Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

GoPro çekimleri...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    En iyi goruntu kalitesini hangi aparat ile aliyorsunuz? Kaska monte edip denediniz mi? Tam neresine takinca en iyi goruntuyu aliriz?
    Birde cektigim videoyu youtubea yuklemek cok uzun suruyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de gopro studio kullanıyorum ama bu şekilde geçiş efekti yok ya da ben mi bulamadım ne
    bir de müzik nasıl ekledin onu merak ettim.benim programda müzik ekleyemiyorum bir türlü

reşit arkadaşa da şaşırdım doğrusu... geçen yaptığım müzikli videoya demediği laf kalmamıştı bu videoda nasıl zevkle yardımcı olduysa hayret
    Reis bu videoda süreklilik yok. Parça parça birleştirilmiş. Kanaldaki diğer videolara bakarsan müziksiz olduğunu görürsün. Bu arada son paylaştığın video da güzel yani

Mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125 & Yamaha WR 125R
    Güzel video olmuş gerçekten , sıkılmadan izleniyor. Motorlarda güzel.

P34C3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6N
    Güzel yorumlar için herkeze teşekkürler Farklı projeler yolda

[QUOTE=speed_dream;3254962]ben de gopro studio kullanıyorum ama bu şekilde geçiş efekti yok ya da ben mi bulamadım ne
    bir de müzik nasıl ekledin onu merak ettim.benim programda müzik ekleyemiyorum bir türlü

Edit sırasında farklı birkaç program daha kullandım.4 dk'lık video için 2-3 gün harcadım.2.Edit sayfasında MP3 formatında müzik ekleyebiliyorum.İstersen yeni versiyonunu indir.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyi goruntu kalitesini hangi aparat ile aliyorsunuz? Kaska monte edip denediniz mi? Tam neresine takinca en iyi goruntuyu aliriz?
    Birde cektigim videoyu youtubea yuklemek cok uzun suruyor
    Bana göre en iyi çekim açısı depo üstünden.Vakum aparatı ile depo üstüne koyunca hem açısı güzel oluyor hem de rüzgar gelmediği için motor sesini de güzel alıyor.Chest mount çekimlerini de hazırlıyorum.Bir kaç güne onlar da yüklenmiş olur.Kanaldan takip edebilirsin.
    Genelde iş yerimden yüklüyorum.Yüksek hızda internet olduğundan 30 dk'da upload edebiliyorum.Bu vidyoyu evden yükledim yaklaşık 250mb ve 2 saat kadar sürdü

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motor 4 silndirse genelde sesini dinlemeyi tercih ederler, ama nc700 olunca bide video geçiş efektleri güzel olunca sestende beklenti olmayınca, videonun güzel hazırlanması ayarlanması, tatlı bir seda bırakır yüzde :D
    en son yüklediğim video müziksiz 4 silindirlilerin sesi gayet net.
    izlemeni tavsiye ederim o halde

orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    youtube kanalının ismi ne hocam?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)