Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Hala Aile Sorunu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Başka söze gerek vaaa mı

Bu sevgiyi anlamayan insanların gözünde biz zaten deliyiz usta.Kasmaya hiç gerek yok.
    Ufuk ARSLAN, beyazit60, sSameT ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG] çok şükür benim hatun yaz kış yağmurda çamurda heryere motorla gitmeye hevesli arabaya bindiremiyorum :D
    turkish39, beyazit60 ve restherock bunu beğendiler.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka söze gerek vaaa mı
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...81003355_n.jpg

Bu sevgiyi anlamayan insanların gözünde biz zaten deliyiz usta.Kasmaya hiç gerek yok.
    2.5 yaşında bir oglum var ve şu görüntüyü görünce inanın okadar ic çektimki bizde zamanı gelince böyle olurmuyuz diye.
    turkish39 ve beyazit60 bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Cicim ayları geçmeden ipleri eline alsan iyi olur yeni evli sayılırsın o fırsatı eline verme inceden inceden patronun kim olduğunu hatırlat

3 liran varken 20 liralık kask almaya çalışırsan ona bende karşı olurum sonuçta ev geçindiriyorsun

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cicim ayları geçmeden ipleri eline alsan iyi olur yeni evli sayılırsın o fırsatı eline verme inceden inceden patronun kim olduğunu hatırlat

3 liran varken 20 liralık kask almaya çalışırsan ona bende karşı olurum sonuçta ev geçindiriyorsun
    Dostum tutup karbon fiber 3000 liralık kask alayım demiyorum ama en azından kafanı koruyacak bişey lazım. Ben bu konu için "motosiklet ekipmanının önemi" diye bir video hazırlayıp youtube atacam. Bunun gibi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Kampanyadan ucuza aldım satıcam dersin 15 -20 gün sonra satılmadı bari kullanıyım dersin

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kampanyadan ucuza aldım satıcam dersin 15 -20 gün sonra satılmadı bari kullanıyım dersin
    Ben doğruyu söyleme taraftarıyım gerçi senin dediğin şekilde de yalan söylememiş olurum

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben henüz ne evliyim , nede o olgunluktayım. Yaşım 18 fakat dışarıdan gördüklerimi aktarmak isterim.

Sanırım evinizde söz geçirememe durumunuz var. Eşinizin üzerindeki etkiniz az sanırım.
    Şahsen kız arkadaşım veya ileride eşim kendi paramla kendi hayatımı korumak için aldığım malzemelere veyahut ürünlere sesini çıkarmaya kalkarsa sert tepki veririm. Otoriteyle alakalı sanırım. Bazı konularda çok yüz vermemek gerekiyor özellikle kadınlara. Dışardan izlenimlerim ve ufakta olsa kendi tecrübelerimle oluştu bu düşüncem.

Fakat anne-baba olayına bir şey söyleyemem . Onlara sesimi çıkaramam ancak ekipmanların önemini ve motorsikletten vazgeçemeyeceğimi uygun bir dille anlatabilirim.

Ben anne-baba tarafından öyle bir baskı yaşamıyorum , tam tersine. Adam gibi al korumalarını diyorlar. Kaza yaptıktan sonra motora birsüre binmek istemedim.

Babam motorsikletin hayatımdaki yerini bildiği için , ne kadarda istemesede beni tekrar motora binmem için motive etti. Ve yine biniyorum sayesinde

Özet olarak , eşime- sevgilime böyle bir hak tanımam açıkçası. Bence biraz daha sert olmasınız.
    Fakat anne-baba için tek yol tatlı dil
    Bekara karı boşamak kolaydır
    yasdal bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evlensin onuda yumuşatırlar hatta pamuk gibi yaparlar

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    ilerde hanıma sert tepki veririm demiş adam

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilerde hanıma sert tepki veririm demiş adam
    Kişiliğimi bilmeden yorum yapmanız bu konuda mantıklı gelmedi açıkçası.Ben kendi özgürlüğümü kısıtlayacak davranış gördüğümde emin olunki çok farklı bir kişi oluyorum. Bununda anne-baba dışında kimsenin kolay kolay değiştirebilceğini düşünmüyorum. Heleki haytımda sonradan tanışıpta , hayatıma müdahale etmek isteyen bir kadın ve onun ailesi söz konusuysa.

Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evlensin onuda yumuşatırlar hatta pamuk gibi yaparlar
    Evliliği tabiki bilmiyorum fakat şuana kadar hiçbir kızı kendi tercihlerime yorum yapmasına bile müsade etmedim. İleridede bu tavrımın değişeceğini düşünmüyorum fakat tabiki denemeden bilemeyiz

Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    ne diyelim beko. Senin yaşına geri dönmek için tüm paramı verirdim o ayrı ama daha değişecek o kadar çok şey var ki. Sen de bunu anla bakalım. Hayat öyle bahsettiğin gibi ilerlemiyor genelde.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne diyelim beko. Senin yaşına geri dönmek için tüm paramı verirdim o ayrı ama daha değişecek o kadar çok şey var ki. Sen de bunu anla bakalım. Hayat öyle bahsettiğin gibi ilerlemiyor genelde.
    Doğrudur. Diyeceğim birşey yok . Henüz tecrube etmedim. Amacım tartışmakta değil .
    Fakat İnşallah bu tavrım ileridede değişmez demekten başka birşey gelmiyor elimdn şuanlık tabiki.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur. Diyeceğim birşey yok . Henüz tecrube etmedim. Amacım tartışmakta değil .
    Fakat İnşallah bu tavrım ileridede değişmez demekten başka birşey gelmiyor elimdn şuanlık tabiki.
    Hayatta hiçbir zaman büyük konuşma derim ben.Sonrası hiç eğlenceli olmuyor
    zulu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)