Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Görülmeyenler Tehlikeler !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    eyong yeğenine geçmiş olsun umarım iyi olur..
    Bence en buyuk tehlike öndeki sürücüler; telefonla konuşanlar,yanındaki yolcuyla kafasını cevirip filan konuşanlar birde en önemlisi direksiyonu sımsıkı tutup ön cama dayanmış sadece önüne bakan bayan şöförler.
    a bide sıkışık trafikte yanlarındaki boşluktan geçmemizi hazmedemeyip yolumuzu kapatan denyolar var ( uyuz oluyorum onlara )
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhabalar öçncelikle geçmiş olsun ben üç araç saymak istiyorum motorum yok ama herkes için tehlikeli bunlar taksiciler, münübüsçüler, otobüsler :D kimse kırılmasın ama sağı solu belli olmuyor bu araçların
    Kask tak!

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    bence en büyük tehlikeler şunlardır:
    1-arabası olan ve kazma arkadaşlar: yolda seni görünce şaka olsun diye arabayı üstüne sürerler dat dat korna falan(çok yaşadım)
    2-şahin-doğan marka otomobiller(en azından adana için)
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Şerit değiştirmeden sollayan 4 tekerler...
    I'M BACK !!!

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    önünüzde veya yan şeritte ilerleyen bayan sürücüler mesela, sinyali verdimmi anında dalıyolar arkadan gelen varmı yokmu hiç bakmıyorlar, sinyali ver ve gir.
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cidden bunu sadece bayanlar yapmıyo sinyal niyetinizi belli eder bi izin değildir ..sinyali verir durumun müsait olmasını beklersiniz 2 yıl önce tam polis evinin önünde bi amcam sağ şeritten zort diye şola döndü çok yavaş gittiğim halde dalıyodum napıyon sen dedim adam eee sinyal verdik körmüsün demezmi öpermisin sabahamı bırakırsın
    bide kırmızı yanarken yola çıkan bi amca vardı oda ee ben sağa dönecem dedi yani size kırmızı yanarken sağa dönmek serbestmiş hissi uyanmış amcada bu ancak belli yerlerde sağ tarafa yeşil yanarken sizin sağa dönmenizle tehlikeye girmeyecek bi durumda ve illaki ışıkla olur..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

marcos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    -arac üzerine veya arkasına araç boyundan uzun su boruları sac levhalar yükleyip ikaz flaması(kırmızı bir bez bile yeterli)takmamış ve nerede ne şekilde duracagı belli olmayan denyolar
    ´Gerçekci ol imkansızı iste´ CHE

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kucukprens adlı üyeden alıntı
    şu mıcır meselesini merak ediyorum. Ozellikle naked ya da race lastikleriyle micirdan gitmek cok tehlikeli olabilir diye tahmin ediyorum.
    Ornegin uzun yola ciktiniz ve birden yol calismasi cikti karsiniza, mecbur mıcırdan gideceksiniz bu durumda ne oluyor????
    iyi olmuyor freni kullanmadan yavaşlama yoluna başvuruyorsun frene asılırsan düşüyosun.
    bence görünmez tehlikelerden biriside yağ tıpasının gevşek kalması ve seyir halinde titreşimden düşmesi ve ...
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyong,yeğenine acil şifalar diliyorum...çok üzüldüm arkadaşım..Allah beterinden korusun...

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    arkadaşlar işte bu nedenlerle ne yapmamız lazım, "bilinçlendirme çalışmaları"...

örneğin bu topik çok güzel değil mi...

buradan çıkacak sonuçları gazetelere, motor programlarına fakslayacağız...

çalışma böyle yapılır, o zaman bu topik işe yarar, o zaman yazılanlar uzaya gitmez değil mi?

hem esprili olur, hem bilinçlendirici, hem de böylece birkaç doğru haber seyretmiş olur insanlar magazinler yerine... burada yakınmak yerine çalışmak gerekir. Bunu toplumumuzun yani sizlerin kavraması gerekir (ben de dahilim)

sevgiler saygılar

baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    yeğenimize acil şifalar

1- yolda giderken önünüze düşen uçurtmanın ipi (benim boynuma dolandı 2 hafta boğazım sargılı dolaştım az kalsın kafam kopuyordu artçım eliyle ipi kaskmın altından çekip arkamıza attı ama eli baş parmak ile işaret parmağının arası yırtıldı)
    2- kışın kullanıyorsanız gece geç saatte göprü ve viyadüklerin buz tutması ( tecrübe edildi hiç tavsiye etmem)

3- arılar arılar arılar (kaskın içine girdimi kesinlikle sokuyorlar)

4- yan sehbanın açık unutulması (ve sola dönüşte takla atılması)

5- arabların arasından birden yola fırlayan düşüncesizler (mütakiben ani frenden ön tekerleğin kayıp yerin öpülmesi)

6- magandaların direksyonu birden önünüze kırması

yukardaki görünmezlerin hepsi test edip onaylandı. kimseye tavsiye etmem dikkatli olalım allah hepimizi görünmez kazalardan korusun. ama arılara nasıl bir çare bulunur hala bilmiyorum yazın vizör kapalıda gezilmiyorki

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeğenine çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm, bende çok sık bisiklet kullanıyorum...
    motorla ya da bisikletle giderken bez afiş asanlara dikkat, çünkü ipi gerip germedikleri belli olmuyor.
    birde, caddeye kaçan bir top tehlike oluşturabilir çünkü arkasından kesin birde çocuk fırlayacaktır caddeye...
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Yeğenine büyük geçmiş olsun;
    1.Park halindeki araçların içinden çıkan şoför yada yolcular.(arkaya bakmadan kapı açılmaz.)Bu yüzden annem direksiyon sınavında kaybetti. Almanya da tabiki.
    2.Kara yollarında hareket halindeki araçların tekerlerinden sıçrayan cisimler çakıl gibi.

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    yokuş aşağı frenle yavaş yavaş inerken cızzzzzztt güm yerdeyim.
    Sebep: sigara paketi kadar bir plastik parcasi yolda farketmek çok zor. Ön tekerlek bu parçanın üzerinden geçince teker parçaya tutundu ve kitlendi ama parça asvaltta jilet gibi kaydı. Aynen cızzzt güm diye ses çıkıyor.

dex_cooler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle çeşitli kazalar yaşayan arkadaşlarıma çok geçmiş olsun.. Karayollarında bebelerin terorist davranışlar yaptığına bende şahit oldum. Babam arabayla giderken havada uçan bira şisesi görmüştüm. Atılan yerde bir tepenin üstüydü. Yani şişenin yere düşmesi bir kaç saniyeyi alıyordu. Bize isabet etmedi, inşallah başkalarınada gelmemiştir. Lütfen dikkat edelim, mümkün olduğunca geniş açıyla bakalım. Maganda ve eğitimsiz çok.. Bizler bilinçli kullanıcılar olalım, başkalarını özendirelim.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bence görülmeyen tehlikeler içinde köpeklerde bayağı önem taşıyo abi..
    CBR 600F Honda,

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Bazı akli dengesi yerinde olmayan sucular,pide,pizzacı vb. servis elemanlarının sizin suratınıza şeytan gibi bakarak salakımsı bir tavırla gaza dokunuşu görünmeyen bir kazanın habercisidir ben bu gibi durumlarda çocuğun üstüne atlamaya çalışıyorum müsait bir yerde indirirek ALLAh ne verdiyse haha şiddetin kazayı önlediği bir durum

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    vallaha eskişehir de en büyük problem yoldaki çukurlar.... o kadar çok çukur var ki kendimi off-road yarışlarında sanıyorum... ve çukurlar çok büyük yani bir çukura girip te çıkamamak gibi bir lüksünüz olabilir...
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

fener1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    yeğenine büyük geçmiş olsun
    +Kum taşıyan kamyonların üzerinde branda yoksa arkadaki araçlara kum yağdırıyor.

+kanalizasyon kapakları yerinden çıkabiliyor.

+ızgara demirlerinin altı boş olması.( benim başıma geldi.Demirin bir kenarına basınca diğer taraf kaltı ve çarptı.)

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    yaw iyide bukadar şey saymışsınız e biz nerde motor kullanacaz
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler