Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Venom deri ceket veya revit apollo tekstil kullaanlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar venom n force deri ceket kullanan varmı? kışın üşütüyor mu yaz kış tercih edilir mi bu arada korumaları falan nasıldır aynı şekilde revit apollo tekstil montu kullanan görüş belirtirse sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Fazer
    Venom'u bende araştırıyorum.İnternette de çok çeşitli fiyatları var.Kullanan arkadaşlar fiyat bilgisi de yazarsa memnun olurum

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    venom deri değilde tekstil ceket kullanıyorum.isterseniz soruları cevaplayabilirim

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    O mont fena bir mont değil ancak 600-800 arasıda etmez.Kalitesi olarak değil marka olarak etmez anlamında.O paraları verebiliyorsanız yabancı sitelerden alın aynı paralara bilinen meşhur marka bir mont kullanırsınız.Tekstil ürünleri fiyatına göre başarılı ama ona lafım yok.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    bana göre en güzel ceket bu..

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Bunun hakkinda fikri olan var mi peki ?

http://www.motoplus.com.tr/urun/9901...G-DERI-CRUISER

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Sürdüğünüz monta pek gitmez o ceket bol kesim bir tarz siz çıplak motor kullanıyorsunuz giydiğiniz montun sıkı ve her tarafınızı tutan birşey olması lazımki alttan üstten hava girmesin.Deri zaten soğuğu tutan bir yapıya sahip rüzgarla çok sıkıntı yaşarsınız.Dar ve fit kesim bir mont bakmalısınız 4ridersin montları uygun ve güzel bence o fiyata göre.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    tekstıl var bende cok memnunum yanlız su gecırmeyen bı model almadıgım ıcın pısmanım ama kullanım olarak hıc rahatsızlıgı yok cepler cok yeterlı tıpı de ıdare eder en ıyı yanı fıyat tabıkı 190 tl ye ceket yok venomdan baska

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    revit apollo tekstil mont kullanıyorum yaklaşık 8-9 ay oldu galiba
    kışlık bir mont değil.soğuk havada üşütüyor içliği var ama belli bir süre sonra yine üşütüyor.
    yüksek hızlarda paraşütlenme yapıyor .bunların sebebi kumaşı kalitesiz olması revit olsa bile

ha şekil olarak 10 numara kendinizi GP yarışcısı gibi hiisdiyorsunuz.heryerde deri dikme revit yazıları falan
    giydiğinizde üstünüze tam oturuyor bu da güzel
    korumaları knox çok güzel.dainese kalitesinde bence.zaten bu montu tercih etmemin sebebi korumaları oldu .giydiğinizde bana hiçbirşey olmaz hiisni yaşıyorsunuz yani.

Tekstil Revit Apollo'yu iki kış boyunca Ankara soğuğunda giydim. Hemen her gün işe de gidip geldim, geziye de çıktım. Soğuğa karşı çok etkili buldum. Daha sıcak tutan bir montum olmadığı için aslında karşılaştırma imkanım yok ama soğuktan korumadığını, paraşütlenme yaptığını okuyunca çok şaşırdım açıkçası. Benim iki yıl/kış boyunca böyle şikayetlerim hiç olmamıştı. Güvenlik bakımından da dört dörtlük bir mont iki ayrı kazada hem düşme esnasındaki darbeden hem de sürüklenmeye karşı korudu. İkinci düşmemin sonunda dirseklerimin üzerinde bir süre sürüklendiğim için artık emekliye ayrılması gerekti.

Ben montun şeklini kendi şişman vücut yapıma ve motosiklet sürüş stilime çok uygun bulmuyorum. Daha fit adamlara daha çok yakışacak, sportif görünümlü bir ceket. Bu türden kullanım için ben kesinlikle tavsiye ederim. Heyhüla gibi bir V-Strom'un üzerinde dombili bir herifin üzerinde zaten pek güzel görünmüyordu. O yüzden Revit'in bir başka kışlık montu olan ama daha uzun bir kesimi olan dik oturulan motorlara daha uygun olan Energy modelini alacağım.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Yaklaşık 1 yıldır revit apollo kullanıyorum. İçliği çıkartıp yazın da kullanabiliyorsunuz. Su geçirmiyor. Şık bir mont. Ancak bel açıkta kaldığından bellik kullanmak gerekiyor. Saat takılınca içliğin kollarını montun kollarına bağlayan çıtçıtlardan birisi koptu. Ayrıca kollardaki fosforlu beyaz deri şeritler çok çabuk kirleniyor ve ilk parlaklığını bir daha vermiyor. Korumaları kaliteli. Genel olarak memnunum. Paraşütlenme yapıyorsa büyük mont almışsınızdır Ayrıca kollardaki cırtları sıkarsanız ve her iki fermuarı da kapatırsanız bileklerden ve fermuardan hava girmez ve paraşütlenmez.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekstil Revit Apollo'yu iki kış boyunca Ankara soğuğunda giydim. Hemen her gün işe de gidip geldim, geziye de çıktım. Soğuğa karşı çok etkili buldum. Daha sıcak tutan bir montum olmadığı için aslında karşılaştırma imkanım yok ama soğuktan korumadığını, paraşütlenme yaptığını okuyunca çok şaşırdım açıkçası. Benim iki yıl/kış boyunca böyle şikayetlerim hiç olmamıştı. Güvenlik bakımından da dört dörtlük bir mont iki ayrı kazada hem düşme esnasındaki darbeden hem de sürüklenmeye karşı korudu. İkinci düşmemin sonunda dirseklerimin üzerinde bir süre sürüklendiğim için artık emekliye ayrılması gerekti.

Ben montun şeklini kendi şişman vücut yapıma ve motosiklet sürüş stilime çok uygun bulmuyorum. Daha fit adamlara daha çok yakışacak, sportif görünümlü bir ceket. Bu türden kullanım için ben kesinlikle tavsiye ederim. Heyhüla gibi bir V-Strom'un üzerinde dombili bir herifin üzerinde zaten pek güzel görünmüyordu. O yüzden Revit'in bir başka kışlık montu olan ama daha uzun bir kesimi olan dik oturulan motorlara daha uygun olan Energy modelini alacağım.
    montun güvenliğine karşı dediğimiz birşey yok kardeş.
    ama soğuktan etkilenme olarak gel ben sana goratex montumu vereyim de revit apollonun soğuğa karşı nasıl bir mont olduğunu sonra konuşalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1 yıldır revit apollo kullanıyorum. İçliği çıkartıp yazın da kullanabiliyorsunuz. Su geçirmiyor. Şık bir mont. Ancak bel açıkta kaldığından bellik kullanmak gerekiyor. Saat takılınca içliğin kollarını montun kollarına bağlayan çıtçıtlardan birisi koptu. Ayrıca kollardaki fosforlu beyaz deri şeritler çok çabuk kirleniyor ve ilk parlaklığını bir daha vermiyor. Korumaları kaliteli. Genel olarak memnunum. Paraşütlenme yapıyorsa büyük mont almışsınızdır Ayrıca kollardaki cırtları sıkarsanız ve her iki fermuarı da kapatırsanız bileklerden ve fermuardan hava girmez ve paraşütlenmez.
    güzel abim cbf 1000 gibi bir motora binseydim inan benin montum da paraşütlenme yapmazdı.ama naked motosiklet kullanıyorum.+200 hızlarda naked motorda denersen o montu ne demek istediğimi anlarsın.bu arada mont tam üzerime göre 1 milim boşluk yok.
    montu yazın kullanım konusuna gelince bu yazın antalya yada urfa da misafirim ol medem yazında çok rahat kullanılabiliyor 40 derece güneşin altında ben file montumu giyecem sen de apolloyu giyersin
    ayrıca cırtlar ve fermuar konusunda yaptığınız hatırlatma için de teşekkürler ben hep onlar açık geziyordum
    sırf muhalefet olsun laf olsun diye karşı yorum yazmayalım lütfen rica ediyorum.illaki bizim dediğimiz doğru diyorsanız da herkesin kendi bulunduğu şartlar altında doğrusu doğru o halde

önereceğiniz başka tekstil veya deri mont varmı 600 tl civari

arkadaşlar 600 tl ye kadar ceket onerısı ıstıyorm

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    ben de aynı durumdayım, tavsiye bekliyorum

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    AGVSport un deri ceketlerine bak. AGVSport AGV Kasklarin kardes firmasidir ve California Superbike Schoolun tulum ve deri ceketleri onlardandir.
    Fiyatlari ve kalitesi cok uygundur. Asadaki linkte gorebilirsin revzilla uluslararasi satisi var olmazda ebay dade var zaten.

http://www.revzilla.com/motorcycle-j...atured&tab=all

Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu montu ben kullanıyorum ama dediğin gibi en güzel mont değil bundan daha güzelleri var
    Mesela revit kubix gerçekten dört dörtlük bir mont yarı deri yarı streç malzeme tekstil karışımı ne ararsan var
    Alpine viper air eskisede revit kubix alsam diye bekliyorum ama eskimiyo namussuz
    Burdan mont alacaklara sesleniyorum alpine viper air almayın daha güzel montlar var o paralara..
    Ama sen viper airi çok beğendiysen sana satabilirim dostum
    48 beden giyiyorsan sana olur 150 kağıt ver senin olsun kargo benden omuz kısımlarında çizik var bide dirsek kısmında ufacık bi sökük virajda söküldü
    Resim istersen özelden mesaj atman yeterli

Ya benden konu yeni diye girdim kim hortlattı bu konuyu

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    http://www.hudsonderi.com/?urun-3767-Revit-Mercury-Siyah.html

öneremem ama almayı düşünüyorum, incele istersen..

alpinestar fastback

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)