Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cb500X Bekleyenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Buna nispet yapmak denir
    Hayırlısı olsun, kazasız belasız inş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    amerikalılar bizden daha mı fakir? 6250*2,2= 13750

abd de bir lise öğretmeninin ortalama aylık maaşı 3000-4000 dolar civarlarında...

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı Cosmosof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar, ben amerikada Boston'da yasiyorum, gecen hafta cb500x'imi aldim eve getirdim, bir kac fotograf eklemek istiyorum. henuz 100 km ancak yaptim, biraz daha sureyim ilk izlenimlerimi aktaririm...
    Vergi dahil maliyeti 6250$ oldu
    http://farm6.staticflickr.com/5477/1...cd78f760_o.jpg
    http://farm4.staticflickr.com/3828/1...0340ed70_o.jpg
    Hayirli olsun hocam.biz de burada 3.dunya ulkelerinde oldugu gibi gelir mi?gelirse 20bin mi olur 30bin mi olur?distributorun keyfi yerine gelir mi?gelirse garibanlar %8950 nasil kar edebilir? Bu islemleri hallettikten sonra 3 sene kredi cekip biz musteriler motosikleti alabilir mi?cok hasmetli devletimize bu motosikleti alirken 1 tam bir de bunun yari fiyatinda motosiklet hediye edecekmiyiz otv kdv mtv utv htv atv her ne lazimsa?
    Hayirli olsun guzel kardesim.biz burada topluca delirdik.kefen falan giyip sokaga cikiyoruz.dik durup millete pis vuruyoruz.hayirli olsun kardesim.biz kullanamadik ama sen keyfini cikar

Bu motoru almak üzere Ankaradan kalkıp fuara gittim. Ancak fiyatının belli olmadığı hatta satılıp sayılmayacağı bilebelli değil dediler. Korkunç bir hayal kırıklığına uğradım. Fuarda motor icinn anket yapıyorlar. Anketi o motor için giden herkes dolduruyor. Fazla talep olusa mart_ mayıs arasında getirteceklerini söylüyorlar. Neredeyse fuardaki tüm honda yetkilileri ile görüştüm. Mutlaka bu modelin gelmesi gerektiğini tüm motorseverlerin iki yıldır bu motoru beklediğini vs vs anlattım umarım benim ve diğer fuar katılımcılarının talepleri etkili olur.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar yapmayın etmeyin. 2 silindir 45 beygir bir makinaya 20.000 tl civarı para verilir mi .
    Siz parayı yoldan mı topluyorsunuz ? CBR 500 F( 19.450-tl) ve R (20.990-tl) fiyatlarını yayınlıyorlar sitelerinde .
    Bu rakamlar bu makinalara verilir mi ? Buyrun aşağıda yamaha diversion naked ve F ilanları

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17206747/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...55741454/detay
    hunter84 ve ukiran35 bunu beğendiler.

hunter84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar UG & Mondial Drift + 93 PX 200
    dun fuardaydım cb500x baktım moturun basında bi gorevlı anket yapıyor fiyat arastırması yapıyoryz dedı tuketıcılerın soyledıgı rakamlar toplanıp Hondaya uyupuymıcagına bakılıcakmıs eger hondaya kar ettırıcekse seneye satısa sunulcakmıs

Honda bu motoru getirmezse çok müşteri kaybedecek. 650cc üzerinde çok alternatif var ancak altında çok fazla yok. Bu motoru fiyatı NC 750x e yakın çıksa bile örneğin 23000-23500 tl gibi fiyatlara ben alırım. Neden fazla vergi vereceğim zaten yeterince veriyoruz vergiyi. Ancak hondanın bizlere nc750x i almaya zorlamaksa işte o zaman gerçekten yanılır. Yüksek vergi vermeyi göze alırsam hondaya kızdığım için honda markasını siler Mt07 Veya versys veya dl 1000 düşünürüm. Fuarda hondanın yeni modelleri için fiyatların yüksek olduğunu söyleyen ziyaretçilere " biz honda satıyoruz bizim makinelerimiz son derece üstün ve ikinci elde değer kaybetmeyen motorlardır" diyordu bir yetkili. Eğer gerçekten böyle düşünüyorsa honda pahalı dahi olsa satmalıdır bu motoru. Tercihi müşterilere bırakmalıdır işine gelmeyen zaten almayacaktır.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    500cc motora o paralar yazık ama. hondadan satın alınabilir motorlar istiyoruz. hondanın çok satmasının nedeni kalitesini aşağıya çekmeden ortalama motosiklet kullanıcısının ihtiyacına cevap verebilmesi. ama bu 500 serisindeki bu fiyatlarla bunu başarması zor.

ben de bir iki seneye 400 cc civarı enduro çıkarır diye umuyorum ama onu da crf250l mantığıyla değilde cb mantığıyla yaparsa olmaz

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Ve benim sabrım bitti; Getirecekmiş getirmeyecekmiş muhabbetinden sıkıldım.Fuarda sergilendi ama halen net bişey olmayınca gittim Yamaha mt07 siparişi verdim arkadaşlar. Ben müşteriyim naza gelemem, paramızla motosiklet alıcaz ithalatçı beylerin hesaplarını bekliyoruz.Neymiş talep olursa falan filan.Ayrıca motor gücü fiyat endeksine baktığınızda gerçekten pahalı fiyat açıkladılar cb500f tipi için.Neyse darısı bekleyenlerin başına...Ben bekleyenler sınıfında yokum artık.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Cok kaybeder honda bu kafayla. Kurye motoru satsin dursun

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ukiran35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve benim sabrım bitti; Getirecekmiş getirmeyecekmiş muhabbetinden sıkıldım.Fuarda sergilendi ama halen net bişey olmayınca gittim Yamaha mt07 siparişi verdim arkadaşlar. Ben müşteriyim naza gelemem, paramızla motosiklet alıcaz ithalatçı beylerin hesaplarını bekliyoruz.Neymiş talep olursa falan filan.Ayrıca motor gücü fiyat endeksine baktığınızda gerçekten pahalı fiyat açıkladılar cb500f tipi için.Neyse darısı bekleyenlerin başına...Ben bekleyenler sınıfında yokum artık.
    Hayırlı uğurlu olması temennisiyle .... en iyisini yapmışsınız, fuarda bende inceledim mt07 yi,gerçekten fiyat-performans oranı en yüksek makine(ayriyetten gerçek JAPON imalat----.....made in Japan).
    ukiran35 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Nc750s almayı düşünenler (22.500 tl) kesinlikle mt07 yi (19.500 tl) almalılar. Aynı sınıf aynı vergi dilimi ancak daha güçlü ve daha ucuz. Naked tipi motorlar uzun yolda yoruyor hafif öne eğilme yüzünden kollara yük biniyor. Uzun yolda dik oturulan modeller daha rahat olur. Mt07 de nispeten (cb500s e göre) daha dik oturulur. Şayet cb500 x gelmesi netlesmezse Ben de MT 07 alacağım.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Bu sene gönüllerin ŞAMPİYONU- Yamaha...(mt-07,mt-09,x-max 400 ve x-max 250 ile)...
    htmetin bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Teşekkürler..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    bekleyen kaldı mı ki acaba?
    ben bu motosikletten vazgeçtiysem, herkez vazgeçmiştir.bir firma kendi eliyle, bizzat nefret ettirir mi modelden ve kendinden.ettiriyormuş demekki.teşekkürler
    kani2 ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Honda'dan aradılar, anket sonuçlarını değerlendirmişler ve bu sene getirmeyeceklerini söylediler. Benim gibi hâlâ bekleyen varsa bekleyen arkadaşlara üzülerek duyurulur.

Honda'ya sordum. 2015'te de gelmeyecekmiş.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    750X i nasilsa geciriyorlar millete...

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    fiyat uygun olursa iyi satar ama fiyatı uygun filan olmaz nasılsa

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Mevzu naked ise eğer MT-07 çoktan tokatı vurmuştur beyler. Fiyat, Performans, Ekonomi, serserilik tarz hepsi onda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)