Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni başlayan için motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Durukan Çürü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnternette arastırdıgım zaman önüme başlangıc için genelde gelen en iyi motor isimleri Kawasaki ninja 250r ve hyousung 250r ikisi cok güzel görüntü ve güzel motorlar siz hangisini tavsiye edersiniz ayrıca motora yeni başlıcak birisi neleri bilmeli hani sürme dısında hergün kontrol etmem gereken ne var mesela yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Ben Kawasaki ninja 250r tavsiye ederim.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Duke390-Ninja300

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha mt-09
    cece89, kemboo ve MetinK. bunu beğendiler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    binlerce konu var bunlarla ilgili ama ben yinede cbr ninja gt250r tavsiye ederim.

Durukan Çürü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ıkısı türkiyede yok diye biliyorum. ninja300 var oda az yani ama saolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

bende ninja ve gt250 arasında kaldım ninja daha iyi diye biliyorum ama gt250r ın şekilide alıyor beni götürüyor

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar

Kawa z750 al

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Alıntı Durukan Çürü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternette arastırdıgım zaman önüme başlangıc için genelde gelen en iyi motor isimleri Kawasaki ninja 250r ve hyousung 250r ikisi cok güzel görüntü ve güzel motorlar siz hangisini tavsiye edersiniz ayrıca motora yeni başlıcak birisi neleri bilmeli hani sürme dısında hergün kontrol etmem gereken ne var mesela yardımcı olursanız sevinirim
    Oncelikle arkadastan dosttan ogrenme, biraz para ayir ve guvenli surus teknikleri egitimi al, sonra korumali kiyafetler ve kask al. Motor konusunda kim ne derse desin 250 cc yi asmayan bir motor uygun olacaktir. Kaldi ki 125 ve 150 cc bile ilk zamanlarda yeterli ve uygun. 250 cc uzeri sakaya ve acemiye gelmez.

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Alıntı Durukan Çürü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bir ton konu var bununla ilgili forumda,arkdaşlarda onu demeye getirmiş ama çoğu goy goy peşinde.Motosiklet forum değil de DH konudışı sanki.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Öyle armut piş ağzıma düş yok ben 2 yıldır araştırıyorum sende araştır öğren kardeş

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    You tuneden Altın elbiseli adamın videolarını izle faydası olucaktır.bana sorucak olursanda gazı açınca gitmeyen ama frene basınca duran bişey al ama tabiki ilk önce ekipman.

90sdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw r25 koleksiyonluk
    burası iyice dağılmış birazdan birisi hayabusa al derse şaşma.benim görüşüm:araba kullanıyor isen işin kolay, ilk motorun enfazla 250cc 4zamananlı olsun,satması kolay piyasa motoru olsun.satması en kolay motor üzerinde honda yazan motordur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)