Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

LS2 FF 384 Vs LS2 FF 351 hangisini tercih etmeliydim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben FF384 aldım http://www.gungormotor.com/urun/82/-...MOBY-KASK.html ama aklımda FF351 kaldı, ayrıca aldığım kaskın çarpışma testlerine baktım 2 yıldız almış FF351 4 yıldız almış diyorlar.. fiyat olarak 50 60 tl gibi fark olduğu halde nasıl biri 4 biri 2 yıldız alır anlamadım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    her 2 kaskda beş kuruş etmez hocam mübarek her taraftan hava alıyor buğuda yapıyor fakat hava aldığı için buğuyu yok ediyor piyasada fiyat kalite yönünden iyi kasktır....

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    ff351 crono kullanıyorum. 100 den sonra ses var. fakat anlamadığım (vizörden kaynaklı sol taraftan rüzgar alıyor sağda sıkıntı yok) buğu yapıyor ama Ose nin dediği gibi rüzgar buğuyu kesiyo.
    100-150 Tl ye alabileceğin iyi kasklardandır. yoksa zaten daha üst modellere ve fiyatlara bakabilirsin.

Bundan önceki kaskımda FF350 idi pek fark yoktu ama bu daha yumuşak sanki içi. Kazada kırıldı. Kafa iyi motor gitti.

Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ff351 crono kullanıyorum. 100 den sonra ses var. fakat anlamadığım (vizörden kaynaklı sol taraftan rüzgar alıyor sağda sıkıntı yok) buğu yapıyor ama Ose nin dediği gibi rüzgar buğuyu kesiyo.
    100-150 Tl ye alabileceğin iyi kasklardandır. yoksa zaten daha üst modellere ve fiyatlara bakabilirsin.

Bundan önceki kaskımda FF350 idi pek fark yoktu ama bu daha yumuşak sanki içi. Kazada kırıldı. Kafa iyi motor gitti.
    bende 100 110 km hıza kadar çıktım,ön havalandırma açıktı ordan giren hafif rüzgar camdaki buğuyu aldı artık bende nasıl nefes aldıysam ön cam bembeyaz oldu :D

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Ben barkın abinin dediğine inanıp 'o testler ne kadar güvenilir tarşılır' diyorum. Burda arkadaşlar havadan felan bahsediyor, ben gözlüğün buğulanmaması için vizörde hep boşluk bıraktığımdan hiç fark etmiyorum. Benim gibi 60-70km/h ile gezenlere bu kasklar yeter bence.
    Osırıs ve SUKRU-35 bunu beğendiler.

Alıntı ArdiaroS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben barkın abinin dediğine inanıp 'o testler ne kadar güvenilir tarşılır' diyorum. Burda arkadaşlar havadan felan bahsediyor, ben gözlüğün buğulanmaması için vizörde hep boşluk bıraktığımdan hiç fark etmiyorum. Benim gibi 60-70km/h ile gezenlere bu kasklar yeter bence.
    Aynen 150 cc motorda yeterde artar bile. orda elime nolan aldım 800 euro yahu. altımızda binlikmi var, en fazla 100 110 km/h bence yeterli derecede koruma ve konfor sağlıyor parasına göre

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS '14
    Sharp testlerinde bildiğim kadarıyla sürtünme yok direk darbe olarak testler. Normalde kaza anında daha doğrusu yerde sürüklenirken sürtünmeden ısınır kask dış malzemenin ısıya dayanıklılığı önemli bu yüzden.
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı Nikuraya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sharp testlerinde bildiğim kadarıyla sürtünme yok direk darbe olarak testler. Normalde kaza anında daha doğrusu yerde sürüklenirken sürtünmeden ısınır kask dış malzemenin ısıya dayanıklılığı önemli bu yüzden.
    neden tırt diyorlar anlamadım gayette güven veriyor tam sarıyor başımı,zaten önceki çalınan kaskımda ff351 di memnundum yani.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne kadar ekmek o kadar köfte
    motorcu48 bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşım güle güle kullan. Keşke imkanın elveriyorsa daha da iyisini alsaydın.
    İmkan bu kadarsa daha iyisi zaten yok o paraya.

Bizim forumda herkes schuberth ve muadili kasklar kullandığı için kimseye beğendiremezsin.
    Yok daha ilginci 3 bin tllik kask alıp konu açsan , seni artizlik yapmakla reklam yapmakla görmemişlik yapmakla itham ederler.
    Ucuz malıda beğenmezler.
    Acayipte bir forumuz Allaha şükür.
    Osırıs ve cevdetustun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Ben Ls2 Kullanıyorum şu an agv aldım ama hala ls2 kullanıyorum sıkıntım yok ama bence biraz daha bırıktır daha guzel bı kask al derım
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım güle güle kullan. Keşke imkanın elveriyorsa daha da iyisini alsaydın.
    İmkan bu kadarsa daha iyisi zaten yok o paraya.

Bizim forumda herkes schuberth ve muadili kasklar kullandığı için kimseye beğendiremezsin.
    Yok daha ilginci 3 bin tllik kask alıp konu açsan , seni artizlik yapmakla reklam yapmakla görmemişlik yapmakla itham ederler.
    Ucuz malıda beğenmezler.
    Acayipte bir forumuz Allaha şükür.
    Aynen anlamadım gitti :D en yukardaki arkadaş norveçte yaşıyor galiba,baksana 3 5 kuruş diyor.. sanki biz aylık 10 20 bin tl maaş alıyoruz ipneliğine ucuz kask kullanıyoruz belki kaskı bile yoktur onu bilemem ama öyle yazması zoruma gitti yani

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    ff351-01 kask aldım beyaz renk
    trafikte %24 daha fazla farkedilir deniyor bu renk için
    4 yıldız
    memnunum şimdilik
    1.350 gram civari ağırlık
    ff371 daha ağır

SUKRU-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125E
    FF351 var bende de beyaz renk.Buğu yapmasına yapıyor fakat nefesi teknik alırsan hiç buğu yapmıyor:D:D Aynı kaskın pembesi kız arkadaşımda var motordan bi iniyoruz onun vizor bembeyaz buğu önünü görmüyor benimki tertemiz) bu arada 100 kmye kadar kask fena değil 119 liraya alınabilecek en iyi kask Bu arada elime eski bir ls2 kaskı geçti merakımdan boru anahtarıyla birkaç defa sertçe vurdum.Sonuç,dış kaplaması yumurta kabuğu gibi soyuldu ama kask sapasağlam yakında çekiçle de kombine edip deneyeceğim:D videosunuda eklerim)
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı SUKRU-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FF351 var bende de beyaz renk.Buğu yapmasına yapıyor fakat nefesi teknik alırsan hiç buğu yapmıyor:D:D Aynı kaskın pembesi kız arkadaşımda var motordan bi iniyoruz onun vizor bembeyaz buğu önünü görmüyor benimki tertemiz) bu arada 100 kmye kadar kask fena değil 119 liraya alınabilecek en iyi kask Bu arada elime eski bir ls2 kaskı geçti merakımdan boru anahtarıyla birkaç defa sertçe vurdum.Sonuç,dış kaplaması yumurta kabuğu gibi soyuldu ama kask sapasağlam yakında çekiçle de kombine edip deneyeceğim:D videosunuda eklerim)
    buğu önleyici cam alacaz mecbur 60 lira falan nefesi burnumdan alıp vermeye özen gösteriyorum ama beni sıkıştıranlara söverken yine bembeyaz oluyor
    SUKRU-35 bunu beğendi.

SUKRU-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125E
    Ben öyle durumlarda vizörü açıp sövmeyi tercih ediyorum:D Açmadığım zaman ses yankı yapıyor içerde
    cevdetustun ve Osırıs bunu beğendiler.

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    bende 351 var idareten aldım. şöyle söyliyeyim 80-90 km arası hızlarda iyi 100 km ve üzeri hızlarda sesten ve uğultudan durulmuyor. kalite fiyat kısmında ise bence gayet kaliteli görünen malzemeleri var. mukayeseyi shoei xr800 ile yapıyorum. vizör zaten 80-90 üzerine çıktığında anında çaat diye kapanıyor. ama artçım kullandı gayet memnunmuş hemde kafasına büyük olmasına rağmen. bunun dışında motomax da bi kask gördüm o da bu ls2 ile aynı fiyat nitro kask bunun kalitesi daha iyi gibi duruyor bilginize. 160 tl yerine biraz daha çıtayı yükselterek biraz daha kaliteli kasklara bakmanızı tavsiye ederim.
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 351 var idareten aldım. şöyle söyliyeyim 80-90 km arası hızlarda iyi 100 km ve üzeri hızlarda sesten ve uğultudan durulmuyor. kalite fiyat kısmında ise bence gayet kaliteli görünen malzemeleri var. mukayeseyi shoei xr800 ile yapıyorum. vizör zaten 80-90 üzerine çıktığında anında çaat diye kapanıyor. ama artçım kullandı gayet memnunmuş hemde kafasına büyük olmasına rağmen. bunun dışında motomax da bi kask gördüm o da bu ls2 ile aynı fiyat nitro kask bunun kalitesi daha iyi gibi duruyor bilginize. 160 tl yerine biraz daha çıtayı yükselterek biraz daha kaliteli kasklara bakmanızı tavsiye ederim.
    Yaza cc yükseltince zaten arai yada nolan kask alıcam,bu aldığım kaskı da olursa artçım kullanır artık

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ls2 ff384 bende mevcut kendi kaskım kaskta bug yapma var rüzgar oadar çokk almıyor alıyorsada çene altından alıyor onada boynuma bi şey geçiriyorum adını bilmiyorum :D çok rahat önlüyor bide kafanı sağ sol yaptımı ıslık çalıyo meret :D
    Osırıs bunu beğendi.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ls2 ff384 bende mevcut kendi kaskım kaskta bug yapma var rüzgar oadar çokk almıyor alıyorsada çene altından alıyor onada boynuma bi şey geçiriyorum adını bilmiyorum :D çok rahat önlüyor bide kafanı sağ sol yaptımı ıslık çalıyo meret :D
    Bende ıslık olayı yok ama olursa da fena olmaz ninni gibi gelir eşlik ederim beraber çalarız
    Mertcan39 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)