Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

internetten motor almak

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar merhaba. ben eskisehirde yaşıyorum. istanbul üçerler motordan rks cruiser 250 siparis edecegim. fakat bu konuda bilginize ve tecrubelerinize basvurmak istiyorum

motor kurulu halde magazadaymıs ve bana bu şekilde gonderilecekmis. motor 2013 model. kontagı cevir kullanmaya basla dediler.
    sıfır motoru bu şekilde kurulu alıyor olmanın bir dezavantajı varmıdır. ve motor bana kargoyla gelicek. kargoda bu sekilde gelmesinde bi sakınca varmıdır. daha onceden tecrubesi bilgisi olan varsa bilgilendirebilirse cok sevinirim. simdiden tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Technico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150
    Bana sorarsan hiç öyle birşey yapma bilmiyorum gene sen bilirsin elden almak daha farklı internetten olmaz bence. ben tvsmi aldıgımda bi kamyon ayarladım öyle getirdim ne olur ne olmaz diye bileemem keyif senin :D

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Bence hiç böle bir işe kalkışma. Atla hızlı trene 2 saatte istanbuldasın git elden al istediğin ayarı yaptır bir tur at test et motoru sonra kargoya git istersen kendi elinle ver yada binip gel. Trenle otobüsle de getirebilirsin ama bakıp görmeden alma.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence hiç böle bir işe kalkışma. Atla hızlı trene 2 saatte istanbuldasın git elden al istediğin ayarı yaptır bir tur at test et motoru sonra kargoya git istersen kendi elinle ver yada binip gel. Trenle otobüsle de getirebilirsin ama bakıp görmeden alma.
    plaka işlemleri ruhsat ivir zıvır var epey ugrastirir
    gidecek sen erken git almaya
    peşin se paran ucuza alırsın
    iyi fiyat araştırması yap
    bazi firmalar telefonda fiyat vermeye çekinir
    toptancisini bolge bayisini falan bul ordan almaya çalış

plakasiz halde trafikte aynasizlar yakalarsa motoru baglarlar
    o daha cok ugrastirir
    400 tl mi ne cezasi var

bozuk mali itelemesinler bir de
    biryeri kirik çıksa kargo der ben yapmadim o der ben sağlam verdim
    el eliyle kuş tutulmaz mi derler baska bir sey miydi neydi
    tinerci bunu beğendi.

üçerler motor hakkında bi bilgisi tecrubesi olan varmı acaba

Technico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150
    Alıntı ege26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hıımm akratik yani nedemek istiyorsun burda biliyonuzmu bilmeyen laf kalabalığı yapmasınmı

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ege26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üçerler motor tuzla daki ise kendileriyle bir alışverişim olmadı ama arkadaşım aldı memnun kaldı... ama servislerini beyenmiyor.. evime yakın ben pendikdeyim o tuzlada elimden gelen bişey olursa yardımcı olurum...

yani bozuk mal falan göndermezler bu konuda şüphen olmasın birkaç motorun bayisi üçerler depolarında baya motor var....
    ege26 bunu beğendi.

hayır cnm ne munasebet. firma olarak alısveris yapanınız varmıdır. birebir olumlu olumsuz tecrube yasamıslıgınız varmıdır acaba diye soruyorum. ne kadar tecrube o kadar saglıklı bilgi demek. 3 kişi olumsuz yorum yapabilir ama 5 kişide olumlu seyler soyleyebilir sonucta.
    Alıntı Technico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hıımm akratik yani nedemek istiyorsun burda biliyonuzmu bilmeyen laf kalabalığı yapmasınmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

arkadaslar birde ozellikle merak ettigim sey, kurulmamıs motor almak ile magazada kurulu olarak duran motoru almak arasında bir fark varmıdır

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kurulmamış motoru alırsan çiziksiz olacaktır fabrika hatası yoksa... ama garanti kapsamına sokabilmem için yetkili servisinde toplatmalısın.... yani uzun lafın kısası bence fark yoktur...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    http://www.zaman.com.tr/gundem_internetten-aldigi-telefon-kutusundan-salatalik-cikti_2195593.html

Aga böyle olursun sonra diyim sanaa

yorumlarınız icin tesekkurler arkadaslar

Bilgilendirme olsun diye yaziyorum. Motor eksiksiz ve soylenildigi uzere geldi. Hesaba havale yaptim guvendim. Sagolsun firmada beni utandirmadi. Ucerler motor tuzla guvenilir bir firma arkadaslar bilginize

porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    Üçerler motor kadar rezalet bir firma olamaz!!! tecrübe ettim biliyorum...Ne mallarının arkasında duruyorlar ne sözlerinde duruyorlar... Anca mallarını satana kadar esnaflar!!!....50tl daha ucuz diye oradan Kanuni motor aldım aldığıma bin pişman oldum...Kuralkandan kendim uğraşa uğraşa sorunlarımı çözebildim....Üçerler motor mu ASLAAAA!!!!

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Üçerlerden forumda arkadaşlar kargo ile internetten salcano wolf almışlar, memnunlar.Geliyor servise onlar Honda daki gibi toplayıp veriyorlar size.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)