Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet İlan Sitesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Mrb arkadaşlar,

Başlıktan anlaşıldığı gibi böyle bir projem var yaklaşık bir r25 parası harcayacağım. Özellikle fiyat konularında şişirmeleri ve malum siteler gibi ilanı ücretli ekleme gibi durumlarını engellemek istiyorum. Emin olun sizden daha çok ben bu duruma ayar oluyorum. Eğer burada destek sağlanırsa böyle bir proje başlatacağım.

15 senelik web tecrübem var. Sayısız projeler yaptım. Ama motosiklet ile tanıştıktan sonra motosikletle ilgili böyle bir projem vardı uzun zamandır, nasip simdilere.

Sizinde düşüncülerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Güzel düşünce fakat oranın da suyunu çıkartırlar. Serbest piyasa sonuçta. Örneğin değeri 18.000 ise adam bir kaç ekstra ekler 20.000 yazar. Diğer sitelerden farkı kalmaz
    Hasan_Cirit bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ölü yatırım olacaktır. Benzer birkaç site var ve trafikleri yerlerde. R25 parası altyapı ve reklam için yetersiz. Sonuçta rakibiniz sektorde tek dev bir firma.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Bence direkt malum site gibi tüm kategorilere hizmet veren site tasarlayın, büyük oynamış olursunuz, yolunuz açık olsun destekçiniziz.
    leons bunu beğendi.

dogukanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R
    Daha önce böyle bir site vardı hatta AEA'nın sponsoruydu şimdi battı. Bence daha farklı fikirler ile o parayı harcarsanız daha mantıklı olur.

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    İşin sıkıntılı kısmı seo ve reklam belli başlı kelimelerde hedefe çıkılabilirse olabilir. Bu biraz zaman alacaktır. Başlarda motosiklet.net gibi sayfalar destek çıkabilirse belki olabilir belki buraya da reklam verebilirim. Domain için 7 bin tl + yazılım için 10000 tl harcayacağım. Reklam içinde belki 8 bin tl harcayabilirim. Ama başlarda destek gerekiyor.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bence uğraşma konuya da yorum olarak yazmışsın ama bizim millete fazla gelir

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Ben online bir sekilde motosiklet giydirebilecegimiz bir siteyi cok isterdim. Motoru değişik bir tarzda boyatmak istiyorum ama nasil durur bilemiyorum

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence uğraşma konuya da yorum olarak yazmışsın ama bizim millete fazla gelir
    ilginç belki bize faydası olur

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Destekliyorum.Sizin için küçük bir bütçe olacak parayla başlamalısıniz bence..

Sadece motosiklet sektoru uzerine, sifir ikinci el alim satim, ekipman, yedek parça satışı ve kurumsal satıcıları da kapsayan bir site uygun olabilir. .

İlan verme kesinlikle ücrete tabi olmalı fakat ücreti cuzzi bir rakam olmalı, böylece kuru kalabalığı önlemiş olursunuz, verdiğiniz hizmet karşılığı alacağınız bu ücret işin dönmesini kolaylaştıracaktır, ayrica buradan gelecek parayi büyük ölçüde reklam harcamasina kullanmaktan çekinmeyin önemli gördüğüm bir kısmı işin...Ekstra bir fikir olarak -özellikle motosiklet satışı için- ilanlar kullanıcıların (müşteri kitlesi) görebileceği şekilde yorum yapmaya ve değerlendirmeye açık olursa siteye talebi artirabilir..Malum fiyat şisirenler, yorumlar sayesinde hakettigi sekilde degerlendirilecektir zaten..Firma olarak mudahil olmamis olursunuz..Denemek hiç başlamamaktan iyidir.Tekellerden korkmayın..

Yurumezse de cok kaybiniz olmaz..

Hayırlısi olsun..
    leons ve GT250rAlanya bunu beğendiler.

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ülkemizde motosikletten çok daha fazla kullanılan motorlu araçlar otomobiller. Onlara özgü siteler varken bile insanların ilk açtığı yer sahibinden. Paranızı ve emeğinizi özgün bir projede kullanmanızı tavsiye ederim.

Motosikleti
    sym fiddle 3
    sahibinebak.com adında bir site var baya iyi gidiyor

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı faz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinebak.com adında bir site var baya iyi gidiyor
    İyiymiş, scripti olduğu gibi kopyalamışlar sanki...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı hayat2teker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyiymiş, scripti olduğu gibi kopyalamışlar sanki...
    Görünümü kopyalamislar ki en kolay iştir. Script derken?

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Benim kafamda 2plan var ama imkan yok belki biri yapar. 1.açık motosiklet pazarı. 2. De alıcı sitesi diğer siteler gibi satan değilde almak isteyen ilan açacak

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Tutarsa güzel olur. Ama tutacağını sanmam. şahsen ben bi sürü site varken sahibinden haricine bakmam. Piyasada tek çünkü.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    umudunu kırmak istemem ama motosiklet.com gibi büyük bütçelerle başlamış siteler bile şuan iş yapamıyor. sahibinden öyle bir tekel oldu ki maalesef... yine de karar senin.

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Herşey zamanla olur tak diye bu iş olmaz. Baştan biraz destek alsa iyi olur düşünce aşamalarındayım. Bu birazda bize bağlı siteyi açtıktan sonra biraz içerik ve yoğunluk gerikiyor. Canlılık başlarda biraz şart bu süre 5 6 ay gibi.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Bence gerek yok, ilk önce insanlar şunu anlamalılar: motosikletin piyasasını siteler değil, alıcı satıcı belirler... örneğin r25 ı oraya 20 bin yazmışsa bi satıcı yakın yıl ve km deki r25 ler de 20 bin eder diye bisey yok adam oraya 50 bin de yazar 5 bin de sonuçta mal adamın, alıcı da ister 5000 teklif eder ister 50 bin para da alıcıda var... ama bazi 20bin yazan sığırlara 18 dediğin zaman sanki analarına küfür edilmiş hissine kapılıyorlar, halbuki malların anlamadığı makinaları kıymetleyse karşı tarafın parasının kıymetli olduğu... bi de o r25 e 25 yazıp sattıktan sonra aynı r25 lere 15 teklif eden süzmezler var ki onlar ayrı katagori...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    riskli; piyasası cok hızlı olmayan bir sektör oldugudan malum site altında ezilecektir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)