önce boyutlarına uygun bi yatak listemde..
    teşekkürler..

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Indirim falan yakalayıp girisinde veya arka kısmında bagajı olan bi çadır alman çok rahatlatır, eşyaların motosiklet çantaların falan dışarda kalmamış olur

Hem açar açmaz içerisiii görünmez, daha büyük gölge alanın olur, içeri toz toprak daha az taşınır... ...

Duraluminum strukten oluşursa daha uzun omurlu olur, daha esnek olur zırt pırt kırılmaaz...

Mesela Husky Felen 3+1 veya Baron gibi bişeyi kampanyadan denk getirirsen kaçırma derim, yaklaşık bahsettiğin fiyatları görebilir

burdurlu1985 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Indirim falan yakalayıp girisinde veya arka kısmında bagajı olan bi çadır alman çok rahatlatır, eşyaların motosiklet çantaların falan dışarda kalmamış olur

Hem açar açmaz içerisiii görünmez, daha büyük gölge alanın olur, içeri toz toprak daha az taşınır... ...

Duraluminum strukten oluşursa daha uzun omurlu olur, daha esnek olur zırt pırt kırılmaaz...

Mesela Husky Felen 3+1 veya Baron gibi bişeyi kampanyadan denk getirirsen kaçırma derim, yaklaşık bahsettiğin fiyatları görebilir

http://i.hizliresim.com/w1G5lG.jpg
    anladım araştırıyorum şu an dikkatimi çekmişti.. ekstra girişli olmasına dikkat edeceğim..
    teşekkürler.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Marka olarak çadırda husky nin en iyilerden olduğunu biliyorum ama fiyatları senin toplam bütçene eşit. Ben decathlon ürünlerini düzenli kullanan ve memnun olan birisi olarak decathlon mağazalarını öneririm. Oraya bir girişte bütün malzemelerinizi toplar çıkarsınız.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka olarak çadırda husky nin en iyilerden olduğunu biliyorum ama fiyatları senin toplam bütçene eşit. Ben decathlon ürünlerini düzenli kullanan ve memnun olan birisi olarak decathlon mağazalarını öneririm. Oraya bir girişte bütün malzemelerinizi toplar çıkarsınız.
    görüpte almak en iyisi aslında yakın çevremde decathlon mağazası warsa (antalyada) günü birlik gidip bakmak gerekebilir..
    tabi önce alacakların listesini tamamlamalıyım.
    tesekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

antalyaa da mağazası yokmuş malesef :(

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Çok ıssız yerlere gitmeyecekseniz ve diğer insanlarla yakın olacaksanız mümkün olduğunca yüksek çadır almaya çalışın.
    Sizin için belki çok sıkıntı değiş ama bayanların üzerlerini değişmeleri problem oluyor . Heleki çadır alçaksa sorun 2 katına çıkıyor . Aksi gibi süreklide birşeyler giyip çıkarıyorlar

Katlanır mangal pek gerekli değil. Ağırlık yapar. Neredeyse heryerde taş bulabilirsiniz ve sizi daha fazla kamp havasına sokar.

20 lt lik portatif kamp duşları çok işe yarıyor. Suya uzak olursanız doldurup biyere asarsınız ve el sebze vs yıkamak için sürekli biryerlere gitmek zorunda kalmadığınız gibi gündüz güneşte suyu ısıtırsanız gece 12 ye kadar sıcak kalıyor.

Şişme yatak size evdeki rahatlığı konforu ve sıcaklığı verir. Yalnız sağlam bir pompanız yoksa ciğerleriniz sağlam olmalı
    ayrıca da yatağı koyduğunuzda çadırın içine tam oturmasın . Yanlarda yer kalsın gece yatarken dışarıda bırakamayacağınız malzemeler için vs iyi oluyor. Araba ile gidince arabaya bırakabilirsiniz ama motorla gidince sıkıntı oluyor.

Çadırın içinde , çakmak parfüm vs bırakmayın. Ben biber gazını unutmuştum ve sıcaktan patlamıştı , tam bir facia olmuştu Akşam döndüğümüzde çadıra giremedik

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çift kişilik şişme yatak kullanıyorum ve 4 kişilik çadırım var. Anca yetiyor hatta yetmiyor bile.

Alacağın çadırda olmazsa olmazlardan biri, içeride hava akıntısının olabilmesi için büyük ve kullanışlı pencereler.

Onun dışında mangala falan gerek yok, kampçı adama ters işler bunlar.

Çadırın çantası ufak olsun, motorda taşırken seni etkilemesin ve çadırın kılıfı fermuarlı olursa rahat edersin.

Reşo yakıtı almanı tavsiye ederim. Migros gibi yerlerde 2 lira tanesi. En az iki kere makarna yapabilirsin, ama kullandıktan sonra ağzını güzelce kapamayı unutma.

Denize çok yakın bir yere kuracaksan çadırı, ayakların kumlu olacağı için çadırın önüne paspasımsı bir şeyler çok iyi olur.

Şişme yatak kullanacaksanız, elektirikli pompa sizi epey rahatlatır. Bir de motorda çakmaklık girişini unutmayın. Hem pompa için hem de telefon sarj etmek için.

Ledli aydınlatmalar, böcek sokmasına karşı ilaçlar, biber gazı, yara bandı, hem kibrit hem çakmak ve çakı makı mutlaka bulunsun.

Aklıma gelince yazarım yine.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Motora cakmaklik girisi takyiktan sonra kettle alin bi tanede kampta degilde yolda yolakta istediginde durup bi nescafe cay icip devam ediyorsun guzel oluyor

uyku tulumu cep sobasi bilimum caki seti benzin bidonu sisme yatak yada mat tuvalet kagidi yapmayi dusundugun kampa gore daha niceleri eklenebilir

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çift kişilik şişme yatak kullanıyorum ve 4 kişilik çadırım var. Anca yetiyor hatta yetmiyor bile.

Alacağın çadırda olmazsa olmazlardan biri, içeride hava akıntısının olabilmesi için büyük ve kullanışlı pencereler.

Onun dışında mangala falan gerek yok, kampçı adama ters işler bunlar.

Çadırın çantası ufak olsun, motorda taşırken seni etkilemesin ve çadırın kılıfı fermuarlı olursa rahat edersin.

Reşo yakıtı almanı tavsiye ederim. Migros gibi yerlerde 2 lira tanesi. En az iki kere makarna yapabilirsin, ama kullandıktan sonra ağzını güzelce kapamayı unutma.

Denize çok yakın bir yere kuracaksan çadırı, ayakların kumlu olacağı için çadırın önüne paspasımsı bir şeyler çok iyi olur.

Şişme yatak kullanacaksanız, elektirikli pompa sizi epey rahatlatır. Bir de motorda çakmaklık girişini unutmayın. Hem pompa için hem de telefon sarj etmek için.

Ledli aydınlatmalar, böcek sokmasına karşı ilaçlar, biber gazı, yara bandı, hem kibrit hem çakmak ve çakı makı mutlaka bulunsun.

Aklıma gelince yazarım yine.
    ben kampa gidersem eğer yanıma aldığım malzemeler
    tek kişilik 5 mevsim çadır (husky marka)
    trimm balance kaz tüyü uyku tulumu(-40 derece soğuğa dayanıklı)
    trimm balance poliüretan matt (-40 derece soğuğa dayanıklı)
    gideceğim yere bağlı olarak sırasıyla
    http://www.dogaspor.net/GERBER-BEAR-...,PR-13377.html
    http://www.ucuzluksepeti.com.tr/ruzgar-cakmagi
    http://www.osmanliocagi.net/yak-tlar-1.html
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisa...hazi-100524581

silah vs yazmıyorum

eğer uzun süre kalacaksam avlanabileceğim yerleri tercih ederim
    su konusunda sıkıntım yok memlekette en uzak mesafede 10 ar km lik aralıklarla dereler mevcut

ha bu arada kampa ne götürmezsin konusunda tek bir şey var asla bir bayanla gitmem
    gittiğine gideceğine pişman ediyorlar adamı o eşekliği bir kere yaptım bi daha hayatta yapmam

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kampa gidersem eğer yanıma aldığım malzemeler
    tek kişilik 5 mevsim çadır (husky marka)
    trimm balance kaz tüyü uyku tulumu(-40 derece soğuğa dayanıklı)
    trimm balance poliüretan matt (-40 derece soğuğa dayanıklı)
    gideceğim yere bağlı olarak sırasıyla
    http://www.dogaspor.net/GERBER-BEAR-...,PR-13377.html
    http://www.ucuzluksepeti.com.tr/ruzgar-cakmagi
    http://www.osmanliocagi.net/yak-tlar-1.html
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisa...hazi-100524581

silah vs yazmıyorum

eğer uzun süre kalacaksam avlanabileceğim yerleri tercih ederim
    su konusunda sıkıntım yok memlekette en uzak mesafede 10 ar km lik aralıklarla dereler mevcut

ha bu arada kampa ne götürmezsin konusunda tek bir şey var asla bir bayanla gitmem
    gittiğine gideceğine pişman ediyorlar adamı o eşekliği bir kere yaptım bi daha hayatta yapmam
    otopsici sen baya evereste tırmanıyormuşsun gibi kampa gidiyormuşsun ya ne gerek var bu kadar malzemeye :D

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    ben eşimle ve çocuğumda yılda bir ya da iki kez 4-5 günlük kamplar.
    kendim gittiğim zaman çok fazla teferruata gerek yok işten kendimizi fazla alamıyoruz.
    genel olarak da sıcak aylarda düşünüyorum gezileri. emeklilikten sonra çok vaktimiz olur o zamana kadar
    kışlıklara pek gerek yok aslında..
    tavsiyelerinizden listeme eklemeleri yaptım. teşekkürler..

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otopsici sen baya evereste tırmanıyormuşsun gibi kampa gidiyormuşsun ya ne gerek var bu kadar malzemeye :D
    Yaşadığı şehir Van ne farkı var everestten
    otopsici bunu beğendi.

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu sayfaya bir göz atmanızı öneririm: http://drummerlizard.com/

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    profesyonel dağ arama kurtarma ekibi elemanıyım
    halen aktif olarak yüksek irtifa dağcılığı yapmaktayım
    bu arada önümüzdeki 10 yıl içerisinde evereste de tırmanmayı planlıyorum
    memduhb ve burdurlu1985 bunu beğendiler.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabi motorla gideceksen, bunlarin kompakt olmasina ve kucuk hacimler kaplamasina dikkat et. Youtube da bir suru video var, motorla kamp yapacaklarin hazirliklari konusunda.
    Kamp yapan arkadaslara bir sorum var. Bu bazi alanlarda cadiri kiralayabiliyormussunuz diye duydum, adamlar elektrigine kadar cekip veriyormus. Kullanisli olur mu? Hijyen vb konularda sıkınti olur mu?

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi motorla gideceksen, bunlarin kompakt olmasina ve kucuk hacimler kaplamasina dikkat et. Youtube da bir suru video var, motorla kamp yapacaklarin hazirliklari konusunda.
    Kamp yapan arkadaslara bir sorum var. Bu bazi alanlarda cadiri kiralayabiliyormussunuz diye duydum, adamlar elektrigine kadar cekip veriyormus. Kullanisli olur mu? Hijyen vb konularda sıkınti olur mu?
    küçük hacimli olması asıl motorla taşıma açısından çok iyi ki zaten genel maksat motorla yapılacak kamplar.
    3 çadır var listemde decathlon, sport city de bulunan, bakalım eşimin gönlü hangisinde ona göre birini alacağım

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Motorla sık sık kamp yaparım ve hep son dakikada kafama eser. O yüzden cep telefonumun notlar bölümünde "Kamp Demirbaşları" adlı bir metin bulunur. Bu listeye göre hemen hazırlanır 1 saatte yola çıkarım. Listenin ekran görüntüsü ve tam metni şöyle

Kamp demirbaslari

Cadir ,sandalye, ocak, cakmak, sisme yatak, fener, bicak, cezve, catal, bardak, cay kasigi, off ( sivrisinek kovan sprey), kulaklik ,kitap, sahan ( mini tava) , seker, cay ,nescafe, bulasik sungeri, sabun, sampuan, gunes kremi, sapka, terlik, cep telefonu ,agri kesici, burun banti ( horlayip milleti uyandırmamak için), yara banti, cep tel yedek pilleri, gunes gozlugu, tuvalet kagidi, kolonya , sarj cihazi , savunma spreyi, deodorant, dis fircasi, diş macunu , dis ipi, debriyaj teli, kilot, t shirt , sort , plaj havlusu, sisme yastik, sugecirmez kilif, boş poset, uyku tulumu

Sent from Samsung Mobile

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)