Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

beylikduzu tuyap umraniye imes arasi yol cekilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial rx3i
    Hesabi tahminen soyledim. Ortalama gunde 6 saat yol gidince tahmin sasiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Yaz evinin sokağını,yaz iş yerinin sokağını-caddesini saöylesin sana google map ne kadar olduğunu.
    Net bilinsinde mesafe, yardımcı olsun insanlar sana.
    Çünkü 120 ile 200 arasında çok fark var.

Motosikleti
    mondial rx3i
    Bence bu genel kavram.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı loxorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu genel kavram.
    Sence genel kavram olan ne?

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı loxorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Basliktanda belirttigim gibi evim beylikduzu isyerimde umraniye imeste.

Normalde 9 da mesaiye baslamam gerekirken benim sirkete varis saatim 9:30 10:30 arasi degisiyor. Hic unutmam bi kere ise gidebilmek icin 6 vasita degistirdigimi biliyorum.

34 b beylikduzu avcilar
    34 avcilar zincirlikuyu
    34 avcilar zincirlikuyu (metrobus arizasi)
    34 a zincirlikuyu uzuncayir
    19t uzuncayir yesilmamac
    14a yesilyamac imes

Onceden sirket maslaktaydi. Oraya rahat gidip gelebiliyorum. Ancak 3 sene once imese tasindi. Yani isin ozeti 3 senedir bu yolu cekiyorum. Metrobuste cikan kavgalari gorup izleyincede, isyerine suratimda bir gulumsemeyle girmek hayal gibi geliyor. Dusunsenize her gune mutlaka bi kavga bi tartismayla baslayan insanlarla basliyoruz. Ister istemez psikolojik olarak etkileniyorsunuz farketmeseniz bile.

Ben cok dusundum bi motor alip bu yolu motorla gidip gelim diye. Ehliyetimi gecen sene aldim.b+a2. Arkadasimin rt 125 motoru var. Onda arazide surmeyi ogrendim azcik. Trafige cikmak icin gun sayiyorum. Bu sartlar altinda bana gunde enaz 200 km yapacak motor lazim. Buda sizin tavsiyelerinizle olucak...
    a2 ehliyetinde mevcutken kesinlikle motosiklet almalısın sabah akşam çile olan o yol senin için zevke bile dönüşebilir ayrıca trafikte emniyet şeridinden rahat rahatta gidersin.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    hemen her gün Esenyurt-Pendik arası gidip geliyorum işim gereği sabah 8:00 da Pendik te olmak gibi bir mecburiyetim var üstelik haftanın 6-7 günü ve bunu 4 aydır yapıyorum kar-kış-kıyamet kopsa da değişmiyor...TVS Apache kullanıyorum bir depo 70-75 lira arası (16 litre ) bir depo benzin ile 600 km üzerinde yol yapıyorum... hafta sonları Esenyurt-Pendik arası 50 dakika sürüyor hafta içi trafiğe göre değişmekle birlikte Tem kullanırsanız 1 saat 20 dakika gibi oluyor... bence 2-3 bin km motosiklet kullanmadan E-5 ve TEM otoyolunu tercih etmeyin... ben oldum olası motosiklet almayı istiyordum ama " artık yeter alıyorum" dediğim an metrobüs-otobüs vb. işkencelerden sonra oldu... bence iyi de oldu...

Motosikleti
    mondial rx3i
    Sirf ise gitmek degilki is gezilerimi de motorla yapabilirim. Gun icinde suraya buraya imesten oto sanayi sirket araciyla gittigim yerleri benzin masrafi karsilanmasi dahilinde motorumlada giderim. 200 bulur

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    ekleme yapayım...
    önceki gün E-5 de dehşet bir trafik vardı aynı idari binadan çıktığımız şantiye şefimiz Pendikten Esenyurt'a 3,5 saatte gelmiş neredeyse ağlıyordu ben yata yata sağa sola uğrayarak 1,5 saatte eve vardım bugün de mesela Tem felaketti Esenyurt-Kavacık sonra Sultançiftliği ve tekrar Kavacık ordan Esenyurt normal şartlarda bu kadar yol otomobil ile insanı çileden çıkarır toplu taşıma ile öldürü

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    250 cc bi scooter işinizi görür..ayrıca motorunuzuda kendi işiniz dışında kullanmayın iş yeri için falan madalya

vermezler benzin parasını bile vermezler kaldıki benzinle bitmiyor kaza da yapabilirsin..Sadece işe gidip gelmede

kullanmak mantıklı bi kaç ay böyle denersiniz baktın olacak gibi değil..son çare evi taşırsınız..

Motosikleti
    mondial rx3i
    Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen her gün Esenyurt-Pendik arası gidip geliyorum işim gereği sabah 8:00 da Pendik te olmak gibi bir mecburiyetim var üstelik haftanın 6-7 günü ve bunu 4 aydır yapıyorum kar-kış-kıyamet kopsa da değişmiyor...TVS Apache kullanıyorum bir depo 70-75 lira arası (16 litre ) bir depo benzin ile 600 km üzerinde yol yapıyorum... hafta sonları Esenyurt-Pendik arası 50 dakika sürüyor hafta içi trafiğe göre değişmekle birlikte Tem kullanırsanız 1 saat 20 dakika gibi oluyor... bence 2-3 bin km motosiklet kullanmadan E-5 ve TEM otoyolunu tercih etmeyin... ben oldum olası motosiklet almayı istiyordum ama " artık yeter alıyorum" dediğim an metrobüs-otobüs vb. işkencelerden sonra oldu... bence iyi de oldu...
    Demekki tek degilmisim ) mecburen alicam motoru ama mecburluguda gectim surmesi zevkli. Fazla tecrubem yok ruzgari hissetmek acayip zevk verdi bana

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Bende geçtiğimiz son 4 ay Beylikdüzü'nden Kağıthane'ye gittim geldim. Insanların araçlarında çile çektiği o dehşetli trafiklerde ben kaskın içinde kahkahalar atarak yolculuk ettim. Benim de arabam var ama Beylikdüzü'nden dışarı çıkmıyorum. Eğer avcilardan ileri gideceksen motordan başkasına binmiyorum. Sizin yolunuz çok uzun ve bence sizi en uygunu inazuma olacaktır. Sizde biraz deneyin olmazsa metrobüse devam edersiniz ama işinizi seviyor ve geliriniz iyi ise evi taşımak en mantıklısı
    Tüm motor sevenlere sevgilerle..

Motosikleti
    mondial rx3i
    Inazumayi bayaa ovduler. Haftasonlari calismiyorum. Yarin sinavlar olmasa ilk isim arastirmsk gidip gormek olucakti ama bu hafta sinav oldugundan haftaya inazuma yi listenin birinci sirasina aliyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)