Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İRC NF 25 Oldukça Yumuşak Lastikmiş

Motovento
    REKLAM ALANI

alalı g5 saat oldu irc nin yağmurda kayar diyenlere tepki olarak doğan bir lastik diyebilirim

2 gündür hava yağmurlu ve çok güzel duruyor 2.75-18 modelinden aldım normal irc lastiklere göre 10-15 tl daha pahalı

Ve şaşırtıcı derecede yumuşak bir lastik zaten satıcıda irc nin en yumuşak lastiklerinden biri olduğunu söyledi pirelli ve duro satmasına rağmen kendi motorunda bu lastikten vardı yanakları düz değil içe doğru kavisli virajlarda çok güzel yatıyor.

Ve o çok konuşulan nylon yazısı bu lastikte yok gösterdiği diğer 2 modelde vardı.
    polo34 ve EKONOMİ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ırc çin malı bir lastik biliyorsun değil mi?

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    hamuru farklı diyorsun yani?

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ırc çin malı bir lastik biliyorsun değil mi?
    Hayır türk malı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hamuru farklı diyorsun yani?
    Kesinlikle 40 lirada vardı irc 50 lirayada bu katalogda 65 tl yazıyordu 55 liraya bıraktı arabayada buradan almıştım indirim yaptı.

Sonuçta adam laf olsun diye söylemedi inanmıyorsan al bak dedi kendi motorunun başına götürdü harbiden bu lastik vardı.

Bu modelde nylon ibaresi yok uçkağıt mı dedim ama ucuzlarında kocaman nylon yazıyordu üçkağıt yapan onlarada yazmaz.

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Benim Mcx 150 fabrika çıkışı lastiğiyle aynı görünümde ön lastik 90-90-18 cst marka her koşulda kayıyor

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bendeki de irc, kuru havalarda tatmin edici kendime göre viraj da alabiliyorum yatırabildiğim kadar yatırıyorum. Arkadaşın dediği gibi hamuru yumuşak ama çabuk aşınıyor (ayrıca çin değil türk malı!) lastiğin üzerinde eşşek kadar türk malı yazıyor
    TEMBEL bunu beğendi.

Alıntı Rider95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Mcx 150 fabrika çıkışı lastiğiyle aynı görünümde ön lastik 90-90-18 cst marka her koşulda kayıyor
    aynı desende 30 liraya lastik vardı drift ve mcx de dediğin gibi bu desende lastik var.

Birde şu var fabrika çıkışı cst ile bayiden aldığın cst aynı değil alt kalite sert lastik oluyor .

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendeki de irc, kuru havalarda tatmin edici kendime göre viraj da alabiliyorum yatırabildiğim kadar yatırıyorum. Arkadaşın dediği gibi hamuru yumuşak ama çabuk aşınıyor (ayrıca çin değil türk malı!) lastiğin üzerinde eşşek kadar türk malı yazıyor
    O yüzden öne pahalı yumuşak irc aldım arkaya ucuz modelden çünkü arka lastik michelin bile olsa fren anında arkada ağırlık kalmadığından kayıyor, kısa sürede diş falan kalmıyor yazık zaten arka lastiğin frene katkısı belli kayıncada kaysın toparlanıyot ama ön öyle değil yumuşak hamur bile olsa zaaart diye kaymadığından arka gibi hemen kabak olmuyor zaten kaymasın ön kayınca sıkıntı oluyor.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu zamana kadar kac lastik degistirdin bi Mishel alsaydın kendini amorti ederdi yumusak hamurlu olmasına ragmen 25.0000 km rahat götürür

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tanesı 5 tl olsada 500 tl olsada ırc takmam. Mıchelın dan başkası yalan.

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu zamana kadar kac lastik degistirdin bi Mishel alsaydın kendini amorti ederdi yumusak hamurlu olmasına ragmen 25.0000 km rahat götürür
    orjinal lastikler vardı arkaya irc aldım şimdi öne aldım.

Aslında michelin çok iyi lastik ama çok sakin kullandığımdan bana fazla gelir diye düşündüm normalde fren bile kullanmıyorum.

Motosikleti
    Var
    İrc ye devam et Mishel pahalıdır verilmez o para bi lastige tubeless degilsen bide o sıkıntın var İrc yi arkaya al önü Mishel yap

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrc ye devam et Mishel pahalıdır verilmez o para bi lastige tubeless degilsen bide o sıkıntın var İrc yi arkaya al önü Mishel yap
    Şimdilik idare etsinde bunlar okul bitsin michelin alırım öğrenci halimle motoru ve ekipmanları ay ay tamamlıyorum sigarayı bıraktım bu yüzden

Yanlız bu aldığım nf 25 de nylon yazmıyor ve çok yumuşak hoşuma gitti çok agresif kullanmam aşırı yatmam diyenler için güzel bir lastik viraja michelin olsa 50 ile değil 70 le girerim

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Merak ettim yav, 17 inçlik janta olanı var mı bunun

edit: Varmış, hem de tam aradığım ebatta 80/90-17. Ama aynı desen/hamurdan arkaya 100/80'lik yok Arkaya NR 25 hamurundan var 100/80'lik.

Bi de fiyatları yazsaymış keşke sitede

dreamwalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    pirelli duration alın yaz kış kaymıyor meret.nasıl bir lastik yapmışlarsa artık.yumuşak kaliteli hamurdan..karda rahat gidiyorum.kastettiğim 1 metre kar degil :-)).buzda bile sıkıntı çıkarmadı.düz gittiğiniz ve vites düşükken sıkıntı cıkarmaz.ön lastik olarak aldım kısın kafam rahat karda yağmurda çamurda sıkıntı yok.4 mevsim kullanın..mcx 150 kullanıyorum..standart lastikle birkaç kez uçuş yaptıktan sonra kaliteli lastiği seve seve alıyorsunuz :-)).uçuşlardan sonra sıfır aldıgım motorda bile kaliteli lastik takarım çünkü uçtugunuzda motorda daha fazla masraf cıkıyor ve canınızın yanması cabası.alın kaliteli lastik işinizi şansa bırakmayın degilmi ?

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ayrıca sigarayı motor için bırakman da bi hoş olmuş Trafikte biniyosan yuttuğun egzoz dumanı fazlasıyla telafi ediyor zaten...

Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    http://www.oponeo.com.tr/

alın size site egerki sava tercihinizse uygun fiyata kaliteli lastik sitesi.kargo beleş..savada uygun kaliteli lastiktir.tavsiye..bu siteyle bağım sadece müsterisiyim.:-)))

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı dreamwalker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

alın size site egerki sava tercihinizse uygun fiyata kaliteli lastik sitesi.kargo beleş..savada uygun kaliteli lastiktir.tavsiye..bu siteyle bağım sadece müsterisiyim.:-)))[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------
    dostum site hoşuma gitti baya araştırmıştım ama bu siteye denk gelmemiştim arayıp muhattap olabiliceğimiz birisi varsa istediğim lastiğin tarihini sorup alabilirim. sana gelen lastiklerin tarihine bakmışmıydın?

Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    arka lastik sava ordan aldım..üretim tarihi 2011 lastik üretimi yok sanırım benim aldıgım modelin .farklı model lastikler mevcut almadan önce email atın sorun tarihini kısa zamanda cevap geliyor zaten...
    ogzcngdk bunu beğendi.

Motosikleti
    Var
    Alıntı dreamwalker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

alın size site egerki sava tercihinizse uygun fiyata kaliteli lastik sitesi.kargo beleş..savada uygun kaliteli lastiktir.tavsiye..bu siteyle bağım sadece müsterisiyim.:-)))

http://o1311.hizliresim.com/1h/g/ujbxk.jpg

http://k1311.hizliresim.com/1h/g/ujbxx.jpg
    Desenleri boş verde Yol tutuşu nasıl yağmurda ıslakta yanak göremedim bu lastikte viraj sıkıntı yaratıyormu

https://www.google.com.tr/search?q=p...et.net&spell=1

https://www.google.com.tr/search?q=p...et.net&spell=1

https://www.google.com.tr/search?q=p...w=1680&bih=940

Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    hangi lastiği soruyorsun ? :-)) süpersportmu kullanıyoruz sanki yatcaz kakcaz binip gezecez ..150 cc touring motor kullanıyoruz bu kışın bile eger üstünden atmıyorsa bizim motor demekki fena degil lastiğimiz .. ön lastiğin yer tutuşu arka lastikten iyi kar kışta.camurlu yolda.ama aspaltta arka hemen farkettiriyor.küçük çinlimizden bir enduro yaptık az cok modifiye ile..ıslak performansı 2 sinide iyi asırı abanmadıkça gayet iyi duruyor motor...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)