Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

kamp malzemeleri almak isteyenlere yardımcı olurmusunuz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    neyi nasıl yapacağına karar wermek işte önemli nokta.
    3-4 günlük aileyle 2-3 kez de 1 ya da iki günlük yalnız yapacağım kamplara fazla masrafa gerek yok..
    merdiven altının bi üstü çadır, şişme yatak (AİLEYLE), mat (kendim için), yastık, aydınlatma,...
    bunları bu ay sonu alıyorum diğer malzemeler ihtiyaca göre planlanıp alınır sanırım...
    teşekkürrler hepinize..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    topuklu ayakkabım bile vardı aldığım, haklısın

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu husky nin olayı nedir ya baya pahalıymış,gerçekten bu kadar iyimi yoksa markamı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu husky nin olayı nedir ya baya pahalıymış,gerçekten bu kadar iyimi yoksa markamı?
    Husky harbi kalitelidir bende var 3 kisilik cadir, ama icinde tek kisi kaliyorum Yaninda ates yakiyorum kivilcim ucuyo uzerine yinede delinmiyo sade bi kac yerinde yanik izi var ama kucuk izler, Mesela dandik cadirlar hemen deliniyor,
    Ucuz cadir Dedigin Ustu Koyu renk Lacivert siyah vs. Tul perde alti komur cuvali, Ben ucuz cadirdan cok cektim yama yapa yapa Cadir diyebisey kalmamisti

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Husky harbi kalitelidir bende var 3 kisilik cadir, ama icinde tek kisi kaliyorum Yaninda ates yakiyorum kivilcim ucuyo uzerine yinede delinmiyo sade bi kac yerinde yanik izi var ama kucuk izler, Mesela dandik cadirlar hemen deliniyor,
    Ucuz cadir Dedigin Ustu Koyu renk Lacivert siyah vs. Tul perde alti komur cuvali, Ben ucuz cadirdan cok cektim yama yapa yapa Cadir diyebisey kalmamisti
    Ben geçen yaz bi tatile çıktım 4 gün kadar çadırda kaldık arada otele geçtik.

Kampanyadan 20tl yemi ne almıştım, hiçbirşeyde olmadı ama şanslıymışım demekki

2tanede matt almıştım çadırın altına, hatta bu yazda bu çadırla çıkmayı düşünüyorum fakat bu konudaki linkleri görünce utandım biraz daha iyi bişe almak lazım

böyle birşey bendeki
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Çadırı ben internetten siparis etmistim kampanyali aylik 20 papel ödüyom bedavaya geldi neredeyse

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Eh işte. Çok dandik olmasın, biraz kaliteli olsun dersen f/p olarak iyidir. Yoksa ekstra bi numarası yok. Kullanıyorum yıllardır görevini yapıyor sağolsun. Ama 30 liralık karfur çadırlarıyla kesinlikle karşılaştırılamaz bile.
    burdurlu1985 bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    hacı husky özellikle ağır kış koşul çadırlarında bir numaralı markalardandır
    hele hele hafif olmasına rağmen su geçirmez oluşu tipide filan süper oluyor
    ama yaz kampları filan yapacaksanız o parayı vermeye değmez
    her yaz başında migros veya carfeurda 30-40 tl ye satılan çadırlar işinizi hayli görür
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)